Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.123
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mühendisomer M kullanıcısına yanıt
    İstediğin kadar gidersin. Ben sürekli gidiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: can358

ilk başlarda aynı filme istediğin kadar gidebiliyordun şimdi sınırın3 yapmışlar.Imaxte olsa aynı filme 3'ü aşma.Gerçi 3 kez aynı filmi izleyen pek olmaz ama yinede istisnalar var o yüzden hatırlatmakta fayda var.Kurallarda değişiklik yapıp hiçbir bilgilendirme yapmıyorlar mesela bu 3 film kuralı yada bir anda 4dx'i ayda bire düşürmek hakkında bilgilendirme olmadı üye olmadan zırt pırt mail atan adamlar böyle önemli şeyleri mail atmadılar.O yüzden en azından bu konuda aktif olman senin açından iyi olabilir günceli takip edersin.Onun dışında çok güzel bir girişim umarım uzun yıllar devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu 3 film kuralı yüzünden üyeliği iptal olan arkadaş yazmasa benim olaydan hiç haberimiz olmadı yada 4dx ayda bir olmuş gişede kaldım diyen arkadaş bu konuya yazmasa muhtemelen bende gişede kalmıştım.Sinemia bu değişiklikleri neden bildirmiyor biz sürekli bunların kurallarını sık sorun sorularını mı okuyacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

ilk başlarda aynı filme istediğin kadar gidebiliyordun şimdi sınırın3 yapmışlar.Imaxte olsa aynı filme 3'ü aşma.Gerçi 3 kez aynı filmi izleyen pek olmaz ama yinede istisnalar var o yüzden hatırlatmakta fayda var.Kurallarda değişiklik yapıp hiçbir bilgilendirme yapmıyorlar mesela bu 3 film kuralı yada bir anda 4dx'i ayda bire düşürmek hakkında bilgilendirme olmadı üye olmadan zırt pırt mail atan adamlar böyle önemli şeyleri mail atmadılar.O yüzden en azından bu konuda aktif olman senin açından iyi olabilir günceli takip edersin.Onun dışında çok güzel bir girişim umarım uzun yıllar devam eder.

Aynı özellikteki (2d-3d-ımax) farklı filmi uygulamadan işaretleyip tekrar gideceğiniz filme bilet alabilirsiniz,bu şekilde istediğiniz kadar izlersiniz aynı filmi.Gideceğim filmi uygulamadan işaretleyemedim yoktu,telefon Windows sistemli filmleri guncellemiyorlar sanırım deristeğw sordum başka film işaretleyip girebilirsiniz dediler.Ne olur ne olmaz diye screenshot aldım destek mesajını

• quote:

Orijinalden alıntı: AndOne

quote:

Orijinalden alıntı: sesenyoung

quote:

Aynı özellikteki (2d-3d-ımax) farklı filmi uygulamadan işaretleyip tekrar gideceğiniz filme bilet alabilirsiniz,bu şekilde istediğiniz kadar izlersiniz aynı filmi.Gideceğim filmi uygulamadan işaretleyemedim yoktu,telefon Windows sistemli filmleri guncellemiyorlar sanırım deristeğw sordum başka film işaretleyip girebilirsiniz dediler.Ne olur ne olmaz diye screenshot aldım destek mesajını

bunlara güvenmeyin hiç riske girmeyin istediğiniz kadar ss alın banlandıktan sonra katiyen açmıyorlar.Anca tüketici hakem heyetiyle felan uğraşmak gerek oda çare olur mu muamma.Mesela bu film sınırı geldikten sonra birçok üyeyi banlamışlar.Hem bildirmiyorlar hem tereddütsüz banlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sesenyoung -- 15 Aralık 2016; 1:01:24 >

• sesenyoung kullanıcısına yanıt
    Valla hocam kendileri kaybeder zaten çok yaygın oldukları söylenemez benim uyeliğim bir aya bitiyor zaten olan kendi marka değerlerini düşürmek olur sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AndOne -- 15 Aralık 2016; 1:08:54 >
  • Onceden bildirmeleri lazim kesinlikle o ayri bir serefsizlik 4 kere filme gidenlerde hepsine kendi gitmemistir zaten :) 4 kere napacak filmde ya ama sinemia olayi cozemeyince habersiz banlamis hepsini :$

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mühendisomer

Merhaba arkadaşlar canlı desteğe sordum imaxe ayda bir değil istediğiniz zaman gidebilirsiniz dedi 1 ay içerisinde 1den fazla imaxe giden oldu mu merak ettim

Hocam imax de normaller gibi hiç bi farkı yok fazla para almıyorlar her ay 39 tl

• Arkadaşlar günlük film limiti var mı?
    Aynı film limiti nedir?
    Ban olayları neden oluyor?
  • Hiç bir uyarıda bulunmadan üyelik iptal etmişler. Sinemada öğreniyorum. Canlı destek yardım edemiyor, mail desteğe başvurun diyor. Filme giremedim.

İptal gerekçesi ise çok çok komik... Genelde hiç bir filme 2 kere bile gitmem. Gelen her filme 1 kere giderim. Kullandığım telefonda, sinemia programına, bir başka hesaptan ailemden birisi log in oldu, o da telefonundan üyeliği uzatamadığı için. Benimkinden de yapamadı. Ben de programı silmedim, kendim webden üye oldum ve aynı cihazdan giriş yaptım.

Bu yasakmış, üyeliği kötüye kullanmakmış, aynı cihazdan iki kişi kullanmazmış! Diğer üyeliği uzatamadık bile, haliyle kullanılmıyor. Ben üye olduğumdan beri diğer hesaba girilmedi. Hadi, ikinci bir üyelik olsa, bu zaten ayrıca ödeme yapılmış bir üyeliktir, niye kötüye kullanım olsun?

