Şimdi Ara

Sing! by Smule - Ses Kaydı Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
9.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sing! by Smule karaoke programında şarkıyı söylerken kendi sesimi duymamakla beraber kayıt bittiğinde aşırı cızırtılı ve bozuk bir sesle karşılaşıyorum. Samsung a5 2017 kullanıcısıyım. Kullanıcı izinlerinden mikrofona izin verildiğine eminim, programsal bir sorun var. Aynı problemle karşılaşan var mı?

(farklı kulaklıklarla da denedim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ressam -- 29 Mart 2017; 10:7:33 >

• Daha Önce Birçok Cihazda Sorunsuz Kullanmama Rağmen , Yeni Cihazım Galaxy S8'de Bende Sorun Yaşıyorum . Ses Kaydı Yapmıyor Denecek Kadar Kısık Yapıyor Hem Cihazın Mikrofonuyla Hem Kulaklıklarla .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ogunzafer O kullanıcısına yanıt
    S8 de ayni sorun bende de var sen duzeltebildin mi hocam
  • Lg g5 aldım 1 hafta olmadı aynı problem bende de mevcut. Kayıt sesini çok az algılıyor öncesinde de g4 vardı onda hiçbir bir problem yoktu. Kayıt sesini düşük algıladığından mikrofona yakın durmam gerekiyor bu da cızırtı ve hışırtı yapıyor.

• sakiyan_bulbul S kullanıcısına yanıt
    Soruna çözüm bulabilen varmı sinirlerimi bozdu sileceğim smule hesabımı.lgg3 kullanıyorum bende. eskiden tek tük cızırtı var idi su an şarkının başından sonuna cızırtı oluyor.servise götürdüm jak girişinde sorunmu var acaba diye sağlam dedi.kulaklık değiştirdim sorun devam ediyor.şarkı sözü girdiği zaman kasma porblemi oluyor.çare bulan yazsın lütfen
  • ben karşılaşıyorum takipteyim
  • Son durum nedir, ben cozemedim sahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede aynı sorun var en iyi bluetooth kulaklık huawei freebuds pro 2 ile kayıt yapıyorum cızırtılı ses geliyor kulaklıkta hiçbir sorun yok , kablolu kulaklık taktığımda gayet temiz ses çıkıyor anlamadım gitti

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.