Şimdi Ara

SINIRSIZ İNTERNET 7 TL 'CEPNET' YENİDEN BAŞLADI (ilk ay 7, sonrası 14 tl) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
4
Favori
45.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1gb 3g olsun
    3g sonrasi 128 kb olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

15 olsun

1gb 3g olsun
    3g sonrasi 128 kb olsun..

süper olur, suan 500 mb 19 tl iken bu tip paket mevcut paketleri de ezer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inexo

her zaman söylüyorum hatırlayan olacaktır
    Fiyatı 15 falan olur:)

15 olsun o kadarda pahalı değil, 15 lira olursa haliyle adil kullanım kotası ve hızda artma olacaktır. tam istediğim gibi. mis.
  • yazdım ama inşallah tutar
  • quote:

Orijinalden alıntı: kobifone

yazdım ama inşallah tutar

sınırsızdaki hız hakkında bir bilgi var mı peki
  • mevcut cepnette bi değişiklik olacak mı? Fiyat kota vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muko70 -- 10 Mayıs 2012; 13:57:07 >
  • quote:

yazdım ama inşallah tutar

salladın mı dostum yani, asparagas haber mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: muko70

mevcut cepnette bi değişiklik olacak mı? Fiyat kota vs.

mevcut cepnette geri gelse iyi olacak, dileyen dilediği paketi alsın. çeşitlilik olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimdevrim

quote:

mevcut cepnette geri gelse iyi olacak, dileyen dilediği paketi alsın. çeşitlilik olsun

o artık efsane olarak kalır, zaten mevcut kullanıcısı var aynen devam ediyor. Çok isteyenlere al sana sınırsız paket diye çıkarmışlar belli oluyor şu kota aşıldığındaki hız 128 kbps ise yinede iyi sayılır.Hele hele mevcut kotalı paketlere oranla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeSiN

quote:

quote:

o artık efsane olarak kalır, zaten mevcut kullanıcısı var aynen devam ediyor. Çok isteyenlere al sana sınırsız paket diye çıkarmışlar belli oluyor şu kota aşıldığındaki hız 128 kbps ise yinede iyi sayılır.Hele hele mevcut kotalı paketlere oranla.

Eğer kombifone'nun dediği gibi olacaksa paketler bir nevi cepnetin adil kullanım kotasının yükseltilmiş hali gibi olacak gibi gözüküyor.ama kombifone kaynak göstermiyor, asparagas mı değil mi haber nerden bileceğiz, aydınlatırsa bizleri iyi olur. ha bide tarih versin. büyük ihtimalle bu paketler reklamla duyurulacak. tarih istiyoruz kombifone!

• gençlere süresiz 7tl olmalı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Eğer kombifone'nun dediği gibi olacaksa paketler bir nevi cepnetin adil kullanım kotasının yükseltilmiş hali gibi olacak gibi gözüküyor.ama kombifone kaynak göstermiyor, asparagas mı değil mi haber nerden bileceğiz, aydınlatırsa bizleri iyi olur. ha bide tarih versin. büyük ihtimalle bu paketler reklamla duyurulacak. tarih istiyoruz kombifone!

kombifone değil kobifone :)

Tek konu açmadı farkındaysan 3-4 konu açtı, asparagas kelimesi tamamen uydurma ise denir muhtemelen aldığı duyumlar doğrultusunda demiştir.Ve bukadar yazabildiğine göre bugün yarın belli olur sitesinde.Genelde kobifone içeriği verdiğinde 1-2 gün içinde sitede yayınlanıyor.Hani geçmiş tecrübelerle alakalı.Ama inşallah pakatlerde yanlış duyum vardır tabi daha uygun olmasını isterim çünkü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeSiN -- 10 Mayıs 2012; 14:10:04 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

kombifone değil kobifone :)

Tek konu açmadı farkındaysan 3-4 konu açtı, asparagas kelimesi tamamen uydurma ise denir muhtemelen aldığı duyumlar doğrultusunda demiştir.Ve bukadar yazabildiğine göre bugün yarın belli olur sitesinde.Genelde kobifone içeriği verdiğinde 1-2 gün içinde sitede yayınlanıyor.Hani geçmiş tecrübelerle alakalı.Ama inşallah pakatlerde yanlış duyum vardır tabi daha uygun olmasını isterim

düzeltmen için teşekkürler. kobifone vodafone'da falan mı çalışıyor? ben daha yeni üyeyim forumdaki durumunu pek bilmiyorum kobifone'nun açıkcası. tarih falan verse en azından kobifone süper olur.

• Biz üzümü yiyip bağını sormayanlardanız net olarak bilmiyorum ama kısaca evet vf la alakası var ve forumda çoğu zaman o duyurur çıkacak paket,tarife vb şeyleri.Haliyle dikkat edersen eski üyeler güveniyor yazdıklarına kobifone'un.
  • quote:

Biz üzümü yiyip bağını sormayanlardanız net olarak bilmiyorum ama kısaca evet vf la alakası var ve forumda çoğu zaman o duyurur çıkacak paket,tarife vb şeyleri.Haliyle dikkat edersen eski üyeler güveniyor yazdıklarına kobifone'un.

Umarım fazla gecikmez. Vodafone Forum'da yönetici arkadaş fazla gecikmeyeceğini kısa bir sürede açıklanacağına dair bilgiler verdi. Vodafone Forum'dan duyuracaklarmış.
  • 14 tl 250 mb sobrasi sinirsiz he..

Cok geldi bana :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

14 tl 250 mb sobrasi sinirsiz he..

sınırsız dedikleri 64kbps hız değildir umarım.
  • quote:

14 tl 250 mb sobrasi sinirsiz he..

ya seninde vardı biara istihbaratın hala mevcutsa bi sorgulasan sende

Sınırsız kısmı 128 kbpsden aşağı değilse idare eder bence.Malum normalde sadece 250 mb 14 tl iken enazından kota aşım ücretinden kurtulmuş ve belli bir hızda sınırsız paket olacak.Neyse bi tam belli olsunda öyle konuşuruz
  • quote:

PAKET 1: İLK 3 AY 7 TL, SONRASI 14 TL - 250 MB SONRASI HIZ DÜŞÜYOR SINIRSIZ BAĞLANTI DEVAM
    PAKET 2: İLK 3 AY 14 TL, SONRASI 19 TL- 500 MB SONRASI HIZ DÜŞÜYOR SINIRSIZ BAĞLANTI DEVAM

Hız kaça düşüyor acaba? Biraz pahalı olmuş gerçi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

quote:

PAKET 1: İLK 3 AY 7 TL, SONRASI 14 TL - 250 MB SONRASI HIZ DÜŞÜYOR SINIRSIZ BAĞLANTI DEVAM
    PAKET 2: İLK 3 AY 14 TL, SONRASI 19 TL- 500 MB SONRASI HIZ DÜŞÜYOR SINIRSIZ BAĞLANTI DEVAM

Hız kaça düşüyor acaba? Biraz pahalı olmuş gerçi.

Hız önemli bencede. 128kb ise iş yapar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.