Şimdi Ara

Sıradaki Nintendo DS konsolundan beklentileriniz neler ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
789
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yabancı forumlarda ara sıra hep bu muhabbet dönüyor , burada herkes yaşlı yurdunda gibi sadece oyununu oynuyor Biraz beyin fırtınası yapalım,

Bildiğiniz üzere 2 yılda 1 Nintendo yeni bir DS konsolu çıkartıyor. Ama Nintendo 3DS bu gidişatı bozarak yenisi çıkmadan 3 yıldır devam eden ilk konsol oldu bu DS serisinde.

(YENİLERDEN KASTIM Lite , XL versiyonları değil)

3DS ---> 3DS XL --> 2DS

2DS 'i yeni bir konsol olarak kabul etmeyelim , çünkü Nintendo kendi sitesinden de etmiyor bunu.http://www.nintendo.com/3ds/software-comparison Bu linkten bakabilirsiniz. 3DS ve 2DS aynı yerde.

Konsol için 3 yıl oldu ve 2014 'de yenisinin çıkacağı düşünülüyor.

Peki ne dersiniz , yenisi çıkarmı ? Yoksa çıkmaz mı ? Çıkarsa bu konsola neler ekleyebilirler , çıkmazsa neden ve bu konsolla daha neler yapabilirler ?

• Ben sosyal mecra olarak onplana çıkmasını bekliyorum.akıllı telefon piyasası o şekilde artı puan kazandı.Fb twitter vine la entegre yapılanma hoş olur.Dsi da fb ile fotoğraf açısından bir paylaşım vardı ancak çok öteye gitmedi.Android oyunları zaten konsol oyunculugunu zorda bıraktı.Bu şekilde is ucundan yakalanabilir.Donanım zaten yapılır.3d den sasacaklarini sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3ds xl den sonra ayrı bi konsol çıkacağını sanmıyorum 3dsi gibi. şu dokunmatiği daha iyi yapabilirler hd görüntü olabilir ve çift analog olmalı.bence yeni konsolu wii u ya bezeyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: endeleben

3ds xl den sonra ayrı bi konsol çıkacağını sanmıyorum 3dsi gibi. şu dokunmatiği daha iyi yapabilirler hd görüntü olabilir ve çift analog olmalı.bence yeni konsolu wii u ya bezeyebilir

Heh evet bunu bende düşündüm. Belki alta rezistif değilde kapasitif ekran , geliştirilmiş 3D ve içine entegreli çift analog olabilir , aksessuar olarak ikinci bir slide pad taşımak saçmalık.
  • multiplayer'a daha çok önem verilmeli ikinci analog joistik gelmeli ekranlar HD çözünürlük kazanmalı kamera ya kaldırılmalı yada kalitesi artırılmalı vs vs
  • Ben sanmıyorum 2 yıl içerisinde yeni bir modelin geleceğini. Oyun sayısı yeterince artmadı.

Ama kullandığım kısa sürede gördüğüm şeylere göre:
    1-Bölge kodu kilidi kaldırılmalı.
    2-İşe yarayacak bir online shop sistemi oturtulmalı.
    3-3d olayı tarihin derinliklerine gömülmeli. (Belki biraz daha yüksek pikselli üst ekran yapılabilir)
    4-Çift analog.
    5-Daha ince makine & daha uzun kullanma süresi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.