Şimdi Ara

Sinemia kullanan var mı ? Memnun musunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinemia kart almayı düsünüyorum. Epey sinemaya gidiyorum aslında. Kampanya yapmıslar.

6 aylık sınırsız ; 360 lira

12 aylık sınırsız ; 570 lira

Haftada 2 filme gitsem. En ucuz şekilde hesaplıyorum.

Çarsamba cinemaximum 8 lira diger günler 11 liradan 80 lira yapıyor ayda. 6 ayda 480 lira yapıyor zaten. 6 aylık 360 lira avantajlı geldi epey.

Kaldı ki bu kartı çıkarırsam sömürürüm haftanın en az 3 günü giderim. İyi filmlere 2 kere giderim.

Kullananlar var mı ? Sorun çıkartıyor mu bazen kart veya app uygulaması ?

• ben geçen sene 6 aylik almıstım akbank %50 indiriminden 180 falan valla pişman olmazsın hergün 1 bilet hakkın var artı tüm sinemalara gidebiliyon.sinama izleyen birisiysen hiç durma.ama indirim zamanını bekle bu fiyat bence yüksek baya indirim yapıyolar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jandarma53 -- 4 Mart 2017; 13:5:2 >
  • jandarma53 kullanıcısına yanıt
    180 liraya alsam pisman olmam tabi. Su an asiri pahali ve sacma sapan kampanyalar var. Bkm expressle %25 indirim kampanyasi da bitmis.

Bekliyoruz bakaljm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben olsam beklerim düşürüyolar fiyatları.ben fazla gidemedigim için yenilemedim
  • belki biraz uçuk olacak ama imax için de geçerli mi?
    geçerliymiş.
    peki 1 aylık üyelik 30 lira 6 aylık alacağımıza aylık üyeliği her ay yeniletsek daha avantajlı olmaz mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectA -- 4 Mart 2017; 20:35:51 >
  • ProjectA P kullanıcısına yanıt
    Sadece imax değil vip'ler de geçerli ..ayrica sitesinden canlı sohbet yapip esneklik istersen kesinlikle daha uygun fiyata veriyorlar ..benim 59 du , 1 yıllık 41 tl ye verdiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: furandor

Sadece imax değil vip'ler de geçerli ..ayrica sitesinden canlı sohbet yapip esneklik istersen kesinlikle daha uygun fiyata veriyorlar ..benim 59 du , 1 yıllık 41 tl ye verdiler.

anladım peki sorumun cevabını biliyor musunuz?

• ProjectA P kullanıcısına yanıt
    İstersen her ay yenilersin ama 1 aylık fiyatları daha yüksek oluyor 6 aylık ve senelik fiyatlar daha uygun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jandarma53

İstersen her ay yenilersin ama 1 aylık fiyatları daha yüksek oluyor 6 aylık ve senelik fiyatlar daha uygun

şu an 1 aylık ücret 30 tl
    edit: 1 saat önce baktığımda oscar'dan dolayı 30 tl idi. şu anda 90 tl olmuş tamamdır şimdi oldu.
    bir de son olarak az önce bana ilk 3 ay 10 lira diye bir indirim kodu geldi. şimdi ben onu kullansaydım 3 aylık üyeliği 10 liraya mı almış olacaktım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectA -- 4 Mart 2017; 22:57:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProjectA

quote:

edit: 1 saat önce baktığımda oscar'dan dolayı 30 tl idi. şu anda 90 tl olmuş tamamdır şimdi oldu.
    bir de son olarak az önce bana ilk 3 ay 10 lira diye bir indirim kodu geldi. şimdi ben onu kullansaydım 3 aylık üyeliği 10 liraya mı almış olacaktım?

Hocam su an iki kampanya var. İkisi de yeni uyelik alacaklara.

Sinemia29 yazinca 1 ay 30 lira oluyor. Kart ve kargo ucretinle 40 lira.

Oscar kampanyasi da 6 ve 12 aylik uyeliklerde gecerli. 6 ay 360 lira 12 aylik da 570 lira oluyor.

Ama 1 ay 40 lira verdikten sonra. Bir daha yararlanma yok o kampanyadan fiyat yine 90 lira oluyor.

Bu kampanyalara alinmaz. Les gibi hepsi, hala pahali.

Akbank, bkm express, enpara butun kampanyalar bitmis.

Aylik 40 liraya gelmesi lazim benim alacagim paketin.

• quote:

Orijinalden alıntı: K.B.V.

quote:

Orijinalden alıntı: ProjectA

quote:

Hocam su an iki kampanya var. İkisi de yeni uyelik alacaklara.

Sinemia29 yazinca 1 ay 30 lira oluyor. Kart ve kargo ucretinle 40 lira.

Oscar kampanyasi da 6 ve 12 aylik uyeliklerde gecerli. 6 ay 360 lira 12 aylik da 570 lira oluyor.

Ama 1 ay 40 lira verdikten sonra. Bir daha yararlanma yok o kampanyadan fiyat yine 90 lira oluyor.

Bu kampanyalara alinmaz. Les gibi hepsi, hala pahali.

Akbank, bkm express, enpara butun kampanyalar bitmis.

