Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.760
Cevap
78
Favori
115.271
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sinemia ve garanti'nin ortak bir kampanyası var. şirkete olan güven konusunda belki bir nebze olsun rahatlatabilir. LİNK
  • İsrarima rağmen bir turlu davetiye gönderiyorlar bana bekleyin diye cevap yazıyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şirket adresi, sabit tel no, resmi şirket unvanı,vergi dairesi ve nosu siteye yazmak yasal zorunluluk diye biliyorum

• Karti gelip te kullanan arkadaslardan bir yorum alsak cok guzel olacak.

• iGaranti dışında tutunabilecek bir yerimiz yok, bende başvuru yaptım bekliyorum
  • Her hafta 1 kere sinemaya giden biri için bile çok gereksiz bir kart. Aylık 60 lira nedir ya.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • piradomim kullanıcısına yanıt
    ne güzel fatura kesmişler kart göndermişler..

155 tl indirimli ücrette fatura gelmiş o da tamam

ama ya bu kartın içine 155 tl yüklemişlerse

hergün gitsen 15 gün sonra içinde bakiye kalmasa kime nasıl hesap sorulacak

orası muamma bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer14

ne güzel fatura kesmişler kart göndermişler..

155 tl indirimli ücrette fatura gelmiş o da tamam

ama ya bu kartın içine 155 tl yüklemişlerse

hergün gitsen 15 gün sonra içinde bakiye kalmasa kime nasıl hesap sorulacak

orası muamma bence

hocam kart normalde boş :)
    sinemanın önüne geldiğinizde programı açıp navigasyon etrfındaki sinemaları gösteriyor ,1tanesini seçiyorsun ve 30dk süren başlıyor gişeden bileti seçipbu kart ile ödemek için :)
  • denemek için cumartesi günü kadıköy de rex sinemasında bilet aldık üstadım.

programa girip, sinemayı seçiyorsun .sonra gişede istediğin filme koltuk seçiyosun kartı uzatıyorsun kredi kartın gibi.kasiyer tutaru yazıp şifre için sana uzatıyor. Şifreni giriyorsun .bam bilet elinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi piradomim -- 27 Nisan 2015; 0:02:13 >
    Cok tesekkurler bilgilendirme icin. Ben de basvuruyu yaptim. Deneyelim bakalim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: madmax50

Wordpress altyapısı ile kurulmuş fake bir siteye benziyor. Bu tür bir uygulamayı yapabilecek kapasite görünmüyor, iletişim yok, firma yok. Klasik üye toplama girişimi. İşi bilen biri godady üzerinden site barındırmaz, wordpress kullanmaz. Hazır tema hiç kullanmazhttp://themeforest.net/item/agile-multipurpose-app-showcase-wordpress-theme/6631729

Çok talihsiz bir yorum olmuş, zira siteden işleyen bir sistem yok ortada site sadece tanıtıma ve bilgi vermeye yarıyor. Bu tür bir site için niye zaman ve para harcansın ki? Ayrıca WordPress niye kullanılmasın, BBC'den Sony'e, Ford'dan ebay'e kadar birçok dev firma WordPress kullanıyor. WordPress eskisi gibi basit bir blog aracı değil artık istenildiği gibi özelleştirilebilen harika bir içerik yönetim sistemi. Önemli olan verilen hizmettir, hizmette sorun yoksa sitenin hangi araçla yapıldığı kimsenin umurunda olmaz ayrıca sıfırdan kodlamak her zaman en iyi çözüm değildir.

kimi sinemalar yer altında resmen

telefon bile çekmiyor .. bu durumda nasıl yapacağız öneriniz var mı
  • sinemaya inmeden islemi yapmanızı onerebilirim :) yarim saat icinde alabiliyorsun bileti, islemi yaptıktan sonra

• Valla arkadaşlar ;

Ben açıkası gittim adamlara çatır çatır kimsiniz nesiniz dolandırıcımısınız sahibiniz kim diye mail attım :) arkadaşlar üşenmemiş gece saat 2 gibi mail'ime geri dönmüşler kendilerini yaptıkları işleri tanıtmışlar altınıda güvenmiyorsan kullanma kardeşimin kibarcasınıda yazıp yollamışlar ben bu adamlara güvendim hiç acımadan 157 tl yakın 3 aylık kart aldım.

