Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (406. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben 1 senelik aldım bile. 30 tl çok iyi fiyattı

Peki hatamızı kollayacaklarsa bu hatalar nelerdir bunları buradan yazarsanız memnun olurum dikkat edelim en azından

Ve imax ile 4dxte geçerli olma durumu nedir ? Sitesinde yazan şu

Tüm 2d ve 3d filmlerde geçerli

Ek olarak imax vip ve 4dx deneyimi

Bunlar dahilse neden ek olarak diye ayırmışlar anlamadım. Bir çakallık var gibi

Gelen mailde de sadece 2d ve 3d yazıyordu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ileri tarihli bilette checkin yapma olayı.
    bazen bileti alıp checkin yapsanız bile, biletin fotoğrafını istiyorlar. yanlış veya eksik çektin diyebiliyorlar.
    bilet almak istiyorsun kod veriyor. kod geçersiz çıkıyor ama senden yine de bilet fotosu istiyor.
    bunları yapmadığında da üyeliği tamamen iptal etmek için bahane bulmuş oluyorlar..

4dx ve imax ayda 1 defa oluyor normal pakette. fakat siz hangi paketi aldınız bilmiyorum. paketleri ayırdılar çok dikkatli seçmek gerekiyor.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    İleri tarihe bulaşmam o zaman gidip dümdüz alırım bileti, riske gerek yok

30 tl olanı aldım ben “yeni sinemiaya özel” yazan bir paket var 12 aylık

Üzerine geldiğimde “sinemia premiumun ayrıcalıklarından üyeliğiniz boyunca her gün faydalanabilirsiniz” yazıyor acaba bu imax vs.i mi kast ediyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Raistlin_Majere_

İleri tarihe bulaşmam o zaman gidip dümdüz alırım bileti, riske gerek yok

30 tl olanı aldım ben “yeni sinemiaya özel” yazan bir paket var 12 aylık

Üzerine geldiğimde “sinemia premiumun ayrıcalıklarından üyeliğiniz boyunca her gün faydalanabilirsiniz” yazıyor acaba bu imax vs.i mi kast ediyor ?
    hayır imax değil. ıvır zıvır kampanyalar yapmışlar onlardan bahsediyorlar fakat onlarda şöyle bir sıkıntı var, mesela burger için indirim kodu veriyor siz burger gişeye gidiyorsunuz sinemia kodum var diyorsunuz. eleman sinemia nedir diyor kimse bilmiyor ekrana bakıyor kodu girecek birşey arıyor bulamıyor. yani bazen verdikleri kodun karşılığı olmuyor anlaşmaları eksik yapmışlar.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Haydaa :D neyse diğer kampanyalar pek önemli değil filmleri bana adam gibi izletsin de

Sağol bilgiler için aklıma takılan bir şey olursa sorabilirim şimdiden kusura bakma :D

• Arkadaşlar;4 gün sonra üyeliğim sona eriyor.Ben geçtiğimiz günlerde üyeliğimi iptal ettim.Enpara kampanysından yararlanmıştım ve sinemia'da enpara kartım ekli durumda.Sormak istediğim şu;Oldu da farklı işlemler için kartıma para yatırdım.Sinemia benden aylık ücret çekecek mi,çekmeye devam edebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoDuR

Arkadaşlar;4 gün sonra üyeliğim sona eriyor.Ben geçtiğimiz günlerde üyeliğimi iptal ettim.Enpara kampanysından yararlanmıştım ve sinemia'da enpara kartım ekli durumda.Sormak istediğim şu;Oldu da farklı işlemler için kartıma para yatırdım.Sinemia benden aylık ücret çekecek mi,çekmeye devam edebilir mi?
    hayır ben de iptal ettim kart hala tanımlı ama enpara'da para olmasına rağmen çekmiyor.

ama üyeliğimin iptalinden bir 10-15 gün kadar hesapta para tutmadım güvenemedim çeker falan diye ama şimdi bir sıkıntı yok çekmeye çalışmıyor
  • Arkadaşlar eksi üyeliklere kampanya sunmuyorlar biliyorsunuz.
    Yeniden başka bir üyelikle kampanyalı alım yapamıyormuyuz? Telefon numarasında vs. tespitmi yapıyorlar.
  • manyax M kullanıcısına yanıt
    Hocam baska aile fertlerine cikartmayi deneyebilirsin.