12 aylık peşin ödenmiş üyelik idi. Yaklaşık 500 TL'ye yakın ödedim ve 1. ayında iptal ettiler. Geri ödeme yapıp, yapmayacakları da belli değil. Zira iptal edip, kendi halinde bırakmışlar!

• MORATORYUM M kullanıcısına yanıt
    Bu sinemia işi abartmış valla. Bende geçen gün bilet alacağım, üyeliğiniz başka bir telefonda açıktır diyor.Hemen canlı desteğe yazdım.Gelen cevap: evet, iphone ve samsung note3 telefonlarında üyeliğiniz açık. Benim note3 telefonum yok, şifremi bilen yok, çalınma ihtimalide yok. Resmen adamlar iptal etmek için kurnazlık peşindeler. Yoğun çabayla üyeliğimi geri açtırdım tabii ki. Sizde peşini bırakmayın, paranızı kaptırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekaist

Arkadaşlar günlük film limiti var mı?
    Aynı film limiti nedir?
    Ban olayları neden oluyor?

Her gün 1 filme gidebilirsiniz,ben limit bilmiyorum okumadım da ama 3 olduğunu söylemişti bir arkadaşımız yukardaki mesajlarda.Dürüst kullanırsanız ban yemezsiniz hocam ben 2 aydır kullanıyorum ileri tarihli bilet ımax vs hiç sıkıntı yaşamadım.Cihazımda filmler güncellenmiyor uygulamada ama ben aynı formatta başka bir film işaretleyip gidiyorum sorun olmuyor.Desteğe sordum o şekilde kullanmamı söylediler.Kısacası uygulamayı tek telefonda kullanır,doğru zamanda ve yerse checkin yapar şartlara uyarsanız sıkıtı yaşayacağınızı zannetmem

• Şartlara uyarsanız.

O şartlar sürekli değişir ama, size haber vermez, hop üyelikten atarlar...

Rakip firma çıkar umarım.
  • Almayı düşünüyordum, hatta yılbaşı %30 indirimi bekliyordum fakat son yorumlar çok kötü.
    Haber vermeden kuralları değiştirme, kar edemediği insanın üyeliğini parasını aldığı halde iptal etme,,,vs gibi.
    Benim hattım Vodafone red, arkadaşımın da platinium. Her ikisine de 1 alana 1 bedava. BU nedenle vazgeçtim.
  • Türkiye gibi sistemin açıklarından faydalanmak insanların çok olduğu bir ülkede yaşıyorsanız. Bazı firmaların kendini korumak için yaptığı uygulamalara şaşırmayın.

Sinemia üyeliğinizi sağlıklı kullanmak istiyorsanız programınızı cebinize yükleyin ve filmlere kurallar çerçevesinde bilet alın. bunun dışında yapacağınız tüm farklı uygulamalar için canlı yardımdan görüş alın.

Mesela ben avm ye gittim filme bilet almayı seçtim fakat filme daha vakit olduğu için gişeye gidip bilet almak istemedin fakat yer kalmaz diyede hemen avde cep telefonumdan online olarak bileti aldım. aslında gişeden almam gerekiyordu. fakat bu durumu canlı yardımdan kendilerine belirttim ve aslında bunun kurallara aykırı oldugunu söylediler. bende birdaha bu konuya dikkat ederim dedim. Ben haber vermeseydim belki benim üyeligimde sonlandırılacaktı. Kısaca Kurallar çok basit, bunların haricinde yapacagınız her hareketi bildirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: MORATORYUM

Şartlara uyarsanız.

O şartlar sürekli değişir ama, size haber vermez, hop üyelikten atarlar...

Rakip firma çıkar umarım.

Tüketici hakem heyeti deneyin bakalım ne olacak bizi haberdar edin durumunuzdan

Benim de 12 aylık üyelik 1 daha dolmadı

Belli sayıda yükleme sınırı bile varmış diyorlar format bile atamayacağız anlaşılan
  • quote:

Orijinalden alıntı: principino

Eski üyelere de indirimli üyelik yenileme maili atıyorlar zamanında %50 indirimli alınca %30 pek cazip gelmiyor

bir akbank kampanyası vardı en son oda 1 seneyi geçmiştir.Ondan sonra 1 senedir hep %30 oldu %30 dan iyi kampanya olmadı kimse %50 beklemesin artık imkansız yakında %30'larda biter üye sayıları ta ne zaman 50.0000'i geçmişti.Artık sinemia için işler tıkırında o yüzden garip kısıtlamalar gelmeye başladı bir filme 3 kez gitme limiti sınırsız olan 4dx'i 1 düşerme gibi vs.Bunlar yakında daha da artar özellikle kartla olan işlemler pnr'a göre çok daha fazla zarara soktuğu için bir değişiklik yaparlar.

• İptal edilen arkadaşların çoğu istemeden de olsa kural ihlali yapmışlar,sonuçta üye olurken şartları kuralları okuyarak üye olun tabiki arkadaşlar.yani siz her gün kendi cihazınızdan sadece kendi hesabınızla bilet alırsanız kimse iptal etmez merak etmeyin.Değişik uygulamalar yaparsanız bu adamlar da para kazanıyor bu işten tabiki kısıtları olacak.
  • AndOne kullanıcısına yanıt
    Aynı sinemaya istediğiniz kadar gidebilirsinizi 3e pat diye haber vermeden indirince mağdur oluyor hocam kullanıcılar. İleride 3ten bir anda 2ye indirirlerse yine aynı şey olabilir. Güven vermeyen bir tavırları var malesef

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.