Web siteleriymiş şuymuş buymuş ben anlamam hocam benim için önemli olan sistem unutmayın bilen bilir YOYO'da böyle başladı çok dandik siteleri vardı iletişim yoktu bile ama adamlar şimdi milyarlık şirket oldular
    Yeni farklı bir girişimcilik hikayesi bu bakalım sonu ne olucak belli değil belki biletleri 5-7 tl 'den kapattı adamlar bu şekilde satabiliyor veya farklı bir şey var bunu bilemem ama benim için öncelikli olan sistemin işlevliği
    Ha bana sorarsanız daha böyle afilli bir kart beklerdim özel sinemia etiketli neticede özel bir klüp ve kendini özel hissetmek istiyorsun BELKİ ileride oda olur şimdilik bilemeyiz :)

Bazı arkadaşlar ulaşılamıyor falan demiş külleyen yalan arkadaş Türkiyede ulaşmak istediğin her firmaya ulaşırsın bu çok basit . Ben tuttum adresteki iş merkezini aradım herkes yardımcı oldu 6. Kattalar yarında gidip görüşmeyi düşünüyorum açıkcası orada çok tatlı bir hanımefendi var bana açıkca buradalar ofisleri mevcut dedi katın genel sekteri bu bunun üzerine telefon şirket olarak kullanmıyorlar belkide haklılar bilemem ama mailllere çok hızlı geri dönüyorlar burası bir gerçek .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runeterra -- 27 Nisan 2015; 12:41:01 >

• %25 indirimli teklifimiz dediler. tıkladım aylık 79tl çıktı. %25 indirimli teklifi aradım, sonunda bahsettikleri teklifin 79tl olduğunu görünce sildim. 9 lira kod alıyorum. aylık 8-9 film eder bu. o da yaklaşık haftada 2 film. sinemalardaki filmler rezil. ayda 4 film izlersem, o ay sinema açısından müthiş verimli diyorum. bu kartın cazip olabilmesi için aylık 40tl'ye fikslenmesi lazım yahut 80 lira olup bir seansa çift kişi girme hakkı da tanıması lazım.

çoğu sitede sinemaya gitme istatistikleri yapılıyor. bu arkadaş, sinemia projesine başlamadan önce insanların sinemaya gitme istatistiklerini toplayıp, sinemalara bunun brifingini vermiş olmalı. bu istatistiklere göre kartı aldığın anda zarar ile başlıyorsun. aidatı çıkarabilmen için ayda 10 filme gitmen gerek. 8-17 çalışan veya yoğun tempoda okuyan biri için ayda 10 seans mümkün değil. böyle bir projeyi sinemaların kabul etmemesi düşünülemezdi.

haaa sağdan soldan gelen pnr kod kampanyaları, 1+1'ler, fırsat sitelerinin kod kapmpanyaları vs biterse ve 15tl bilet ücreti üzerinden hesaplama yaparsanız o zaman cazip gibi görünüyor. şu an için ayda 69tl veya 79tl fiyatla sinemia kart gereksizdir. ayrıca mayıs ayından sonra yaz sezonu başlıyor. haziran-temmuz-ağustos-eylül. 4 ay boyunca ölü sezon olduğunu da hatırlatırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: boombip

%25 indirimli teklifimiz dediler. tıkladım aylık 79tl çıktı. %25 indirimli teklifi aradım, sonunda bahsettikleri teklifin 79tl olduğunu görünce sildim. 9 lira kod alıyorum. aylık 8-9 film eder bu. o da yaklaşık haftada 2 film. sinemalardaki filmler rezil. ayda 4 film izlersem, o ay sinema açısından müthiş verimli diyorum. bu kartın cazip olabilmesi için aylık 40tl'ye fikslenmesi lazım yahut 80 lira olup bir seansa çift kişi girme hakkı da tanıması lazım.

