Şimdi Ara

Sinemia Özel Sinema Kulübü | Ana Konu | Güncel Bilgiler Burada | (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.943
Cevap
112
Favori
282.127
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizin gibi insanlar tarafından linç edilmekten çekindiği için insanlar gelip burada sorunlarını yazamıyorlar. Ortada üzerine gidilmesi gereken bir konu varken siz başka yerlere takılıyorsunuz. Burada konuya hakim olduğum için ben üstüne gidiyorum. Olayı sürekli PNR satışına dem vuruyorsunuz ancak bunun satışlarımın azalması veya artması ile hiçbir alakası yok. Kaldı ki ben satışlarımdan memnunum ve toplu alım yapmak isteyen kullanıcıları nazikçe geri çeviriyorum.

Ancak sizin gibi insanlarda at gözlüğü olduğu sürece burada insanlar sessiz sedasız mağdur olmaya devam edecek. Yazık gerçekten, biraz insan olup haksızlığın üstüne gitmeniz gerekirken nerde entrika var o yolları tercih ediyorsunuz ancak kaçırdığınız ve anlamak istemediğiniz bir detay var oda burada mağdur edilen insanlar, elbette sıra size de gelecek sizinde hesabınız tüm kurallara uyduğunuz halde kapanacak ondan sonra gelip burada serzenişte bulunursunuz.

Görünen köy balçıkla hiçbir zaman sıvanamadı ve sıvanmayacak.

SİNEMİA illegal bir oluşumdur ve Mars Grubu tarafından desteklenmemektedir. Sinemia insanları DOLANDIRMAKTA ve MAĞDUR ETMEKTEDİR. Bu süreçte bu firmayı savunan kişilerde dolandırıcılığa yardım ve yataklık yaptığını gösteren savunmalar yaptığından dolayı onlarda DOLANDIRICIDIR.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mickey

Sizin gibi insanlar tarafından linç edilmekten çekindiği için insanlar gelip burada sorunlarını yazamıyorlar. Ortada üzerine gidilmesi gereken bir konu varken siz başka yerlere takılıyorsunuz. Burada konuya hakim olduğum için ben üstüne gidiyorum. Olayı sürekli PNR satışına dem vuruyorsunuz ancak bunun satışlarımın azalması veya artması ile hiçbir alakası yok. Kaldı ki ben satışlarımdan memnunum ve toplu alım yapmak isteyen kullanıcıları nazikçe geri çeviriyorum.

Ancak sizin gibi insanlarda at gözlüğü olduğu sürece burada insanlar sessiz sedasız mağdur olmaya devam edecek. Yazık gerçekten, biraz insan olup haksızlığın üstüne gitmeniz gerekirken nerde entrika var o yolları tercih ediyorsunuz ancak kaçırdığınız ve anlamak istemediğiniz bir detay var oda burada mağdur edilen insanlar, elbette sıra size de gelecek sizinde hesabınız tüm kurallara uyduğunuz halde kapanacak ondan sonra gelip burada serzenişte bulunursunuz.

SİNEMİA illegal bir oluşumdur ve Mars Grubu tarafından desteklenmemektedir. Sinemia insanları DOLANDIRMAKTA ve MAĞDUR ETMEKTEDİR. Bu süreçte bu firmayı savunan kişilerde dolandırıcılığa yardım ve yataklık yaptığını gösteren savunmalar yaptığından dolayı onlarda DOLANDIRICIDIR.

kimsenin parası kimsede kalmaz. merak etme sen.

sen fatura kesiyormusun onu söyle? şuan forumda kaç kişiye fatura gönderdin ?

sende sinemia gibi illegal bir oluşummusun. seni cinemaximum, mars grubu vs destekliyormu?

