Şimdi Ara

Sınıfta kaldım ne yapacağımı bilmiyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, kaç gündür düşünüyorum aileme sınıfta kaldığımı nasıl söylüyeceğimi, maalesef psikoloji kalmadı bende de, ama şuan kendimi düşünmüyorum, karne günü karneyi getirmedim eve, belge almadığımı teşekkürü 3 puanla kaçırdığımı söyledim, bana güveniyorlar gerçekten korona dan önce derslerim filan gayet iyidi, takdir onur belgesi filan en kötü teşekkür getirirdim, bu yılın ilk dönemi çok sıkıntılı geçmişti 1.sınavlar gayet iyi gittikten sonra 2.sınavlarda korona oldum, 15 gün gidemedim okula her gün 3 tane sınava soktular hangisini çalişiyim derken 43 ortalama yaptım, 2.dönemde 53 yaptım kaldım sınıfta, kendime artık üzülemiyorum ailemin beni bu halde olduğumu bilmesini de istemiyorum, gerçekten ailem için çok çalışcam seneye, sizce sınıfta kaldığımı bilsinlermi yoksa söylemeden devam mı edeyim, ve bu arada üzülcekleri için söylemek istemiyorum, azarlancağım için değil keşke sadece azarlasalarda benim bu halime üzülmeseler🥺🥺

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• en kısa sürede onlara gerçeği söylemelisin. bunu başkalarından duymaları daha kötü olacaktır. çünkü sadece sınıfta kaldığını değil, onlara yalan söylediğini de öğrenecekler. dediğin gibi daha önce başarılı olup da covid sonrası kendini toparlayamamandan kaynaklanıyorsa, onlarda anlayış gösterecektir ama senin yalan söylemen onları sınıfta kalmandan daha fazla üzer.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.