Şimdi Ara

Sinemia Ayda 3 Sinema günü Elit Paket (Çift Kişilik) 56.99₺ (IMAX-4DX-3D-2D Dahil) - BATTILAR!!! (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.075
Cevap
38
Favori
203.197
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: designr

üyeliğimi iptal ettim ama kart silinmiyor veya o kısımlar kalkmadı panelden. umarım bir h****lik yapmazlar
    Sanal kart oluşturun onu ekleyin hesaba daha sonra ana kartınızı silin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün yine yetersiz bakiye sorunu nedeniyle bilet alamadım.marmara forumda gişedeki görevliye sordum 2 haftadır sinemia ile bilet alabilen çok nadir dedi.
  • Yine denedim ben de yine bakiye yetersiz hatası aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mar00N kullanıcısına yanıt
    Hiçbir şekilde başka kart ekleyemedim.
    Banka kartı denedim olmadı
    Ön ödemeli denedim olmadı
    Kredi kartı denedim olmadı
    Devamlı sistem hata veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Satürnlü06

Bankakartı ve önödemeli kart olmuyor zaten de kredi kartının olması lazım.

• quote:

Ben geçen hafta sanal kart ekledim sanal kart ekleyin yoksa bir yerden bulun ufak ücretlere satanlar da oluyor

yok onu da yapmıyor, karttan provizyon çekmesi lazım kartı doğrulamak için error veriyor. bir daha denemedim ama kesin çalışmaz yine. kartta para var bu arada
  • İlk defa az önce internetten bilet almaya çalışırken limit yetersiz hatası yedim. Öğrenci falan seçtim yine olmadı. Üzdün sinemia.
  • quote:

Orijinalden alıntı: designr

yok onu da yapmıyor, karttan provizyon çekmesi lazım kartı doğrulamak için error veriyor. bir daha denemedim ama kesin çalışmaz yine. kartta para var bu arada
    Yapıyor ben de sanal ekledim içinde 0₺ vardı sıkıntısız kabul etti, sonrasında ana kartı sildim.Başka bir sanal kartla deneyin

• Sinemiayı tuketici hakem heyetine sikayet ettikten sonra defalarca haklarımı kullanmayı denemiştim ve zorla da olsa 1 bilet alabilmiştim, sinemia hakem heyetine cevap verene kadar 1 kullanım yapmıştım ve sinemia şirketi de musteri kullanım yaptı diyerek kendilerini haklı gostermeye calismislar. Ancak hakem heyeti bunu kabul etmeyerek ayıplı mal satmaktan dolayı beni haklı bulmuş. Bu karar cok yerindedir ve ozellikle yıllık uyelik alan arkadaslar sinemia ile yazistiklarinin ekran goruntulerini ve bilet alirken cikan hatalarin ekran goruntulerini, odeme yaptiklarina dair banka goruntusunu , son olarakta odedikleri ucret karsiliginda sinemianın vermesi gereken ama vermedigi hizmeti detaylıca yazarak ve ekran goruntulerini ekleyere tuketici hakem heyetine basvuru yapabilirler. Sinemia ile olan birlikteliğim bitmiştir. Darısı başınıza.

https://i.hizliresim.com/bvjq5Y.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RUBY-CONCERTO -- 16 Haziran 2019; 17:34:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RUBY-CONCERTO

Sinemiayı tuketici hakem heyetine sikayet ettikten sonra defalarca haklarımı kullanmayı denemiştim ve zorla da olsa 1 bilet alabilmiştim, sinemia hakem heyetine cevap verene kadar 1 kullanım yapmıştım ve sinemia şirketi de musteri kullanım yaptı diyerek kendilerini haklı gostermeye calismislar. Ancak hakem heyeti bunu kabul etmeyerek ayıplı mal satmaktan dolayı beni haklı bulmuş. Bu karar cok yerindedir ve ozellikle yıllık uyelik alan arkadaslar sinemia ile yazistiklarinin ekran goruntulerini ve bilet alirken cikan hatalarin ekran goruntulerini, odeme yaptiklarina dair banka goruntusunu , son olarakta odedikleri ucret karsiliginda sinemianın vermesi gereken ama vermedigi hizmeti detaylıca yazarak ve ekran goruntulerini ekleyere tuketici hakem heyetine basvuru yapabilirler. Sinemia ile olan birlikteliğim bitmiştir. Darısı başınıza.

https://i.hizliresim.com/bvjq5Y.jpg
    Ben de yıllık üyeliğimi yetersiz bakiye hataları yüzünden hiç kullanamayıp thh ye başvurdum. Bekliyorum umarım iade alabilirim.

• Thh başvurusu yerine banka itirazı daha mantıklı değil mi?
    Sonuçta firma battiysa thh sonucunda ödeme de yapmaz diye düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Thh başvurusu yerine banka itirazı daha mantıklı değil mi?
    Sonuçta firma battiysa thh sonucunda ödeme de yapmaz diye düşünüyorum
    Battıklarını kabul etmiyorlar. Banka bir şey yapamaz o yüzden.

• bende bugün sanal kart oluşturup güncel kartımın bilgilerini sildim. Düzelinceye kadar(İnşallah) sinemia'ya ara.
  • sesenyoung kullanıcısına yanıt
    World card ın sanal kartı oluyor mu?

• almayın aldırmayın, bu kadar rezil bir oluşum olamaz
  • quote:

Olması lazım.

• Bir kaç gün önce ben bilet alabildim sorunsuzca bakiye yattı. Kartım troy. Daha önce cinemaximum dışında bir sinemada hata almıştım. Bu zamana kadar cinemaximumda hiç bakiye sorunu yaşamadım. Sanırım farklı sinemalarda troy kartları bakiye hatası veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.