• quote:

Orijinalden alıntı: KentorKhiron

Sinemia batsin da PNR kodu satanlarin isleri tekrar acilsin burda bu kadar serzenisde bulundugunuza gore isleriniz gercekten kotu durumda olmali. Sinemiayla kullanicisi olmam disinda hicbir bagim yok ortada gorunen bir seyi savunmak icin onun calisani olmaya gerek yok ki bu savunmalar veya tartismalar da bosa zaten. Niye burda bu kadar sey yaziyorsunuz anlamiyorum ust yorumlardaki bir arkadasin yaptigi gibi eger hakli oldugunuzu dusunuyorsaniz yapmaniz gereken tek sey Tuketici Hakem Heyetine basvurmak. Burda gelip firmayi kotulemenin, kotuledikten sonra size karsi olanlari da dolandiricilikla suclamanin mantigi ne? Firmanin illegal, dolandirici oldugunu dusunuyorsan mahkemeye verirsin isini orda halledersin.

Iptaller konusunda yazdigim her mesajda belirttigim gibi eger sinemia hic haber vermeden iptal ediyorsa bu yanlis bir sey, iptal edileceksehttps://eksisozluk.com/entry/59564289 buradaki gibi yapilmasi gerekiyor. Eger sinemiayi kurallarina uygun bir sekilde kullandiginizi dusunuyorsaniz ve ona ragmen iptal olduysaniz, bosuna gelip buraya yazmayin bile direkt olarak gidin Tuketici Hakem Heyetine basvurun emin olun hakliysaniz sonucunu alirsiniz. Buraya gelir ustteki arkadasin yaptigi gibi iptal oldugunuzu yazar Tuketici Hakem Heyetine gideceginizi brlirtirsiniz ki insanlara da en azindan yol gostermis olursunuz sonra da sonuclarinizla bak bunu yaptim diye gelirsiniz. Sadece firmayi kotulemek, baska hicbir sey yapmamak icin buraya gelip 10-15 tane ard arda iptal oldu mesaji yazmak camur at izi kalsindan baska bir sey gibi anlasilmiyor acikcasi dedigim gibi gidin hukuki yollara basvurun cok zor bir sey degil bu ve hakliysaniz hakkinizi alirsiniz.

iyi ki bu mesajı attınız hocam bende saçma sapan korkuya düşmüştüm o mesajlardan dolayı. adamlara diyorsun ileri tarihli film için checkin yapmayı unuttum. adamlar diyo ki , unutursan üye olurken verdiğin kredi kartından para çekilecek. dediğim gibi hesabınızdan para çekmemiz için onay veriyor musun.

burda checkin yapmayı unuttum üyeliğim iptal edildi diyen arkadaşlar üyeliği iptal edildikten sonra sanırım parasını vereyim üyeliğimi açın diye teklif sunmuşlar. firma babamın firması değil, ama bana bugün gelen cevapta ve o gördüğüm linkte ki yaklaşımları da samimi geldi direk iptal için yaklaşımları yok gibi. burda söylenen iptallerde sanırım bizden gizlenen bilgiler var direk sinemia suçlu gibi lanse edilmiş.

• İsteyen istediğine inanabilir kimse kimseyi zorla inandıracak değil. Burada sinemia'nın meşruluğunu tartışmıyoruz orası bizleri zerre kadar ilgilendirmiyor. Burada Sinemia bizleri usulsüz kullanım ile itham ediyor ise kanıtlarıyla açıklamak zorunda sen şunu şunu yaptın cezasıda budur diye ama yok standart cevap detay yok 2 aydır üyeyim 20 civarı filme gitmişim nerede ne yapmışım checkin resimlerim var programın verdiği onaylar orada yazıyor onlara bak diyorum yok onuda dinlemiyor tutturmuşlar usulsüz kullanım. Şimdi bize bu şekilde yaklaşan firmanın bir daha aynısını yapmayacağını kim garanti edebilir dillerinde bir sözleşme lafı gidiyor. Tüketici haklarına konu intikal edecek onlarıda cevapsız bırakacaklar mı göreceğiz. Toz pembe şeylere inanabilirsiniz ben doğru kullanıyorum bana birşey olmaz da diyebilirsiniz, bizlerde sizin kadar iyi kullandığımızı düşünüyorduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

quote:

