Şimdi Ara

Single Nasıl Çıkarılır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
13.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet sayın popmundo bölümü sakinleri. Bugünkü dersimizin konusu single çıkarmada izleyeceğimiz yollar ve püf noktalar.

Single üzerinde çalışmaya başlamak için Kariyer>>>>Kayıtlar ve klipler>>>>>>>Yeni kayıtlar. Yeni bir albüm/single üzerinde çalışmak için tıklayın. İsim verin.

Single çıkarabilmek için ilk önce 2 şarkıya ihtiyacımız vardır. Tabi şarkıların kalitesi oldukça önemlidir. Bunu bir önceki dersimizde anlatmıştık. Şarkılarınızı repertuara ekledikten sonra provalarını 100 yapmanız gerekmektedir. Daha albüm yapımcılığı yeteneğinde bol yıldız olan bir kişiyle anlaşmanız gerekiyor. En az beş ve malumunuz en fazla on yıldızlı kişiler. Eğer grubunuzda böyle birisi varsa hiç uğraşmanıza gerek kalmaz zaten.
    Daha sonra uygun bir tarih ve saatte şarkınızı kaydetmek için kayıt seansı ayarlamalısınız. Bu seansa yapımcınızı da davet edin. Onun orda bulunması şarkının kaydının kalitesini artırır.
    Her iki şarkıyı da kaydettikten sonra sıra geldi kontrata. Kontrat için Kayıt Stüdyolatının ceolarına veya sahiplerine özel mesaj atınız.
    Kontratı aldıktan sonra şarkılarınızı ekleyin ve kontratı gönderin.
    Albüm yapmak için de aynı kurallar geçerlidir. Sadece en az 8 şarkı kaydetmeniz gerek. Ama 12 şarkının ideal olduğu söyleniyor.

Not: Single veya albüm çıkardıktan sonra onları satabilmek için şehirlerdeki şöhretiniz (en az 4 şehirde) iğrenç veya üzeri olmalıdır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• HeLaL aGa SaOl beni tanımışsındır
  • Sağol Aspirin Yakında In the Shadows diye bir single çıkaracağım inşallah. Karı kız tavlama işine girecem
  • Tabi en önemli nokta şöhret ben çıkardım ama satmıcak büyük olasılık. Ölesine çıkardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::Pesimist:::

Tabi en önemli nokta şöhret ben çıkardım ama satmıcak büyük olasılık. Ölesine çıkardım

Olsun puan almışsındır yine de
  • Asprin idea olan 13 değil 12. Çoğu büyük grup 12 yapıyor. Zaten 13 olmuyorki
  • quote:

Orjinalden alıntı: taffijun

quote:

Orjinalden alıntı: :::Pesimist:::

Tabi en önemli nokta şöhret ben çıkardım ama satmıcak büyük olasılık. Ölesine çıkardım

Olsun puan almışsındır yine de

o yüzden ztn yoksa ne uğraşacam
  • quote:

Orjinalden alıntı: afacancocuk

Asprin idea olan 13 değil 12. Çoğu büyük grup 12 yapıyor. Zaten 13 olmuyorki

anlaşıldı
  • Single çıkarma yolunda gidiyorum ben de, sağol Aspirn Şöhrete birazcık kavuşayım bak nasıl kızlar tanışıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lavindos

Single çıkarma yolunda gidiyorum ben de, sağol Aspirn Şöhrete birazcık kavuşayım bak nasıl kızlar tanışıyor

Senin amacın kız zaten. Hiç bulaşma sonra sömürüyorlar. Demi ?

• Yeni kayıtlar. Yeni bir albüm/single üzerinde çalışmak için tıklayın. İsim verin.
    ßu çıkmıyor..Kayıtlı parça ekle v.b çıkıyor
  • gfb 1907 zaten kayıtlı parçan olmadan single çıkartamazsın
  • sağolun beyler bnm de SaNDıK çıkak yakında..

birsey sorucam konserlerdeki bileleri kim alyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalwi95

sağolun beyler bnm de SaNDıK çıkak yakında..

birsey sorucam konserlerdeki bileleri kim alyor

oyun botları yani gerçekte öyle birşey olması imkansız 10k üzeri kişi saten istanbul'da falan var saten
  • Konserleri DOE denen raobot karakterler alır.Dükkanlardan alışveriş yaparlar single albüm alırlar bu DOE lar her şehirde DOE ları çekmek için bu DOE lara günlük ödeme yapılır falan filan bazı yerlerde çalışırlar
  • Biz 3 kişilik grubuz ve sesimiz çok güzel ama nsl şarkı cikarta biliriz bilmiyoruz bize yardimcı olursanız seviniriz😄😄😄😄

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.