Şimdi Ara

sinifta herkes havalisin diyo canimi cok sıkıyo bu durum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: escober12

quote:

Orijinalden alıntı: drocula

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

anlamadım bu durum senin için kötü mü yani ?

Hocam canimi sıkıyo bu durum havalisin diye kotuluyolar sonra da sene sonu balosu icin bana eslik eder misin diyolar

bence seni çözmeye çalışıyorlar yani seni merak ediyorlar . anladın işte seninle uğraşıyorlar . bu iyi bişey olsa gerek.

ilk bende o tarz bır olay oldugunu dusundum ama aynı sınıftayız hocam sonucta boyle bır seyın olacagını pek ıhtımal vermıyorum dogrusu

iyi de baloda seninle birlikte olmayı teklif etmişler . sana gıcık olsalar demezler

hocam benım de kafamı karıstıran bu ıste sohbet ettıgım de kızla en ufak bır kelıme hatamda ya da anlatım bozuklugu yapmamda yuzume vuruyo dalga gecıyo , durup dururken cok havalısın varya sen dıyo , sonra da bana bu teklıfı yapıyo. Bu kızlar bu kadar dengesız olmak zorunda mı

ayrıca dalga da geçiosa en ufak hatanda ilgileniyor belli ki seninle . bence kızla konuşmalısın bu meseleyi .

hocam aklıma gırdın sımdı hıc oyle bır nıyetım yoktu

ben bi yokla derim zaten varsa ki öyle gibi bakarsın duruma göre eğer yoksa salla gitsin yüzüne bile bakma değmez

Tavsiyelerini Dikkate alicam hocam ilgin icin tesekkur ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• o 2 arkadaşınla takılmaya devam et zamanla anlarlar
  • böyle devam et , iyisin reis
  • quote:

Orijinalden alıntı: kievli

Bu isler soze bakmaz benim bildigim. 10 gun oyle derler sonra kotu olursun herkezin gozu onunde. Asil karizma kimsenin sana isteyipte bir sey diyememesidir

havalisin gibi sozleri Beni rahatsiz ediyo sorun bu yoksa umrumda degil hicbiri

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kalabalıktan uzak durduğun için seni merak ediyorlar. Bu kişilere yaklaşma yolu da o yaşlarda ya hakaret yada övgü tarzında kısa kelimelerdir. Yakışıklıyım diyorsun bilmiyorum o konuyu belki o sebeple çekindiklerinden kilidi havalısın kelimesiyle açmaya çalışıyorlardır. Burada senin ne istediğin önemli. Başıma bela almayayım diyorsan hiç ilgilenme kısa cevaplar vererek kendini beğenmiş göster bu şekilde fazla rahatsız edemezler. Dikkate alma yani fazla. Ama içli dışlı olsam fena olmaz dersen uğraşman gereken daha fazla iş çıkar basına. Bir kere kızlardan fazla saygı bekleme. Çıtayı biraz düşürdüğün zaman hemen tepene binmek isterler. İçgüdüseldir bu. İşte uğraşman gerekenler burada başlıyor. Başa dönmek yani. Saygınlığını korumak için çabalaman gerekli yoksa bu kadar uğraşılan erkekler kolaylıkla kızların elinde oyuncak olabiliyor.
  • çıkar vur masaya
  • bizim sınıfta bole cok sessiz bi cocuk var onada özürlü gözüyle bakılıyo :(
  • CSB Adam profesyonel basketbol oynuyor. Lise ile uğraşıyor hala. hmm pkii ozmn sn kpt bn arcm .s
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepyusuf

yüz vermeyince önce havalı olursun sonra kibirli daha sonrada ukala

şunu unutma zeki akıllı efendi tipleri seven nadir bulunur

• quote:

Orijinalden alıntı: Jim*

CSB Adam profesyonel basketbol oynuyor. Lise ile uğraşıyor hala. hmm pkii ozmn sn kpt bn arcm .s

bence sen once saygılı olmayı denemelısın 17 yasında lısanslı basketbol oyuncusu okuluna devam etmemek zorunda mı ,sporda yarın ne olacagını bılemezsın gelecegını dusunmek zorundasın bu yuzden okuluma devam edıyorum ? ınsanın bılmedıgı konular hakkında yalan yanlıs yorum yapması tam bır acızlık gostergesıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drocula -- 11 Ocak 2013; 19:11:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakOtostopçu

Kalabalıktan uzak durduğun için seni merak ediyorlar. Bu kişilere yaklaşma yolu da o yaşlarda ya hakaret yada övgü tarzında kısa kelimelerdir. Yakışıklıyım diyorsun bilmiyorum o konuyu belki o sebeple çekindiklerinden kilidi havalısın kelimesiyle açmaya çalışıyorlardır. Burada senin ne istediğin önemli. Başıma bela almayayım diyorsan hiç ilgilenme kısa cevaplar vererek kendini beğenmiş göster bu şekilde fazla rahatsız edemezler. Dikkate alma yani fazla. Ama içli dışlı olsam fena olmaz dersen uğraşman gereken daha fazla iş çıkar basına. Bir kere kızlardan fazla saygı bekleme. Çıtayı biraz düşürdüğün zaman hemen tepene binmek isterler. İçgüdüseldir bu. İşte uğraşman gerekenler burada başlıyor. Başa dönmek yani. Saygınlığını korumak için çabalaman gerekli yoksa bu kadar uğraşılan erkekler kolaylıkla kızların elinde oyuncak olabiliyor.

benı tanımak mı ıstıyolar yoksa ısın ıcınde baska bır amac mı var bılmıyorum en buyuk aklımdakı soru bu . cunku bır tanesı hem bunları soylerken hemde cok yakın davranıyo.

• En az bu story kadar cool olduğunu ima etmişler.
  • quote:

quote:

CSB Adam profesyonel basketbol oynuyor. Lise ile uğraşıyor hala. hmm pkii ozmn sn kpt bn arcm .s

bence sen once saygılı olmayı denemelısın 17 yasında lısanslı basketbol oyuncusu okuluna devam etmemek zorunda mı ,sporda yarın ne olacagını bılemezsın gelecegını dusunmek zorundasın bu yuzden okuluma devam edıyorum ? ınsanın bılmedıgı konular hakkında yalan yanlıs yorum yapması tam bır acızlık gostergesıdır

Burada pek polimiğe girmeyi sevmem sonuç olarak ispat edilebilecek bir konuşma söz konusu olamayacak ama , bizim burdan lisedeyken banvite giden arkadaşlar sadece alt yapıda oynamalarına rağmen ve öğrenim seviyeleri anadolu lisesi olmasına rağmen ( Her lisenin anadolu olduğu dönemden bahsetmiyorum ) Bandırmaya gittiklerinde kulübün anlaşmalı olduğu bir okula kaydını aldırdılar çünkü günde 3 antremanları vardı. Sabah Jogging öğleden sonra şut ve akşama taktik çalışması diye. Bu yüzden 100 lira verip oynadığın basketbol okulun için profesyonel basketbol oynuyorum dersen burda sonra da kızlar şöyle havalısın böyle havalısın dersen , One Tree Hill in etkisinden kurtulamayıp buralara bir şeyler yazarsan CSB derim. Herkes herkese diyor zaten burda bu kadar sıkıntı yapmana gerek yok. Rahat ol.

• quote:

quote:

quote:

Burada pek polimiğe girmeyi sevmem sonuç olarak ispat edilebilecek bir konuşma söz konusu olamayacak ama , bizim burdan lisedeyken banvite giden arkadaşlar sadece alt yapıda oynamalarına rağmen ve öğrenim seviyeleri anadolu lisesi olmasına rağmen ( Her lisenin anadolu olduğu dönemden bahsetmiyorum ) Bandırmaya gittiklerinde kulübün anlaşmalı olduğu bir okula kaydını aldırdılar çünkü günde 3 antremanları vardı. Sabah Jogging öğleden sonra şut ve akşama taktik çalışması diye. Bu yüzden 100 lira verip oynadığın basketbol okulun için profesyonel basketbol oynuyorum dersen burda sonra da kızlar şöyle havalısın böyle havalısın dersen , One Tree Hill in etkisinden kurtulamayıp buralara bir şeyler yazarsan CSB derim. Herkes herkese diyor zaten burda bu kadar sıkıntı yapmana gerek yok. Rahat ol.

ıstanbul da fen lısesın de okuyorum puanlarını bılen bılır fen lısesıyle anadolu lısesı arasında cok fark var.Ayrıca 100 lira verıp de basketbol okullarına gıdenlerden degılım lısanslı basketbolcuyum.yurt ıcınde ve yurt dısın da cesıtlı turnuvalara katıldım.Ama spor hayatının ne olacagı bellı olmadıgı ıcın egıtımıme cok onem verıyorum ve bu yuzden kazanmıs oldugum lıseye devam edıyorum.Dogru soyluyosun ınsan yalanlarıyla ancak kendını kandırır senın dusuncen de bu saygı duyarım.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.