Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.126
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim arkadaşım 3 aylık almıştı. İstisnasız hergün sinemaya gitti. 3 ay sonra sorgusuz üyeliğini yeniledi adamlar.
  • ankara panorada bilet için ücretiyle yardımcı olabilecek varsa pm
  • Arkadaşlar benim telefonum bozuldu sinemia mesaj attım telefonum gelene kadar nasıl izleyebiirim diye başka bir cihazdan gelene kadar izleyebilirsiniz diye cevap geldi bende arkadaşın cihazda devam ettimm. İşin komik tarafı şimdi arkadaşım üye olmak istiyor sinemia o cihazdan yeni üyelik kabul etmiyor çocukta üye olamıyor bu yüzden hem kendileri sozde yardımcı oldular şimdi bu şekilde oluyor deli ettiler akşam akşam üye olsa riske girip anlaşılır mı 1 ay kullanıldı diye bu cihaz başka üyelikle ne yapsın sizce ?
  • serdar_can1 kullanıcısına yanıt
    Olayı paylaşın hocam,ama telefonla ararsanız daha net cevap alabilirsiniz,sıkıntı olmaz ayarlarlar muhtemelen,sonuçta para kazanacaklar.Haber vermeden direk üyelik alırsanız iptal olur yapmayın hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

Olayı paylaşın hocam,ama telefonla ararsanız daha net cevap alabilirsiniz,sıkıntı olmaz ayarlarlar muhtemelen,sonuçta para kazanacaklar.Haber vermeden direk üyelik alırsanız iptal olur yapmayın hocam.

Yok nuh diyorlar peygamber demiyorlar sürekli aynı cevap aynı cihazdan olmaz yaw siz dediniz dedim müşteri memnuniyeti için kullanın dedik diyorlar :) şimdi ne olcak diyorum adam üye olcak diye gidip yeni telefon mu alacak cevap yok saçma sapan işleri var.
  • Arkadaşlar pnr kodlarımı veriyorlar yoksa sinemada sinemia kartı götürmek şartmı? Ben pek fazla bilmiyorum. İsteyen satabilirmi biletleri ? Çek satışda satan çok var onlar buraya üye olup satıyor? Bu arada fiyatları çok pahalıymış indirim kodu vs yokmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Arkadaşlar pnr kodlarımı veriyorlar yoksa sinemada sinemia kartı götürmek şartmı? Ben pek fazla bilmiyorum. İsteyen satabilirmi biletleri ? Çek satışda satan çok var onlar buraya üye olup satıyor? Bu arada fiyatları çok pahalıymış indirim kodu vs yokmu?

Cinemaximumda %90 kart gerekmiyor pnr veriyor bir ara çarşamba halk günü olduğu için cinemaximumda çarşamba kart veriyordu.Şu an hala devam ediyor mu bilgim yok.Birde cinepinkte kod veriyordu geri kalan yerlerde pnr olmadığından hep kartla işlem yapılıyor.Çek satışta bunu satan olacağını sanmıyorum bilgiler kontrol ediliyor çek satıştakiler toplu pnr kodu alanlae yada koç digitürk gibi kampanyalardan tedarik edilenler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yeni yil indirimi yaninda %25 bkm indirimi gecerlimi ?
  • nyanaa N kullanıcısına yanıt
    Sinemia da hiçbir kampanya birleşmiyor bildiğim kadarıyla.Yoksa çok uygun fiyata geliyor
  • arkadaşlar ben bkm ile denemiştim hata vermişti sonra direk kredi kartı ile aldım üyeliği ama şimdi bkm de işlemlerimde iki tane işlem görünüyor biri 469 lira biri 507 lira nedir bu..
  • bkm ile denedim olmadı başka bişey de yapmadım zaten sonra kredi kartı ile aldım..
  • Meşru kurallar içersinde,aynı günde birden fazla film sey
    retme opsiyonumuz yok mu?
  • KÜRŞAD1974 K kullanıcısına yanıt
    Maalesef
  • Yeniden %35 indirim gelmiş bı turlu karar veremedim alıp almama konusunda
  • Salı günü uzun bir süre düşündükten sonra korka korka da olsa 3 aylık deneme amaçlı almıştım bugün kargoya vermişler. Genelde cinemaximum premium sinemaları kullanan birisiyim ayda 5-6 defa kullanınca zarar ediyoruz diyip saçma bir sebepten dolayı hesabı bloke etmezler. Para önemli birşey değil ama enayi yerine koyulmak beni çileden çıkarır.

Bu uygulamanın bende güven vermeyen bir tarafı var umarım kullandıktan sonra memnun kalırım da bu ön yargım yıkılır.
  • adamlar işi çözmüş..

uygulamada ekstra izin isteyen guncelleme yayinlandi.. indirmedim ama ne yaltiysam bilet alamadim. guncelledim bileti aldim...

yani adamlar uygulamadan bilet aliminina etki edebilir gibime geldi.
  • Once 6 aylik aldim gecen sene ileri tarihli bilet almayi IMAX icin kullandim her hafta en az 3 filme ortalamada 4 filme gittim begendigim filme 2. kere bile gittim. Uyeligim bitince boslukta kaldim 3 hafta teklif edilen ucret yuksek olunca bekledim, dusmeyince aylik 50 tl ye 9 ay daha aldim. Toplamda 8 aydir kullaniyorum cok memnunum 1 kere bile problem yasamadim uygulama ustundeki canli mesajlasma ile aklima takilan sorulara aninda mesaj aldim. Valla verdigim paraya fazlasiyla degdi.
  • Arkadaşlar freezone ya da genç türkcell ile nasıl birleştirebiliriz deneyen var mı ?
  • legend1923 kullanıcısına yanıt
    Bence ancak şu şekilde birleşir.İleri tarihli bilet alımı seçersiniz o zaman sinemia karta para yükler.Gidersiniz gişeye normal bilet alım işlemi gibi genç türksel ve freezone kampanyasını da belirtip ödemeyi sinemia karttan yaparsınız.Bu şekilde olur.Diğer türlü çoğu sinemada pnr kodu verdiği için birleşmiyor bu kampanyalarla.Bu arada ileri tarihli bilet alımı işleminin her hafta 1 kere olmak üzere ayda 4 defa yapabildiğinizi de belirteyim.
  • Despotic kullanıcısına yanıt
    legend1923 kullanıcısına yanıt
    senin dediğin gibi olmuyor turkcell vodafone dan yararlanmak için sen gişede iken uygulama karta bakiye yüklerse bilet alırken faydalanabilirsin ileri tarihli bilette sadece internetten bilet alımlarında geçerli ödemeyi ordan yaparsın gişeye gidince kodu verirsin biletini alırsın uygulamadan işlem yapıp gişeden kart ile bilet alamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 8 Ocak 2017; 15:3:32 >
  • 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.