Şimdi Ara

Sınırsız Upload istiyoruz! Sizde bize katılın, BTK Upload sınırını kaldırsın! (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
579
Cevap
8
Favori
57.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
557 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bunun için türk telekomun şuanki altyapısının 10 kat attırılması gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdem the mixer

Netflixe Throttle yapıyorlar derken? Neden? Bu arada Throttle dediğin yüksek hız almana rağmen, Netflix sunucularıyla olan bağlantı hızının sınırlandırılması mı oluyor ISS tarafından? Yani yurtdışı çıkışı mı sınırlandırılıyor bilerek?

Alıntıları Göster
    aynen öyle bi durum, twitchi 1080p 60 fps izlerken netflixte 1 mbit hızı zor veriyor akşamları, ama gündüz ikindi gibi dizi izlerken 11.000 kbps çekiyor, bu sorunu yaşayan çok kişi var, ayrıca konusunu bile açmışlar, netflix hız ortalamasını yayınlamışlar, ordan bile anlaşılıyor, türknetten tut tt ye kadar 3 mbps ortalama hızmış
    bu kısıtlama direk yurtdışına değilde netflix sunucusuna yapılıyor gibi.

• Bizi destekleyin...
  • Destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lütfen arkadaşlar konuya oy verelim, üste çıksın!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı işler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizde destek olun, Upload hız limitlemeleri kalksın!

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Hayırlı işler
    Teşekkürler. ^^
  • 35 MBps vdsl olması gerekiyordu

Sınırsız Upload istiyoruz! Sizde bize katılın, BTK Upload sınırını kaldırsın!

• 50 mbps upload alabiliyorum vdsl de ancak bana 4 mbps veriyor neyime yetecek bu?
  • Sınırsız Upload istiyoruz! Sizde bize katılın, BTK Upload sınırını kaldırsın!
  • quote:

ADSL2+ AnnexM (Kota yok, Download ve Upload hız limiti yok) Fiyat: 30 TL'den 50 TL'ye kadar en fazla...
    VDSL2 17a/30a/35b (Kota yok, Download ve Upload hız limiti yok) Fiyat: 60-70 TL

Bu fiyatlar mümkün olabilir

quote:

FTTH Fiber internet (1000 Mbps'e kadar Simetrik) (Kota yok, Download ve Upload hız limiti yok) Fiyat: 80-100 TL.
    FTTH Fiber internet (10.000 Mbps'e kadar Simetrik) (Kota yok, Download ve Upload hız limiti yok) Fiyat: 120-160 TL.

bunlar bu fiyatlarla hayalden öteye gitmez ama hayal uçuk şeyler yazmadıkçada birşeyler yapmıyorlar

feykmi bilmiyorum ama bu paketler kabul edilebilir fiyatlarda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocky_balbao -- 19 Aralık 2019; 16:11:24 >

• Türkiye için inanılmaz uygun fiyat.Deneyen varsa gerçekmi değilmi ögrenmiş oluruz.

• QRocKfire kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bir şey.
    Adamlar websitesinde unutmuşlar fi tarihinden kalma fiyatları, gündem olunca apar topar kaldırdılar zaten...Onu geçtim, TürkNet'in öyle bie paketi olsa bile merkez serverlarıyla aynı binada olman gerek (ondan bile şüpheliyim) yoksa ne zaman ne hız alırım diye sorgulatsan 35 Mbps çıkıyor.
    https://forum.donanimhaber.com/turknet-in-yeni-fiber-paketleri--141273816
  • Charmlander kullanıcısına yanıt
    İşin daha garip yanı ise, TürkNet'in Fiber sayfasındaki paketlere baktığımda, Upload hızını TürkNet fiber kullananlara limitli verdiklerini farkettim. Ayrıca fiberde 1000 Mbps simetrik paketlerinin olmasını beklerdim ama yok... Upload limiti olmamalıydı. TürkNet kendi ADSL ve VDSL altyapısında herhangi bir Upload hız limitlemesi yapmazken, kendi fiber altyapılarında limit yapmaları çok saçma değil mi?

TürkNet Fiber tarifeleri:https://adsl.turk.net/fiber/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem the mixer -- 20 Aralık 2019; 7:16:52 >

• Ayrıca paket fiyatları uygun ama ne yazık ki Upload hızları Download hızı kadar değil. Upload tarafında limitleme olduğu çok belli oluyor. Fiber dediğin simetrik olmalı. Simetrik değilse, ben buna fiber diyemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdem the mixer -- 20 Aralık 2019; 7:23:31 >
  • sınırsız upload istiyoruz

aş istiyoruz

iş istiyoruz

ekmek istiyoruz

sesimizi duyan yok mu aliiioooooo
  • 4440375 Müşteri upload ıstiyorum Bey efendi isim soyadınız nedir xxxxx bey hattiniz kontrol etmek için bir kaç sorum olacak kapı numarası kaç 4 en son ödeme yapmış olduğunuz fatura ne kadar 81.25 TL olması gerekiyor doğru bilgiler için size teşekkür ederim işlemlerim devam ediyor 50 MBps hipernet kullanıyorsunuz upload 4 MBps ve kullandığınız tarife çok yüksek bir tarife hattım 45 MBps upload olabilir bizde en yüksek upload 4 MBps daha yüksek upload istiyorsanız metro ethernet geçmeniz gerekiyor

isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerine ait telefon numarasını vereyim gerek yok çok Teşekkür ederim iyi günler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

4440375 Müşteri upload ıstiyorum Bey efendi isim soyadınız nedir xxxxx bey hattiniz kontrol etmek için bir kaç sorum olacak kapı numarası kaç 4 en son ödeme yapmış olduğunuz fatura ne kadar 81.25 TL olması gerekiyor doğru bilgiler için size teşekkür ederim işlemlerim devam ediyor 50 MBps hipernet kullanıyorsunuz upload 4 MBps ve kullandığınız tarife çok yüksek bir tarife hattım 45 MBps upload olabilir bizde en yüksek upload 4 MBps daha yüksek upload istiyorsanız metro ethernet geçmeniz gerekiyor

isterseniz kurumsal müşteri hizmetlerine ait telefon numarasını vereyim gerek yok çok Teşekkür ederim iyi günler
    Artık böyle görüşmelerden hem siz sıkıldınız, hem biz sıkıldık. Bunların artık yaşanmaması için, bize destek olun. Bu konuyu anasayfada trendlere çıkartmak için, forum yetkililerine bu konumun linkini atabilirsiniz. Trendlere çıkmalı, herkes görmeli... Bu forumda sabit olarak trendlerin en üstünde durması gerekli. Özgür, Sınırsız, Limitlemesiz iletişim hepimizin hakkı. Sonuçta kendi emeğimizle kazandığımız maaşımızın bir kısmını internet için harcıyoruz.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.