Sizin gibi insanlar tarafından linç edilmekten çekindiği için insanlar gelip burada sorunlarını yazamıyorlar. Ortada üzerine gidilmesi gereken bir konu varken siz başka yerlere takılıyorsunuz. Burada konuya hakim olduğum için ben üstüne gidiyorum. Olayı sürekli PNR satışına dem vuruyorsunuz ancak bunun satışlarımın azalması veya artması ile hiçbir alakası yok. Kaldı ki ben satışlarımdan memnunum ve toplu alım yapmak isteyen kullanıcıları nazikçe geri çeviriyorum.

sende sinemia gibi illegal bir oluşummusun. seni cinemaximum, mars grubu vs destekliyormu?

Mars Grubu beni de desteklemiyor ama ben kimseyi dolandırmıyorum veya mağdur etmiyorum. Tüm müşterilere fatura kesilmektedir, gişeden aldıkları biletler fatura olarak kullanabildiğinden ayrıca fatura kesilmemektedir. Fatura bilgileri gişeden alınan biletlerin üzerinde mevcuttur.

İstediğiniz takdirde istediğiniz kurum ve kuruluşa beni şikayet edebilirsiniz. Şikayet edebilmeniz için işlemleri kolaylaştırmak adına kimlik fotokopimi, ikametgah belgemi ve hesap hareketlerimi tarafınıza gönderebilirim.

Var mı başka üzerime oynayacak Sinemia'nın yaptığı dolandırıcılığı savunacak DOLANDIRICI?

• Vicdansız 12tl ye kod satmaya utanmıyormusun;zaten sinemada kaç lira bilet Hadi serbest piyasa diyelim gelip utanmadan milletin senin kodlarının yanında bedavaya sinemaya gitmesini hemde gözü dönmüş birşekilde hem sinemia yı hemde burdaki arkadaşları dolandırıcılık la itham edebiliyorsun. Azimle konuyu kirletmeni ve tüm insani duygularından bizi bilinçlendirme! Çabanı satışlarının bıçak gibi kesilmesine bağlıyorum. Artık daha da alçalma

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mickey kullanıcısına yanıt
    Dedigim seyi hic anlamiyorsunuz, at gozlugu diyorsunuz da takilmissiniz bir dolandiricilik konusunda durmadan ayni seyi soyluyorsunuz. Ben sessiz kalalim iptal olanlar olsun diye bir sey mi soyledim? Haksizliga ugrayan varsa dogru yerde yani Tuketici Hakem Heyetinde cozumunu arasin dedim. Madem siz de bu kadar eminsiniz verin mahkemeye acin bir kamu davasi bu sirket dolandiricidir illegaldir diye orda cozun niye her mesajinizda bunlari surekli yaziyorsunuz ki? Gerci insanlari bu kadar itham ediyorsunuz, hakaret ediyorsunuz cok uzak degildir o mahkemeyi gormeniz yuksek olasilikla sizin hakkinizda bir dava acilabilir. Gerek burda dolandiricilikla sucladiginiz insanlar tarafindan kisisel degerlere hakaretten ki hakaret sucu basin yoluyla(internet dahil) islenmisse cezasi artar gerekse sinemia tarafindan bu suclamalarinizla gerekse sattiginiz o vergisiz yasal olmayan biletlerinizle mahkeme yolunuz acik gorunuyor.