çoğu sitede sinemaya gitme istatistikleri yapılıyor. bu arkadaş, sinemia projesine başlamadan önce insanların sinemaya gitme istatistiklerini toplayıp, sinemalara bunun brifingini vermiş olmalı. bu istatistiklere göre kartı aldığın anda zarar ile başlıyorsun. aidatı çıkarabilmen için ayda 10 filme gitmen gerek. 8-17 çalışan veya yoğun tempoda okuyan biri için ayda 10 seans mümkün değil. böyle bir projeyi sinemaların kabul etmemesi düşünülemezdi.

haaa sağdan soldan gelen pnr kod kampanyaları, 1+1'ler, fırsat sitelerinin kod kapmpanyaları vs biterse ve 15tl bilet ücreti üzerinden hesaplama yaparsanız o zaman cazip gibi görünüyor. şu an için ayda 69tl veya 79tl fiyatla sinemia kart gereksizdir. ayrıca mayıs ayından sonra yaz sezonu başlıyor. haziran-temmuz-ağustos-eylül. 4 ay boyunca ölü sezon olduğunu da hatırlatırım.

Hocam adam pnr kod satışından hesaplamaz ki bir çok kişi 20 lira civarı paralar veriyor onlar için 3,4 film parası tabiki dediğiniz gibi donanımhaber üyeleri için çok avantajlı birşey gibi görünmeyebilir. Bana göre artısı kod filan sölemek zorunda değilsin direk alım yapabiliyorsun. Yani bu kart boş vakti olanlar, film seçmeyen, kodla uğraşmak istemeyenler ve sevgilisi olanlar (1+1 kampanyalarından da yararlanıyor 1 kullanıma almış oluyorsunuz) için ideal gibi duruyor.

edit: ölü 4 ay konusunda kesinlikle haklısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webalim -- 27 Nisan 2015; 11:16:02 >

• Davetiye istedikten sonra kac gunde ve kart kac gunde geliyor forumda aktif kullanan arkadaslar var mi?

• sinema minimum 12 TL o da dandik bir yer olduğundan gitmiyorum, benim gittiğim yerler 15 ve 26.5 TL (Optimum avşar ve İstinye park) bu sebeple sinemia gayet mantıklı.
    Fiyat 6 aylık üyelikte 59 TL'ye düşüyor, ayrıca herkes kod vs kovalamıyor, ben şahsen devamlı gittiğim halde kodla vs işim olmuyor zira canım sinemaya gitmek istedi filmi seçeceğim önceden almam gerekiyorki düzgün yer bulayım, o da kodla olmuyor.
    Zaten kod vs ile sinemia üyeliği hesaplanması da mantıklı değil.

Digiturk salon fiyatlarına sinemaya gideceğiz işte. bence gayet iyi,
    sadece sınırsız deyip günlük tek hak olayı birbiri ile çelişiyor, sınırsız ama günde 1 ayda 30 hak var, nasıl sınırsız ise,,,
    Madem 30 hak var günde 1 yerine istediğin zaman kullan de, bir cumartesi film günü yapıp sinemayı coşturalım 3 film birden,,,
    ama o zaman da ayakta kalamazlar işte :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: iexorcism

Davetiye istedikten sonra kac gunde ve kart kac gunde geliyor forumda aktif kullanan arkadaslar var mi?

Davetiye istedikten sonra ortalama 1 hafta beklemeniz gerekiyor nedeninide şöyle açıklıyorlar

sistemde herkese üyelik vermiyorlar aslında araştırma mekanızması nasıl bilmiyorum :) ama şu var ki benim tahminimce şöyle işliyor sistem

Mesela belirlenen bir üye potansiyeli var 1000 kişi bu 1000 kişi arasında sistemden çıkanlar olduğu zaman yerine yenilerini alıyorlar.

Şimdi ben 3 aylık ücreti ödedim ama inanın en fazla 10 15 film'e giderim şu 3 ayda bu yüzden nerdeyse 2 ay kadar karları var ama şuda var ben cinemaximum zorlu veya istinyepark'a gidiyorum bilet fiyatı 24 TL açıkcası kimse zorluda öyle kod mod uğraşmıyor nerdeyse sayılı yani bu yüzden kodla modla uğraşmaktansa veririm o kadar parayı uğeaşmadan geçer giderim :)

Kart iddalarına göre en fazla 3 iş gününde geliyor diye hatırlıyorum ki incelediğim tüm kartlar bu şekilde gelmiş ben c.tesi günü üye oldum sanırım yarın kart elime geçer

• Hergün sinemada 1 film nasıl izliyorsunuz yahu? :D Kaldı ki 1 günde şipşak çekilmiş dolu film oluyor sinemalarda, onlara gitmek bence tam bir vakit kaybı. Ayrica tek basina filmin tadida cikmaz oda ayri bir sorun.
    Bence çok cazip degil.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.