Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Sınırsız Sinema Filmi 59 TL | Tüm Türkiye (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.761
Cevap
78
Favori
115.267
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: efem077

Hergün sinemada 1 film nasıl izliyorsunuz yahu? :D Kaldı ki 1 günde şipşak çekilmiş dolu film oluyor sinemalarda, onlara gitmek bence tam bir vakit kaybı. Ayrica tek basina filmin tadida cikmaz oda ayri bir sorun.
    Bence çok cazip degil.

her gün sinemada 1 film izlemek ile her gün 1 film izleme hakkı olması farklı şeyler, siz haftada 4 izlersiniz diğeri 2 izler başkası 7 izler, adamlar her gün 1 film izleme hakkı tanımış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sterilmikrop

quote:

Orijinalden alıntı: iexorcism

Davetiye istedikten sonra kac gunde ve kart kac gunde geliyor forumda aktif kullanan arkadaslar var mi?

Davetiye istedikten sonra ortalama 1 hafta beklemeniz gerekiyor nedeninide şöyle açıklıyorlar

sistemde herkese üyelik vermiyorlar aslında araştırma mekanızması nasıl bilmiyorum :) ama şu var ki benim tahminimce şöyle işliyor sistem

Mesela belirlenen bir üye potansiyeli var 1000 kişi bu 1000 kişi arasında sistemden çıkanlar olduğu zaman yerine yenilerini alıyorlar.

Şimdi ben 3 aylık ücreti ödedim ama inanın en fazla 10 15 film'e giderim şu 3 ayda bu yüzden nerdeyse 2 ay kadar karları var ama şuda var ben cinemaximum zorlu veya istinyepark'a gidiyorum bilet fiyatı 24 TL açıkcası kimse zorluda öyle kod mod uğraşmıyor nerdeyse sayılı yani bu yüzden kodla modla uğraşmaktansa veririm o kadar parayı uğeaşmadan geçer giderim :)

Kart iddalarına göre en fazla 3 iş gününde geliyor diye hatırlıyorum ki incelediğim tüm kartlar bu şekilde gelmiş ben c.tesi günü üye oldum sanırım yarın kart elime geçer

Perşembe günü üye oldum bugün geldi,
    sistemden çıkmaktan kasıt nedir? misal 1 aylık üyeliğim bittiğinde tekrar davetiye istemek gibi bir şey ise kastınız hiç sanmıyorum açıkçası.

• kambochian K kullanıcısına yanıt
    Yok yok hocam

Mesela ben bi ay denedim ve baktim bana gelmedi sonraki ay uye olmadim gibi meselanyaz aylari ogrenciler almicaktir gibinu tamamen fikir yano gercegi yansitmaz teori olarak ortaya attim ben ben oldam boyle bir sistem yapsam bu sekilde yapabilirdim :))) ne kadar fazla uye o kadar fazla sorumluluk gibi dusunun

Ben bu sekilde tr giren bir cok firmayi denedim yeni fikirlerle yoyodan sonra gordugum en iti mantik ve fikir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki hocam siz davetiye yollayabiliyor musunuz? Yoksa kendi içlerinde olan bir sey mi?

• iexorcism kullanıcısına yanıt
    Yok hocam üyeler davetiye yolluyamıyor sadece kendileri yolluyor ben mail atıp ne zaman geri dönüyorsunuz diye sordum bana üyeliklerin dönemsel olarak açıldığını söylediler.

Mesela davetiye ile ilgili size bir link geliyor ve bunun neticesinde sonraki aşamaya geçiyorsunuz

3 farklı paket var

1 - 3 - 6 aylık olarak siz burada ödeme yapıyorsunuz devamında cep telefonu adres bilgileri gibi alanları dolduruyorsunuz ödeme sonrasında ise kartı bekliyorsunuz .

quote:

Sinemia De
    Sinemia Destek Ekibi (Sinemia)
    21 Nis 12:44

Merhaba Cenk İşkin,

İlginiz için çok teşekkür ederiz. Üyelerimize en özel ve ayrıcalıklı hizmeti sunabilmek için belirli zamanlarda belirli sayıda yeni üye kabul edebiliyoruz. Dolayısıyla bekleme süresi değişebilmekte. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    Sinemia Destek Ekibi

cenk iskin
    cenk iskin
    21 Nis 11:19

Merhaba ;

Başvulara ne zaman dönüyorsunuz acaba ?