• fantastik74 kullanıcısına yanıt
    Ben de bu iptal mesajlarini gorunce korkmustum tamam sonucta kurallara uyuyoruz unutmamaya calisiyorum ama insanlik hali sonucta unutulabilir hepimiz insaniz ve o anda kartta limit de olmayabilir bu sekilde direkt iptal edilmesi dogru degil veya unutmasak bile bir yanlis anlasilma olabilir bazi arkadaslarin dedigi gibi checkin yapilmistir ama sistem gormemistir hesap direkt kapatilmamali o verdigim eksi sozlukteki kapatilan gibi olmali en azindan para cekicez onayliyor musunuz diye bize sormali. Bu iptal mesajlarini gordugumde bunlari dusunup korkmaya baslamistim ama iste arastirdiktan sonra bunlarin dogru olmadigi dusunmeye baslayinca biraz rahatladim. Ama dedigim gibi illaki iptal olanlar vardir eger usulsuz kullanip, sistemin aciklarini kendi cikarlari icin kullanip iptal olanlar iyi ki olmuslar, haksiz yere iptal olanlar ise zaman kaybetmeden firma ile gorusmeleri netice vermiyorsa ve gercekten hakli olduklarina eminlerse Tuketici Hakem Heyetine basvursunlar. Onun disinda burda bu firma dolandiricidir, destekleyenler dolandiricidir diyenlerin sozlerine cok itibar etmemek gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KentorKhiron -- 1 Nisan 2016; 16:51:39 >

• quote:

quote:

quote:

Mars Grubu beni de desteklemiyor ama ben kimseyi dolandırmıyorum veya mağdur etmiyorum. Tüm müşterilere fatura kesilmektedir, gişeden aldıkları biletler fatura olarak kullanabildiğinden ayrıca fatura kesilmemektedir. Fatura bilgileri gişeden alınan biletlerin üzerinde mevcuttur.

İstediğiniz takdirde istediğiniz kurum ve kuruluşa beni şikayet edebilirsiniz. Şikayet edebilmeniz için işlemleri kolaylaştırmak adına kimlik fotokopimi, ikametgah belgemi ve hesap hareketlerimi tarafınıza gönderebilirim.

Var mı başka üzerime oynayacak Sinemia'nın yaptığı dolandırıcılığı savunacak DOLANDIRICI?

kimse kimseyi linç ettiği yok. burada herkes forumdaş eğer linç edilecek birisi varsa oda sinemia olurdu çünkü bize yabancı olan o. ama yazılan çizilen şeyler bazı istisnalar dışında gerçekçi gelmiyor.

ayrıca sana 12 tl para gönderecem sende bana kod yollayacaksın. kodla birlikte kimlik fotokopini ve ikametgah adresinide rica edeceğim.

eğer cinemaximum gişesinden aldığım fatura benim adıma kesilecekse burada herkesin önünde senden özür dileyeceğim.

yok eğer başka bir firmaya ait çıkarsa bana dolandırıcı dediğin için, senin benden özür dilemene gerek yok. mevcut banka dekontu ve bana ilettiğin kimlik belgeleri ile vergi dairesine senden fiş/fatura alamadığım için şikayetimi ileteceğim.

eğer uygunsa bana özelden banka bilgilerini atabilirsin.

• KentorKhiron kullanıcısına yanıt
    Firma ile konuşmak anlaşmak imkansız çünkü sizi dinlemiyorlar veya yaptığımızı iddia ettikleri şeyleri kanıtlamaya kendilerini aklamaya çalışmıyorlar. Gecenin 11 de bana mail atıp kardeşim ben senin hesabını kapattım usulsüz kullanım var programım bunu tespit etti diyor. Diyorumki nerede ne zaman ne olmuş en son sinemaya gittiğimden bu yana 1 hafta geçmiş sen neyi tespit ettin Check in yapmazsam hesabıma para yüklemiyorsun nasıl bilet alabilirim, Ki Checkin yaptığımda program yönergelerinin resmini tek tek çektim bunlarda bunun kanıtı diyorum. Yok usulsüz kullandın bende bunu tespit ettim hesabınıda kapattım paranıda vermem. Yok işte böyle bir dünya ben yaptım ben ettim ben bilirim. tüketici haklarına salı günü gidiyorum bu saatten sonra hata ettik deselerde dahada kullanmam kimseyede tavsiye etmem. Yanlış birşey yapmam demek kendini kandırmaktır, başkalarınında mağdur edilmeyeceğinin bir garantisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CnkYgT -- 1 Nisan 2016; 17:03:17 >
  • Kart süresi bitince uygulama bildirim falan geliyor mu Nasıl anlıyoruz? 5 kere desteğe yazdım sallayan yok

• CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    Sizin yolunuz dogru zaten ustteki meajlarimda da 'ust yorumlardaki bir arkadas gibi yapin' diye bahsettigim kisi sizdiniz. Benim kizdigim sey vuraya gelip surekli firmayi kotuleyici sey yazanlar. Bir sorunla karsilastiysan gelirsin sorununu yazarsin sonra o sorunu gidersin dogru yerde ki su olayda dogru yer burasi degil Tuketici Hakem Heyeti. Ama bilmiyorum takip ettiniz mi konuyu iptal edilenler ard arda ve surekli ayni tip mesajlari atiyorlar. Hele bir tanesi ard arda 10 tane mesaj atti sunu yaptim firmaya ulasamiyorum beni engellediler parami vermiyorlar sakin uye olmayin gibi. Yani bu tip mesajlari gorunce ve ustune birisinin burda surekli firmaya ve kendisine karsi olanlara dolandirici demesi kafamda bu hesaplar fake olabilir mi dusuncesi uyandiriyor. Her mesajimda belirttigim gibi bunun yolu bu degil eger hakliysaniz sizin de yaptiginiz gibi Tuketici Hakem Heyetine gidilmesi gerekiyor onun disinda yapilan her sey camur at izi kalsindan farkli degildir.

• quote:

quote:

quote:

quote:

kimse kimseyi linç ettiği yok. burada herkes forumdaş eğer linç edilecek birisi varsa oda sinemia olurdu çünkü bize yabancı olan o. ama yazılan çizilen şeyler bazı istisnalar dışında gerçekçi gelmiyor.

ayrıca sana 12 tl para gönderecem sende bana kod yollayacaksın. kodla birlikte kimlik fotokopini ve ikametgah adresinide rica edeceğim.

eğer cinemaximum gişesinden aldığım fatura benim adıma kesilecekse burada herkesin önünde senden özür dileyeceğim.

yok eğer başka bir firmaya ait çıkarsa bana dolandırıcı dediğin için, senin benden özür dilemene gerek yok. mevcut banka dekontu ve bana ilettiğin kimlik belgeleri ile vergi dairesine senden fiş/fatura alamadığım için şikayetimi ileteceğim.

eğer uygunsa bana özelden banka bilgilerini atabilirsin.

Ayni seyi ben de yapmak istiyorum eger uygunsa ozelden bana da banka bilgilerinizi gonderebilirsiniz.

• bence mickeye kimse cevap vermesin konuşur konuşur gider. benim konuma gelince bugün sinemaya gittim yine kod verdi o kodla bilet aldım bu sefer fatura tutarı 9,77 tl idi 2d filmde dünde 8.31 tl yazıyordu faturada bu fiyat farkı nereden geliyor bilmiyorum neyse asıl konuya gelelim salona girdim ama 2 kişiydik salonda ve film oynatılmadı arıza var dendi belki 2 kişi olduğumuz için belkide gerçekten arıza vardı oynatılmadı bilmiyorum açıkçası. sonra biletleri iptal edicez para iadesi yapıcağız dediler benim biletim iptal edilmediği için bana davetiye doldurup kaşe basıp verdiler istediğiniz filmde kullanabilirsiniz diye ama akşam tekrar o davetiyeyle filme gidicem sinemiaya durumu anlattım herhangii bir sıkıntı olmadığını belirttiler
    Kusura bakmayında bende böyle bir şirketi bu saatten sonra kimseye tavsiye etmem her yerdede yaptıklarını anlatacağım. Bu şekilde bir yönetim şekli olmaz, benden paramı aldıktan sonra kurtulmak için açığımı arayan her sinemaya gittiğimde acaba üyeliğim iptal edilecek mi kaygısı yaşatacak bir oluşumda bulunmak istemem. Macera aramak isteyenlere saygım sonsuz. Bana sinema yı övecek haksız olduğumu düşünenlerede saygım sonsuz. Böyle bir olay yaşandığında hala övgülere devam edebilecekler mi merak ediyorum

• Lan ne oldu yahu ne güzel burada filmleri konusup tartısıyorduk.
    Yok su salon daha iyi bu film 4dx de daha güzel diye.