Ama su an 3 farkli kampanya mevcut diye biliyorum.Eski uyeliginle girip bi kampanyalara bak istersen hocam.20 liraya aylik 3 sinema var ornegin.

• BoDuR B kullanıcısına yanıt
    Hocam daha garanti olsun dersen silebilirsin karti.Sonra tekrar eklersin uyelik istiyorsan.

• quote:

Orijinalden alıntı: manyax

Arkadaşlar eksi üyeliklere kampanya sunmuyorlar biliyorsunuz.
    Yeniden başka bir üyelikle kampanyalı alım yapamıyormuyuz? Telefon numarasında vs. tespitmi yapıyorlar.
    her telefonda sadece 1 kere üyelik kullanabiliyorsunuz, direk ban atıyorlar. mevcut üyeliğiniz varsa enpara kampanyasına girebiliyorsunuz 31 aralığa kadar uzatıldı ayda 3 film 18.99 lira
  • Bende enpara dan sipariş verdim ilk defa sinemia kullanıcam
  • ardaalisahin kullanıcısına yanıt
    Dostum ekli olan kartı silemiyorum.Silemiyorsun ki :(
  • BoDuR B kullanıcısına yanıt
    Dogrudur hocam, bende 2 tane kart ekli oldugu icin digerini silebildim demek ki.

• Enpara 31 Aralığa kadar uzadı güzel oldu. Ayda 1 kere imax izlemeye devam. Ekstradan 2 film de izleyebiliyoruz. Şimdiye kadar sıkıntı da yaşamadım.
  • Sistem cok elestirilmis ama ozellikle 1 tanesi 4DX dahil ayda 3 kez bilete 20 lira veriyorum

Herhangi bir enpara gibi kampanyaya da dahil degilim. Her ay sorgusuz sualsiz 20 lira cekiyorlar , ben de sorgusuz sualsiz ayda 3 filme gidebiliyorum , 1 tanesi de 4DX oluyor

Yok oradan puanmis , kodmus , fotografmis veya kartmis gibi sorunlarim da 2-3 senedir uyeyim , hic olmadi

Muhtemelen acik arayip suistimal ettiginizdendir bu olanlar

Yok oradan para cekerler mi diye sanal kart tanitmalar. Baskasina biletini satmalar . Eskiden karta yuklenen parayla alisveris yapanlar olmustu . Sonunda adamlari bilet fotosu cekmeye bile mahkum etmissiniz

Dogru duzgun parasini odeyin ucuz ucuz izleyin , sistemi benimsemediniz ise de cikin uyelikten , bizim gibi duzgunce kullananlari da riske sokmayin , adam olun

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Sistem cok elestirilmis ama ozellikle 1 tanesi 4DX dahil ayda 3 kez bilete 20 lira veriyorum

Herhangi bir enpara gibi kampanyaya da dahil degilim. Her ay sorgusuz sualsiz 20 lira cekiyorlar , ben de sorgusuz sualsiz ayda 3 filme gidebiliyorum , 1 tanesi de 4DX oluyor

Yok oradan puanmis , kodmus , fotografmis veya kartmis gibi sorunlarim da 2-3 senedir uyeyim , hic olmadi

Muhtemelen acik arayip suistimal ettiginizdendir bu olanlar

Yok oradan para cekerler mi diye sanal kart tanitmalar. Baskasina biletini satmalar . Eskiden karta yuklenen parayla alisveris yapanlar olmustu . Sonunda adamlari bilet fotosu cekmeye bile mahkum etmissiniz

