Şimdi Ara

Sınırsız Mobil internet için destek olalım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
4.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell superbox adi altinda 10mbps 159tl ve full sinirsiz 4.5g internet 279tl paketleri cikardi. Bu paketleri mobil wifi ile kullanima sundu. Buna karsilik olarak mobilde 1mbps ve 5mbps gibi sinirsiz paketler cikarip tarifeler duzenleyip daha fazla kazanc saglayabilirsiniz. Ev internetini 70tl rakam odeyip genelde 3kisi kullanmakta. Ama mobilde 3mbps 50tl gibi tarife cikarmis olsaniz 150TL gibi bir kazanciniz olur.

Vodafone'a gönderdiğim mail;

>Turkcell superbox adı altında 10mbps ve 4.5g tam sınırsız internet paketleri çıkardı. Size rakip Turktelekom prime aşmayan tarifeler kota dolduktan sonra 256kbps sınırsız internet sunuyor. Gani tarifenizi kullanmiş biri olarak 4g hızınız genel anlamda yavaş ve gani dakikalar fazladan düşüyor diye şikayetim olmuştu. Size önerim 1mbps veya 5mbps'e kadar sınırsız tarifeler çıkarmanız. Rekabete yenik düştüğünüz için Turktelekom kullanıyorum. Efsane cepnet daha makul hızlarla dakika+sms 50Tl civarı milyonlarca abone kazandırır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yilbasindan sonra cikicak kanka birazdaha sabredelim😂 bi aknli paketler kalkmadigina gore halen alima açik pttcelde felan simdi insanlar dusunuyorki onlarinki ocaktan sonra sinirsiz olucak biz kotaya devam ole birsey yok pttcel felan sinirsiza donerse bizim paketlerdede sinirsiz cikar cikicakta belki bizim 256kbps olanlarin sinirlarinida yukseltebilirler bir artış olucak ama hangi paketten sunulcak orasini 1 ocak sabahi gorecegiz hatta yilbasi gecesi bu konu altinda birleselim guncel tutalim takip edelim neler olucak😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 256kbs hızla türktelekomda youtube video oynatıyomu?

• ercan_198666 E kullanıcısına yanıt
    Oynatiyor reis 240 p acilior direk bazi videolarda donmadan bazilarinda beklersen 360 bazi videolarda da 480 bile donmuor ama deisio 240 kesin facebok instegram rahat watsap goruntulu gorusme cok rahat diger swarm gb uygulamalar hacara karada rahat mobilde yetiyor tivibu muud kota yemiyor 50 tl ye sinirsiz bi nevi

• ercan_198666 E kullanıcısına yanıt
    Programlar kendini o hiza optimize ediyor face insgtgram gibi uygulamalar rahat acilio onun icin 1000 dk 1000 dk 10 gb sonrasi 256 kbps 50 tl oneririrm

• selfy faturasız sarı paket ile ek paket alıyorum 15gb 42 tl geliyo primeyi denemeyi düşünüyorum bakalım

• Arkadaşlar tüm mobil operatörlere mail atalım lütfen.

Beni arayıp sınırsiz ev interneti teklif ediyorlar. Ya ben eve birtek uyumaya gidiyorum diyorum. Evde kimse yokmu onlar kullanır diyor. Dalgamı geçiyorsun internet bana lazım diyorum. Bu fırsatı kaçırmayın falan diyor. Memleket manyak dolu 😂😂

• sssss5 S kullanıcısına yanıt
    Hem sinirsiz kullaniyosun hem destek olalim😂😂 yermi bu millet😂😂😂😂

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-126D2940A

Hem sinirsiz kullaniyosun hem destek olalim😂😂 yermi bu millet😂😂😂😂
    Marta kadar sınırsız. Ben sonra ne yapcam onu düşünüyorumm😂

• Gonderdim bende, herkes tasin altina elini koysun arkadaslar

• Pttcell in paketi kapatılıyor maalesef. Yılbaşına doğru inşallah yeni bir paket duyururlar.

Fakat 18 inde akn li paketler kapatılıyor. İnşallah erken çıkar. Çoğu paket belli oldu zaten. 1 hafta kala neler çıktıysa onlar olacak. 1 ocakta birşeyler bekleme derim. Pttcell de en yüksek paket 5Gb ve şaka gibi. Superbox da alınası bir ücreti yok. 10 mbit 159 aşırı pahalı. 1 mbit sınırsıza bile razıyım ki telekom un 20 gb 29 tl data paketi var. Bir de sınırsız ek paket 12 tl. Hiç olmadı bunu alırım. Hiç olmazsa bile kullandığım kadar öderim. Tek sıkıntım ping olur. Şurada 3 hafta kalmış zaten. Bir tek pttcell yeni paket duyurmadı.

• limitsizeposta L kullanıcısına yanıt
    Sen pttceldemisim kardesim😊 insallah duzgun bir paket duyururlar bizde beklemedeyiz olmadi bende 20 GB 29 olana gececegim yeni sinirsiz cikmazsa😊

• Bugünlerde gece boş durmuyorum son günlerin tadını çıkarıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: reyes_19

Hangi GSM hangi tarife

Geniş konusu burada. Data hattı.

https://forum.donanimhaber.com/tt-evimde-mobil-wifi-tarifesi-10gb-19tl-20gb-29tl--135500549

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncel

• Guzel bir girisim bendede 50gb tcell vardi gece kotadan dusmuyordu ocaktan sonra dusecegini sanediyorum

Sebeke getiren yok (5 yildir sebeke yok)bare mobilde duzgun kabul edilebilir bi sinirsiz tarife olmali
  • eskiden turkcell sınırsız 1gb paketini kullanıyordum 128 hıza düşüyordu en azında instagrama girebiliyorum 3mbps hızlı sınırsız paket rahat iş görür
  • 4G geldi geçiyor TG ye hazırız diyorlar. Alt yapısına güvenen varsa mobilde sınırsız paket çıkarsın. Öyle 160 liraya değil avrupadaki gibi 30a 40a versin bakalım o zaman kaliteli operatörmüş derim. Turkcell bir adım attı 3 saat sınırsız paket çıkardı ama ben o paketi aldım belki o esnada işim çıktı kullanamadım paket yanmış olacak. Öyle yapana kadar aylık onu da yapamıyorsan haftalık yap da görelim kalitenizi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya data hattına geçeceğiz yada Exper aşmayan tarifeye 256 hız düşümlu olan

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.