Aylik 40 liraya gelmesi lazim benim alacagim paketin.

anladım sağolun

• ben şuan kullanıyorum. inanılmaz memnunum. fakat 1 aylık kampanya ile aldığım için bir sonraki kampanyalara nasıl dahil olacağımı düşünmeye başladım bile. verdiğiniz parayı kesinlikle çıkarıyorsunuz fakat normal kampanyasız fiyatlar bana da biraz pahalı geldi açıkçası. sorusu olan varsa bana da sorabilir bildiğim kadarıyla cevaplarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

ben şuan kullanıyorum. inanılmaz memnunum. fakat 1 aylık kampanya ile aldığım için bir sonraki kampanyalara nasıl dahil olacağımı düşünmeye başladım bile. verdiğiniz parayı kesinlikle çıkarıyorsunuz fakat normal kampanyasız fiyatlar bana da biraz pahalı geldi açıkçası. sorusu olan varsa bana da sorabilir bildiğim kadarıyla cevaplarım

Sirf o yuzden almadim. Cok sacma bir kampanya. Bu kampanyalari genelde yeni uyelik alacaklar icin yapiyorlar. O hakkimi da 1 ay icin kullanmak istemedim

12 aylik da guzel bi kampanya yapsinlar. O zaman uye olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.B.V. -- 8 Mart 2017; 14:32:5 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Görkem !

ben şuan kullanıyorum. inanılmaz memnunum. fakat 1 aylık kampanya ile aldığım için bir sonraki kampanyalara nasıl dahil olacağımı düşünmeye başladım bile. verdiğiniz parayı kesinlikle çıkarıyorsunuz fakat normal kampanyasız fiyatlar bana da biraz pahalı geldi açıkçası. sorusu olan varsa bana da sorabilir bildiğim kadarıyla cevaplarım

Sirf o yuzden almadim. Cok sacma bir kampanya. Bu kampanyalari genelde yeni uyelik alacaklar icin yapiyorlar. O hakkimi da 1 ay icin kullanmak istemedim

12 aylik da guzel bi kampanya yapsinlar. O zaman uye olurum

daha önce kullanmadığım için denemek istedim. 12 ay alıp memnun kalmamak yerine 1 ay deneyeyim dedim. ikimizinde kendine göre mantıklı sebepleri varmış ama tüm kampanyaları yeni üyelere yapacaklarını sanmıyorum çünkü gelen her yeni üyenin devamlılığı sağlanmaz bunlar zarara düşer. mevcut üyelere de elbet güzel kampanya gelecektir.

• Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Dogru diyorsun karti alip denemek icin 40 lira verilebilir. Diger turlu direkt 300-500 lira para cekecek bir anda.

taksite baglayip da aylik 40 lira versek iyi olurdu aslinda 1 yil boyunca

• aylık 40 liraya ben razıyım. imax, 3d , 4dx gibi avantajlarıyla gerçekten çok güzel fırsat. hele ki iş hayatı nispeten benim gibi rahat olan sinemaseverler için biçilmiş kaftan. kampanya bitip yeni üye gelmeyince mecbur mevcutlara birşeyler yaparlar artık.
  • Görkem ! kullanıcısına yanıt
    Biraz indirim isteyince canli destekten yapiyorlarmis. Forumdan birisi indirim istemis. 1 yillik uyeligi 60 liradan 40 liraya indirmisler mesela.

• quote:

Biraz indirim isteyince canli destekten yapiyorlarmis. Forumdan birisi indirim istemis. 1 yillik uyeligi 60 liradan 40 liraya indirmisler mesela.

doğru bir habermi peki ? eğer öyle olursa 1 yıllık düşünmeden alırım. 5-6 taksitte yapılınca tamamdır
  • Teknik olarak sorun yaşıyor musunuz, benim telefonum eski, iphone 4, uygulamayı kullanamamak falan gibi durumlar olursa diye almadım şu ana kadar. Ve genelde de hep olumsuz yorumlar gördüm, yani bir aksilik olduğunda çözülememesi, üyeliğin iptal edilmesi, müşteri hizmetlerine ulaşamama gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k.s.d.

Teknik olarak sorun yaşıyor musunuz, benim telefonum eski, iphone 4, uygulamayı kullanamamak falan gibi durumlar olursa diye almadım şu ana kadar. Ve genelde de hep olumsuz yorumlar gördüm, yani bir aksilik olduğunda çözülememesi, üyeliğin iptal edilmesi, müşteri hizmetlerine ulaşamama gibi.

yeni yeni icatlar getiriliyor biletin fotoğrafının atılması veya atsan bile iletilmeyen fotoğraf, ileri tarihli biletlerde bazen sorun veya vazgeçince sıkıntılar olabiliyor. açıkçası ben premium üyeyim ama çok dikakt ettiğim için şu ana kadar para kesilmedi biraz dikkatsiz olsan kayıt ettikleri kredi kartından çekip dururlar ama dikakt ederseniz birşey olacağını sanmıyorum ellerinde koz olamz çünkü. ana konu var daha aktif şekilde işliyor. isterseniz buraya başka üyeler yazmasın kalabalık oluşmasın forumda.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.