Şimdi Ara

Sir Balık LOL Hikayeleri Devam Ediyor (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
14
Favori
6.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNuggetThief

Volibear yazarsın bence kardeş

Ayı eklendi.
  • Jayce Piltover’ın en soylu ailesinin erkek çocuğuydu.Ona doğuştan bahşedilmiş bir zekası vardı.Öğretmenleri de bunun farkındaydı ve onun uğraş alanlarına göre onu yönlendirmek istemekteydiler.Jayce silahlara ilgi duyuyordu.Sürekli silah çizimleri yapıyordu ancak bu silahları yapamıyordu.Öğretmenleri ona Piltover Silah Akademisine gitmesini tavsiye etti.Ebeveynleri de bunu onaylayınca Jayce silah tasarımlarını hayata geçirmek için Piltover Silah Akademisine kayıt oldu.Burada silah tasarımlarının inceliklerini öğreniyordu.Ve yine öğretmenlerinin gözüne girmeyi başarmıştı.Yaptığı silahlar o kadar iyiydi ki sonunda Caitlynn da bu silahlardan bir kısmını istemişti.Kendisi ile gurur duyuyordu.Ancak Jayce bu tür silahlarla oyalanmak istemiyordu.Jayce öncelikle silah tasarımını hazırlamaya başladı.Yapmak istediği şey tek bir silahtan iki farklı güce sahip iki silah yapmaktı.Ancak bu silah sürekli dönüşüm içinde olacağı için gücü hiç tükenmeyen bir malzemeye ihtiyacı vardır.Bunun üzerine Jayce Piltover’dan ayrıldı ve tüm Dünya’yı gezmeye başladı.Sonunda Dünya’nın başlangıcından beri var olan Anivia ile tanıştı. Anivia sonsuz bilgiye sahipti.Jayce ona silahı için gerekli olan malzemenin yerini sorduğunda Anivia bilgi karşılığında kendisi için Athene'nin Lanetli Kadehini Swain’den çalmasını istedi.Jayce tereddütte kaldı.Swain’i koca Noxus ordusunun arasında bulup onun eşyasını nasıl çalacaktı ? Anivia’ya onu nasıl çalabileceğini sordu …

Anivia ona yakın zamanda çıkacak bir Noxus-Demacia savaşından bahsetti.Bu savaş başlamadan önce efsaneler liginin tatil edileceğini söyledi.Jayce bunu duyunca çok sevindi.Anivia ona şans diledi ve Jayce Demacia topraklarına doğru yola düştü.Demacia ülkesine ulaştığında savaş hazırlıklarının başladığını gördü.En başta muhafızlar onu ülkeye almadı ancak o orduya katılmak istediğini söyleyince Garen’in yanına götürdüler.Burada Garen ile saatlerce konuştu.Silah yapımında usta olduğunu ancak savaşmayı tam olarak bilmediğini söyledi.Garen ise sevinç içindeydi.Çünkü Jayce ile ordunun silah bakımından Noxus’lulara karşı üstünlük sağlayabileceğini düşündü.Daha sonra Jayce ile savaşmayı öğretmesi şartıyla anlaşma yaptılar.Jayce 1.5 ay burada savaş eğitimi aldı.Yakın dövüş ve nişancılık konusunda ustalaştığında artık her şey tamamdı.Jayce savaşa çıkmadan önce neden Noxus’a geldiğini Garen’e anlatmak istedi.Yanına gitti ve her şeyi anlattı.Garen hiçbir şey demedi.Savaş planlarını getirdi ve uzun uzun haritaya bakarak Swain’i nasıl bulup etkisiz hale getirebileceğini düşündü.Garen ordunun ortasında bulunan Swain’e karşı bir taktik uygulayabileceklerini söyledi.Jayce’e bu taktiği anlattı ve Jayce’i içten içe bir sevinç kapladı.Garen Jayce’in hizmetine 15 kişiden oluşan bir Yıldırım Birliği verdi.
    2 gün sonra savaş hazırlıkları tamamlandı ve ordu savaş alanına doğru hareket etmeye başladı.Savaş alanına vardıklarında çoktan Noxus ordusu hazırlıklarını yapmış ve Demacia birliklerini bekliyordu.Garen,Noxus ordularına bağırdı ve aralarından en güçlülerin çıkıp kendisiyle düello yapmasını istedi.Noxus ordularının baş kumandanı kahkaha attı ve Darius’u işaret ederek onu düelloya yolladı.Her şey istendiği gibi gidiyordu.Duello başladı ancak iki tarafta birbirine dokunamıyordu.Garen defansif kalarak karşı tarafı oyalıyordu.Plan buydu aslında.Jayce’in Noxus ordularının arkasına geçmesini bekliyordu.Ve geçtiği anda Darius’a öyle bir hamle yaptıki Darius ağır bir şekilde yaralandı.Ve bu hareketten sonra savaş başladı.Jayce ve birliği Noxus savaş kıyafetlerini giyip Noxus için savaşıyormuş gibi yaptı.Swain’in bulunduğu yere geldiği anda Swain’i koruyan askerleri yere serdiler ve Swain’e doğru saldırmaya başladılar…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kontrollee -- 29 Aralık 2012; 18:27:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yorick'i kitap yapsan "best seller" olur yemin ediyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