Hatta sadi celil cengizin filmine gidemedim kaldırıldı diye üzlmüştüm gidenler hemen yorumladı iyiki gitmemişsin vakit kaybı diye.

Önce bir kaç kişi çıktı filmleri burada konuşmayın burada sadece sinemia konuşulacak diye sonra bir iki gün geçmeden milletin iptal haberleri ile sayfalar doldu...

Ne oluyor bu sayfaya gene?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abuabuabu -- 1 Nisan 2016; 17:31:46 >
    Basiniza boyle bir sey gelirse bakalim hala ovebilcek misiniz mantigini anlamiyorum yani tabiki de bir seyden memnun degilseniz onu ovmez ve tavsiye etmezsiniz. Ama Sorun cikana kadar memnunsaniz oversiniz. Ben de suana kadar hicbir sorun yasamadigim gayet memnun oldugum bir sistemle ilgili kotuleme yapicak degilim memnun oldugum bir sey dogal olarak tavsiye ederim ovebilirim eger bir sorun yasarsam o zaman sorunumu cozmeye calisirim ve sorunum cozulmezse o saatten sonra sirketi kimseye onermem ovmem yani bu dogal bir sey zaten. Sanirim 2 aydir bu sistemi kullaniyordunuz oyle hatirliyorum. 2 aydir kimseye tavsiye etmediniz veya ovmediniz mi? Iptal durumu olana kadar sistemden memnun degil miydiniz? Anlamiyorum dedigim sey bu iste dogal bir prosedur bu biz de suanda memnunuz ve ovup savunmamiz gayet normal, ilerde sorun yasadiginizda ovebilecek misiniz mantigini bu yuzden sacma buluyorum.

Edit: Bu mesajimda sadece soylediginiz bir seyi sacma buldugumu ve sebeplerini anlattim. Mesajin genelinden de anlasiliyor ama yanlis anlasilmaya mahal vermemek icin belirteyim. Suanda boyle bir durumda kalip boyle tepki vermeniz dogal bir surec yani kimseye onermemenizi ovmemenizi anliyorum ve ona saygi duyuyorum ben de gercekten haksiz yere bu durumda kalsam tepkim bu olurdu sadece yazdiginiz o son cumledeki mantik icin yazdim bu mesaji. Ve bu forumda yazan insanlara veya insana bu kadar cephe almamizin sebebi yazilanlarin gercekci gelmemesi biraz arastirinca cok basit seylerin farkina varilabiliyor. Yoksa amacim bu firma cok iyi tum hesaplari kapatilanlara iyi olmus firmayi kotuleyenler yanlis yapiyor tamamen firma hakli demek degil. Amacim bazi insanlarin firmaya haksiz yere camur attiklarini suanki deneyimlerime gore hissettigim icin en azindan onlari engelleyebilmek. Haksiz yere hesabi kapatilanlar da sizin yaptiginiz gibi Tuketici Hakem Heyetine basvursun demek. Cunku ben olsam boyle yapardim. Yani sizce burda yanlis yaptigim bir sey var mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KentorKhiron -- 1 Nisan 2016; 17:57:23 >