• Tahminen benim davetiye gelene kadar sizin kartınız elinize ulaşır sistemi kullaninca buraya yazarsaniz sevinirim

• Bu davetiye sistemi insan doğasındaki "üye olmalıyım" duygusunu arttırma amaçlı bir şey de olabilir :D

neyse kartım geldi ben alşam bi deneyeyim bakalım :D
  • Benim kart bugün geldi ama şifreyle ilgili ve kartı aktif hale getiren mail gelmedi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler ayın 20sinde davetiye için başvuru yaptım hala dönen olmadı . size kaç günde geldi bu davetiye ve ödemeyi kredi kartından mı yapıyoruz yoksa paypal vs mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kambochian

quote:

Hergün sinemada 1 film nasıl izliyorsunuz yahu? :D Kaldı ki 1 günde şipşak çekilmiş dolu film oluyor sinemalarda, onlara gitmek bence tam bir vakit kaybı. Ayrica tek basina filmin tadida cikmaz oda ayri bir sorun.
    Bence çok cazip degil.

her gün sinemada 1 film izlemek ile her gün 1 film izleme hakkı olması farklı şeyler, siz haftada 4 izlersiniz diğeri 2 izler başkası 7 izler, adamlar her gün 1 film izleme hakkı tanımış.

Fakat çoğu zaman gidilmezse de işin bir anlamı kalmıyor. Bana sorarsanız örneğin 2 günde 1 vaktinizi en az 2-3 saat buna ayıracağınıza yabancı dil veya benzeri şeylere ayırmak daha mantıklı. Sonuçta zaman hızla geçiyor ve ayda 10-15 günde az değil, sonra bu zamanları ararsınız :) haftada 1 veya bazen de 2 bence ideal . yani ayda ortalama 6 defa gidilse bile 6x9=54tl yani işin esprisi kalmıyor. Sırf hergün hak var diye bosuna masrafa girmeyin uyarısı benimkisi :)

Edit: Eğer kampanya şöyle olsaydı;
    Ayda 6 gitme hakkı 25tl
    12 gitme hakkı 50tl
    30 gitme hakkı 80tl
    Bunlari 3 veya 6 ay olarak alırsanız daha da düşük fiyat gibi olsaydı o zaman ciddi bir kampanyaydı.
    Bu haliyle bana sorarsanız gereksiz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem077 -- 27 Nisan 2015; 15:20:48 >

• quote:

quote:

quote:

Bence çok cazip degil.

Fakat çoğu zaman gidilmezse de işin bir anlamı kalmıyor. Bana sorarsanız örneğin 2 günde 1 vaktinizi en az 2-3 saat buna ayıracağınıza yabancı dil veya benzeri şeylere ayırmak daha mantıklı. Sonuçta zaman hızla geçiyor ve ayda 10-15 günde az değil, sonra bu zamanları ararsınız :) haftada 1 veya bazen de 2 bence ideal . yani ayda ortalama 6 defa gidilse bile 6x9=54tl yani işin esprisi kalmıyor. Sırf hergün hak var diye bosuna masrafa girmeyin uyarısı benimkisi :)

Ayda 6 gitme hakkı 25tl
    12 gitme hakkı 50tl
    30 gitme hakkı 80tl
    Bunlari 3 veya 6 ay olarak alırsanız daha da düşük fiyat gibi olsaydı o zaman ciddi bir kampanyaydı.

Hocam sizin mantığa göre zaten sinemaya gitmeye gerek yok, indir netten izle, 9 TL sinema nerede bilemiyorum ama daha önce de yazdığım gibi sinema seyircisi bazen iyi sinema arar ki bunlar aşağı yukarı 15 ila 27 TL arası
    minimum 15'den hesaplasak haftada 1 film maliyeti çıkarır, olur sa iyi sinemaya gideyim deyip istinyepark kanyon vs cinemaximuma giderseniz 3. filmde kara geçiyorsunuz.
    Yani aslında maksat kara geçeyim den öte iyi sinemada fiyata takılmadan rahat rahat izleyeyim.

EDİT : 17==>27 TL (istinyepark cinemaximum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kambochian -- 27 Nisan 2015; 16:11:55 >

• efem077 kullanıcısına yanıt
    Valla hocam benim gittiğim sinemalarda kodlar bile 10-11 tl normal biletler 24-30 TL arası

Haftada 2 gün gitsem 3D veya IMAX olarak zaten 50 tl yakın tutucak :)

Birde olaya sinema diye bakmayın arkadaşlar GALA ve çeşitli süpriz hediyelerde diyorlar bunlarda bonus olarak kalır :)) bakarsınız hiç beklmediğiniz filmler için ücretsiz galalara gitmeye başlıyabiliriz.