Dogru duzgun parasini odeyin ucuz ucuz izleyin , sistemi benimsemediniz ise de cikin uyelikten , bizim gibi duzgunce kullananlari da riske sokmayin , adam olun
    ben 3 ay üyelik almıştım 20 gün boyunca her gün sinemaya gidiyordum. Son gidişimde bilet fotoğrafını sisteme yükleyemedim. Bu nedenle üyeliğimi iptal ettiler.
    Zaten sinema yakınında değilsen bilet alamıyorsun değil mi? Bilet fotoğrafını çekip sisteme yüklemeni istiyorlar. Sistem arızası var deyip yüklenmeyince üyeliği iptal ediyorlar.
    Kampanya güzel ben de 4D sinemaya gittim ancak, ölücü olup hergün sinemaya gidiyorsan adamlar bir yolunu bulup üyeliğini iptal ediyorlar. Peşin çektikleri ücreti de ödemiyorlar. Sen ayda 3 sinemaya gidiyorum demişsin bu adamlara koymazki. Amaç müşteri memnuniyeti değil nasıl çok kazanırım mantığı.
    Ve üyeliği iptal edilen kişi tekrar sınırsız üye olamıyor! Sence neden? çünkü adam sistemi öğrenmiş oluyor ve yaş tahtaya basmayacağı için her gün sınırsız sinema izlemeye devam edeceği için adamların işine gelmiyor.

• her seferinde farklı sebeplerden ötürü üye olmaktan vazgeçiyorum. şimdi de sinema biletinin fotoğrafını çekme saçmalığı mı çıktı? ne kadar aptal saptal işlerle uğraştırıyorlar. işim gücüm yok sinema biletimin fotoğrafını mı çekeceğim. gişeler (özellikle cinemaximum) sistem hatalarında bırakın bilet vermeyi, elinize boş bir kağıda film adı yazıp veriyolar. o halde üyeliğim iptal olunca ne yapacağım :) ben 1 yıl önce ciddi anlamda her gün sinemaya gidiyordum. sinemaya gitmek benim için rutin halien dönmüştü. mesleğim gereği de geri kalmamak için vizyonda her şeyi izlerdim. artık 30 gün bileti satıp bir de 30 gün gittim diye üyelik mi iptal ediyorlar. son günlerde üye olanlardan mantıklı sebepleri varsa neden üye olmalıyım artık öğrenebilir miyim :)
  • Her sistem "makul" kullanildiginda boyle aksakliklar bastan hic cikmaz

Cikinca da illa ki magdurlar olusacaktir

Adamlarin mantigi ne , sinemaya bir miktar tenzilatli olarak gitmeni saglayip , buradan da para kazanmak

Suistimaller olmasa bu tip islere girismezlerdi

• quote:

Orijinalden alıntı: jujuuu

Her sistem "makul" kullanildiginda boyle aksakliklar bastan hic cikmaz

Cikinca da illa ki magdurlar olusacaktir

Adamlarin mantigi ne , sinemaya bir miktar tenzilatli olarak gitmeni saglayip , buradan da para kazanmak

Suistimaller olmasa bu tip islere girismezlerdi
    makul kullanmaktan kastınız nedir hocam. 30 gün sınırsız hitabıyla kampanya yaparak satış yapıyorlar. alan kişi de zaten çok sinemaya gideceği için bunu seçiyor, diğer ayda 3 filmi seçmiyor. fakat bu sınırsız üyeliği alan sinemaya çok gitti diye yukarıda arkadaşların belirttiği gibi çeşitli bahanelerle iptal ediliyor. kimse kendisine sunulan hakkın dışında birşey yapmıyor halbuki. zamanında pizzacılarda bir kampanya vardı, sınırsız pizza 7.90 ytl idi. o pizzacı çok yiyince sizi kovuyor gibi düşünün :)

• 
Sayfa: önceki 404405406407408
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.