Doğru 2 aydır kullanıyorum çevremdeki Herkesede tavsiye ettim sayemde üyelerde kazandılar, Olduğu iddia ettikleri usulsüz kullanımlar tamamiyle asılsız kanıtlarıda bende ama gelgelelim karşı taraf dinlemeye bile tenezzül etmiyor, oldu ki insanlık hali checkin unutuldu sinemaya girdiniz olmayacak diye birşey Yok 6 ay içinde illaki yaşanabilir direk kötüye kullanım üyeliğini iptal etmek mi gerekiyor. Haliyle bu şekilde mantalitesi olan bir şirketi kimseye övülmeye değmez. Yine diyorum programı iyi kullandığınızı hata yapmadığınızı düşünebilirsiniz, şu konuda ileri tarihli bilet alma başladığında bunu çözebilen şifre alabilen nadir kişilerdendim, paralar çekilip biletler mi alınamadı, rezervasyon yapıpta şifre alamayanlar mı dersiniz neler neleri vardı. Kısacası sizin doğru yapmanız önemli değil. Sinemia gözünde hatalı olduğunuz kanaat edilirse üyeliğiniz iptal edilir paranız puf olur.

• Şimdi haksızlığa uğrayanların hakkını araması gayet doğal ama kendi kişisel deneyimlerini sanki yüzlerce kişi aynı şeyi yaşamış gibi genelleyip firmayı dolandırıcılık la suçlamak çok saçma Allah aşkına şuan Forumda hesabı kapatılan kaç kişi var; Mickey arkadaş ve fake hesapları saymazsak Allah aşkına şu koparılan dolandırıcı yaygarasını kaç kişi yapıyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Suanda boyle dusunmeniz normal ama biz de sizin 2 aydir kullanirkenki halinizdeyiz suanda hicbir sorun yasamadik ve dogal olarak memnunuz ve tavsiye ediyoruz sorun yasayanlari da haklarini aramaya dogru yerlere yonlendirmek istiyoruz.

Iptal konusunda eski mesajlarimi okudunuz mu bilmiyorum ama dediginiz seylerin aynisini 2 mesajimda birebir diger tum iptalle ilgili mesajlarimda da ona benzer sekillerde yazdim zaten. Tekrar yazayim. Iptal konusunda eger dogruysa firmanin bu kadar kati olmasina ben de karsiyim eger iptal edilecekse burdaki ornekteki iptal edilen gibi olmalidir.https://eksisozluk.com/entry/59564289 Suana kadar sinemiayi cok dikkatli kullandim her seyine dikkat ettim ama insanlik hali bir sey olur unuturuz veya sistemsel bir sorun olur checkin islemimiz gorunmez ve bu esnada kartta da limit yoktur hepimiz insaniz bunlar olabilir. En azindan sinemianin o eksi sozlukteki arkadasa yaptigi gibi uyari verip iptal etmesi gerekiyor. Neden sizin hesabinizi uyari vermeden kapattilar da eksideki arkadasi uyari verip kapattilar cifte standart yaptilar anlamiyorum ama her zaman dedigim gibi iptal o ornekteki gibi olmalidir bunu hep savundum hep soyledim. Burdaki olay bazi insanlar haksiz iptal edilmedikleri halde firmayi kotulemeye calisiyorlar benim tepkim onlara. Haksiz yere iptal edilenler de THH ye basvursunlar islemleri hallolur cozume kavusur.

Sinemia gozunde haksiz olsak niye paramiz puf olsun ki tuketici haklari diye bir sey var eger hakliysak gerekli yerlere basvurup hakkimizi alabiliriz. Burda bu insanlarin bu kadar atip tutmalarinin sebebinin haksiz olduklari, bir yere basvurduklarinda bir sonuc alamicaklarini bildikleri icin internet gibi ortamlarda firmayi kotuleyerek en azindan intikamlarini almaya calismalari olarak nitelendiriyorum. Eger hakliysan gider gerekli mercilerde islemlerini korkmadan yaparsin hakkini ararsin. Ben olsam boyle yapardim. Sonucta muz cumhuriyetinde yasamiyoruz bazi kullanabildigimiz haklarimiz var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KentorKhiron -- 1 Nisan 2016; 18:29:01 >

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.