Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eediz

şu sinema yasasından sinemia etkilenecek mi
    .........

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

şu sinema yasasından sinemia etkilenecek mi
    ...........

• szgnsr kullanıcısına yanıt
    https://www.donanimhaber.com/Sinema-yasasi-yururlukte-Sinemia-kapanacak-mi--107443

Sinemia ne olacak?
    Yeni kanunla birlikte salon işletmecileri kampanya yapmak için filmin yapımcısı ve dağıtımcısından izin almak zorunda. Yapımcı ve dağıtımcının izni olmadan abonelik, promosyon, kampanya ve toplu satış yapılamayacak. İndirimli kod, promosyonlu bilet gibi kampanyalar, indirimi kabul eden yapımcıların filmlerinde geçerli olacak. Salon işletmecisi dışındaki üçüncü parti firmalar sinema biletleriyle ilgili kampanya yapabilecek.
    Sinemia abonelik servisi, faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Yeni kanun, üçüncü parti firmaların değil yalnızca sinema salonu işletmecilerinin abonelik servislerini ve kampanyalarını kısıtlıyor. Sinemia servisi bu kısıtlamadan etkilenmiyor.

• bu sinemia kişiye özel mi? yani aile bireyleri tek bir kartla kullanım yapabiliyor mu?.
  • 12 aylık üyelik var ayda 3 kez sinema izlemek 19.99TL. Bunu almak istiyorum ama 6 aylık paketler yok mu acaba?
  • 7. Gün Hala Kartım Gelmedi
  • altinbas07 kullanıcısına yanıt
    Kart 10. gün geldi bana. Üyelik aktivasyondan sonra başlıyor zaten, dert etmeyin.
  • Arkadaşlar 7 şubat perşembe üyeliğim bitiyor. 8 şubat cuma günü lego 2 için 6 şubat çarşamba günü İleri tarihli bilet alma yapabilir miyim? Seans bilgileri filan bazen geç belli oluyor cuma günkü bilgileri girmiyorlar. Sorun olur mu? Ayrıca lego 2 dışında 8 şubatta çıkacak olan başka bir filme daha ileri tarihli biletleme yapabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: 0MG90

12 aylık üyelik var ayda 3 kez sinema izlemek 19.99TL. Bunu almak istiyorum ama 6 aylık paketler yok mu acaba?
    6 aylık olursa aylık daha fazla para oluyor ama.

zaten amaç sizden toptan iyi para almak.
  • Ayda 3 gün eğlence paketi üyeliğim bitti. Sınırsız paketlere geçmek istiyorum. Paketi yenile veya değiştirme seçeneklerine girdiğimda karşıma sadece ayda 3 gün paketler çıkıyor. Ben yıllık sınırsız paketlere geçiş yapmak istiyorum. Nasıl yapabilirim? Bir kez eğlence paketi kullandıktan sonra bir daha asla sınırsız pakete geçemiyor muyuz?

canlı yarımda sorduğumda "sadece gözüken tarifelerden faydalanabilirsiniz" diyor. Çözümü bilen var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theJuDGe_41 -- 4 Şubat 2019; 12:57:21 >
  • vodafone'a özel ayda 2 15.99muş daha uygun birşey var mı
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Ondan uygunu yok hocam. Ayda 3 25 lira var işte bildiğimiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 3 defa provizyon cekıldı 21 gun oldu iade yok arkadş ben anlamadım su işi

• quote:

Orijinalden alıntı: bomi01

Ondan uygunu yok hocam. Ayda 3 25 lira var işte bildiğimiz.
    hocam ben şu eski enparalıyı mı diyorsunuz? Benim üyeliğim iptal olmuştu da şimdi enpara kampanyasıyla devam ediyor edemiyorum sanırım. Sİzin bahsettiğiniz o mu?

şu vodafone'un ki ne iş ? ayda 15 tl olan iyi midir acaba
  • Vodafone üyeliği olan ayda 2 gün. IMAX geçerli değil. Yıllık üyelikte aylığı 16 TL ye geliyor. Aylık yenileme üyeliğinde 20 TL. Ben enparadan devam ediyorum. Ayda 3 sinema imax sahil 25 TL.
  • Arkadaşlar ileri tarihli bilet almam lazım ama gitmek istediğim sinemaya tıklayınca hata yazısı çıkıyor. Gitmek istediğim sinema yerel, butik bir sinema.(Adana Metropol) Cinemaximum yada Avşar gibi avm sinemalarında hata vermiyor. Acaba neden hata veriyor? İstediğim sinemada ileri tarihli bilet alamaz mıyım? Bir de cinemaximum'da filan seçince sadece tarih ve seans saati seçtiriyor. Filmi filan seçemiyorum. Gideceğim film vizyona girmedi daha, seans saatlerini de bilmiyorum. Hangi saate göre alacağım?

• Yani başımda yer alan cinemaximuma, biletin yanında mısırı zorunlu tuttuğu için gidemiyordum. Çıkan yasadan sonra Mısır zorunluluğu kalkınca gideyim dedim. Kartı 2 kere denememize rağmen yetersiz bakiye hatası verdi. Bizim arkadaşlar nakit alsın, ben netten alırım dedim. Bir baktık gişede 2 lira fazla ücret çıktı. Bu ne dedik, hizmet bedeli dediler. Gişede ne zamandan beri hizmet bedeli ücreti alınıyor? Sinemia uygulamasına ileri tarihli bilet almak için girdim direkt uyarı çıktı. Uyarıda hizmet bedelini biz karşılamıyoruz, eğer karttan bu bedeli cektirirseniz aboneliğiniz iptal olur dendi. Cinemaximum sitesine üyelik ile giriş yaptım, ödeme kısmında hizmet bedeli çıkmadı, anca böyle bileti alabildim. Benim cinemaximum üyeliğim olmasaydı hizmet bedelini mecbur sinemia kartıyla ödeyecektim.

Bu olay yeni mi çıktı? Karşılaşan var mı? Cinemaximumun zaten ne halt olduğunu biliyoruz da sinemia neyin peşinde? Aboneliğimi iptal edermiş bak bak. Bu ay son olur benim için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peaky -- 5 Şubat 2019; 22:14:14 >

• Arkadaşlar kartsız kullanım nasıl aktif ediliyor. Üyelik aldım bir türlü kartsız aktif etme ile ilgili bir bilgiye rastlayamadım. Yarın sinemaya gidecektik kaldık öylece.

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Aynı olay benim de başıma geldi. 2 farklı filmde denememe rağmen check in sırasında mısır istemiyorum dedim. Gişedekiler ödeme kısmında kartı denediklerinde yetersiz bakiye sebebiyle sinemiayı kullanamadım.
  • Peaky kullanıcısına yanıt
    Hep vardı.

• 
Sayfa: önceki 417418419420421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.