quote:

Orijinalden alıntı: JucyTR

Çok ciddiyim, harcanıyorsun. Edebiyat falan oku sen.

Çelme aklımı, son sınıfta sayısaldan sözele geçemem o kadar fizik - kimya çalıştım

Fen lisesinde okudum, puanlar açıklanıncaya kadar sayısalcıydım, şu an hukuk okuyorum:) hiç belli olmaz orası ama umarım istediğin yere gidersin.

Konu güzel, mage karakterlere biraz daha yüklensen daha güzel olacak^^

Edit: mage karakterler çok daha fazla,açgözlülük yapmışım:d Nami de vermemiş zaten:d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Enigma -- 29 Aralık 2012; 9:54:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

quote:

quote:

Çelme aklımı, son sınıfta sayısaldan sözele geçemem o kadar fizik - kimya çalıştım

Fen lisesinde okudum, puanlar açıklanıncaya kadar sayısalcıydım, şu an hukuk okuyorum:) hiç belli olmaz orası ama umarım istediğin yere gidersin.

Edit: mage karakterler çok daha fazla,açgözlülük yapmışım:d Nami de vermemiş zaten:d

Bende sözel sınavlara gireceğim zaten. Edebiyat okursam Türkiye'de bir gelecek sahibi olacağımı düşünmüyorum, ancak öğretmen olurum. Ama mesela hukuk falan tutarsa düşünebilirim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Silent Enigma

quote:

quote:

Bende sözel sınavlara gireceğim zaten. Edebiyat okursam Türkiye'de bir gelecek sahibi olacağımı düşünmüyorum, ancak öğretmen olurum. Ama mesela hukuk falan tutarsa düşünebilirim.

Katılıyorum,sayısal okuyan biri için edebiyat vs. ikinci üniversite filan okunabilecek bölümler eğer hedefin ortalamanın üstündeyse. Hukuk öneririm aklında bulunsun, organik kimya-fiziğin nerdeyse tamamı filan boşuna gittiyse de pişman değilim^^ Konu biraz saptı ama..

• Graves pls

• Hocam ellerine sağlık hepsini okudum , çok güzel olmuş devamını bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Leesin dehşet :O

CHOGATH PLOX!

Cho'gath eklendi.
  • biri hikaye yazmıştı lee sin ile ilgili kim olduğunu unuttum nasıl olduğunuda pek hatırlamıyorum. Ama kör olmasının sebebi kolonyayı gözüne dökmesiydi. Sona'ya aşıktı ve onun banyosuna ward koymuştu :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Commando Kayle -- 5 Ocak 2013; 17:45:40 >
  • zed fiora ve draven lütfen

• Cassi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

Yorick'i kitap yapsan "best seller" olur yemin ediyorum

katılıyorum kardeşim
  • Teemo istiyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SideBlast

Yorick pls

Yorick eklendi.

Lee Sin çok başarılı olmuş, sonunu çok iyi bağlamışsın tebrikler
  • zed ve shen i yazmanı isterim (bağlantıyı bilmeyenler zed efsanesine bakabilir)
  • Bende konu öldü sanıp bırakmıştım takip etmeyi. Hala okuyanlar varmış meğer. Nidalee ve Chogath ile ilgili olanı bitirip sıradan isteklere devam edeyim o zaman.
  • Emeğine sağlık çok iyi olmuş

• quote:

Bende konu öldü sanıp bırakmıştım takip etmeyi. Hala okuyanlar varmış meğer. Nidalee ve Chogath ile ilgili olanı bitirip sıradan isteklere devam edeyim o zaman.

nereye ölü yav ben ne zamandır bu konuyu arıyorum
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.