Neticede bu bir özel sinema klübü zaten bencede herkes gelmesin :) özelliğini yitirir bu şekilde klüplere üye olmayanlar için gereksiz olabilir ama ciddi anlamda psikolojik olarak kendini bir gruba ait olma istediğiyle alakalı bir olaydır bu insan doğası gereği bu yüzden size mantıklı gelir başkasına mantıksız gelir falan falan böyle uzar gider
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Benim kart bugün geldi ama şifreyle ilgili ve kartı aktif hale getiren mail gelmedi.

Bende de aynı sorun oldu,
    facebooktan davetiye istediyseniz ve facebook giriş mailinizi 1 kere bile değiştirdiyseniz, şifre maili eski mail adresinize geliyor.
    eğer bu şekilde de bulamadıysanız kartın son 4 hanesi şifre.
    blg
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Benim kart bugün geldi ama şifreyle ilgili ve kartı aktif hale getiren mail gelmedi.

Bende de aynı sorun oldu,
    facebooktan davetiye istediyseniz ve facebook giriş mailinizi 1 kere bile değiştirdiyseniz, şifre maili eski mail adresinize geliyor.
    eğer bu şekilde de bulamadıysanız kartın son 4 hanesi şifre.
    blg

Sağol hocam. Mail falan değiştirmedim, üye girişi yapabiliyorum uygulamasına. Aktifleştirme diye bir durum var mı kart için?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bence çok cazip degil.

Ayda 6 gitme hakkı 25tl
    12 gitme hakkı 50tl
    30 gitme hakkı 80tl

Hocam sizin mantığa göre zaten sinemaya gitmeye gerek yok, indir netten izle, 9 TL sinema nerede bilemiyorum ama daha önce de yazdığım gibi sinema seyircisi bazen iyi sinema arar ki bunlar aşağı yukarı 15 ila 27 TL arası
    minimum 15'den hesaplasak haftada 1 film maliyeti çıkarır, olur sa iyi sinemaya gideyim deyip istinyepark kanyon vs cinemaximuma giderseniz 3. filmde kara geçiyorsunuz.
    Yani aslında maksat kara geçeyim den öte iyi sinemada fiyata takılmadan rahat rahat izleyeyim.

EDİT : 17==>27 TL (istinyepark cinemaximum)

Hmm o zaman istanbul icin uygun. Normalde mybiletten bakabilirsiniz genelde 8-9tl civarı illerde

• quote:

Orijinalden alıntı: Prens

Konuyu ben açtım ama tablet olayına ne diyorsunuz?
    Tablet değişimi kolay olur.

Tablet degisimi nedir. Uygulamayi yilda 3 ayri cihaza kurabiliyorsunuz. Internetli olmali.

• quote:

quote:

Tablet degisimi nedir. Uygulamayi yilda 3 ayri cihaza kurabiliyorsunuz. Internetli olmali.

internet paketi kullanmıyorsak sinema önünde bilet alımı sorun olur mu acaba

sadece gps sanmıştım ben
  • quote:

quote:

quote:

tablete uygulamayı yüklüyorsun
    2 arkadaştan filme gitcek olan tableti alıp çıkıyor.

Tablette 3G var.

bu şekil kullanım projeyi başlamadan bitirir kanımca :D
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Tablette 3G var.

:))

Sen o şekil kullanırsın ben bu şekil kullanırım.
    Neticede gişede kimlik sormuyorlarsa buna müsaade ettikleri anlamını çıkarmak zor olmasa gerek.
    1 gün 1 bilet kuralı zaten var. Kuralları onlar koyuyor :)

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Tablette 3G var.

:))

Sen o şekil kullanırsın ben bu şekil kullanırım.
    Neticede gişede kimlik sormuyorlarsa buna müsaade ettikleri anlamını çıkarmak zor olmasa gerek.
    1 gün 1 bilet kuralı zaten var. Kuralları onlar koyuyor :)

"Neticede gişede kimlik sormuyorlarsa buna müsaade ettikleri anlamını çıkarmak zor olmasa gerek." => Sadece 3 kez cihaz değiştirme hakkı olduğuna göre buna müsaade ETMEDİKLERi anlamını çıkarmak zor olmasa gerek.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.