Şimdi Ara

Sinema yasası yürürlüğe girdi: Seyircilere bir iyi, bir kötü haber (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
0
Favori
12.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinema izlemek istiyorsanız gidin Puhu TV izleyin.

• en son 2 kişi olarak endgame gittim bilet+yol+cols cips 100-tl ödedim.filmide öncekine göre beğenmeyince daha kötü hissediyor insan kendini.yapımcı,işletmeci,yayınevleri yazarlar haddinden fazla para kazansın diye, korsan almayın, ayıptır gunahtır,emeğe saygısızlıktır nameleti.2.020tl. maaş alan insanların emeğine saygı göstermeyip kazık fiyatları dayayanlar kendi emeklerine saygı gösterip ortalama 2,000 liraya çalışan veya öğrencileri resmen düdüklemeye çalışıyor letefsizler.heo bizler mi feragat edeceğiz bir şeylerden.sanatçıysanız sanatçılığınızı yazarsanız tazarlığınızı bilin aqm. ondan sonra çıkıp ahlak abidesi kesilirler.2 ay bekle dvd si çıkıyor ya da int.e düşüyor zaten.çok çok 2 ay geriden takip edersin.zaten kitap, sinema, spor müsabakaları, konserler, müzeler, internet, vs. toplumu ilgilendiren ne kadar sostal aktivite varsa heosi kazık fiyata bu ülkede.

• Hala sinemaya giden kaldı mı?

• korsankörfezi(nokta)com
  • 20 liraya film bileti sattıklarından beridir gitmiyordum, bundan sonra gitmem zaten. 3 ay sonra torrent ten izleriz hepsini.
  • gitmeyin la. tiyatro var adamlar bunların 1 kere oynadığını her hafta oynuyor. tiyatroya gidin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tobepeople

Zaten kalitesiz ekranda en dandik yerden ; ayarsız ses ile ve cahil insanlarla bilet alıp izlemenin hiç bir avantajı yok! Gelecekte her evdeki sinema sistemini size izleteyim, ingilizler şimdiden başlamış orası ayrı!
    Ben kendi evime böyle bir oda yapmayı düşünüyorum ,kendi çapımda..(Elektronik teknikeriyim ama az çok bir şeyler de elimizden gelir biraz )

Bunun masrafıyla araba alınır herhalde

• önümdeki kıro'lardan biri ( kadın erkek fark etmiyor )
    karanlıkta cep telefonunun baktığında,,
    o ekran ışığı gözüme çarpınca,,

insan sinemaya gidiş amacı yitiriyor !
    bakanlık bu işe bir el atsın artık !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 2 Temmuz 2019; 11:43:54 >
  • Projeksiyon alın

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

önümdeki kıro'lardan biri ( kadın erkek fark etmiyor )
    karanlıkta cep telefonunun baktığında,,
    o ekran ışığı gözüme çarpınca,,

insan sinemaya gidiş amacı yitiriyor !
    bakanlık bu işe bir el atsın artık !!!
    bir de red bull içenler var. arkadaş o nasıl iğrenç bir kokudur ya. nasıl içiyorlar bunu. öeeegh!
  • xreaLy kullanıcısına yanıt
    aynen öyle yaa ne güzel maximum kampanyası ile 8 liraya imax filmlere gidiyordum

• Yıllardır düzgün bir şekilde gitmiyordum. Çok beklediğim film harici gitmiyordum. Şimdi hiç gitmem. Torrent ne güne duruyor. Çakarım 4K Blu-ray bakarım keyfime.
  • Çalışanlar ve işletenlerde bu durumdan muzdarip ayrıca insanlar sinemaya gittiğinde avmde alışveriş Cafe vs yerlere de gidiyordu. Buyurun görün yakında isyanları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sinema biletini içeren farklılık olmayacak demişler, bundan sonra artık bilet fiyatı yapımcı ya da dağıtımcı şu fiyattan der salon masrafını koyar biter.Artık ucuzlatmak dağıtımcı ya da çekene kalıyo

• Haftada en az 1 kere sinemaya giden olarak bana cok koydu ne güzeldi eski fiyatlar cem yılmaz erdoğan Şahan umarım zengin olmuşunuzdur bunu yaparak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sinemaya giden kaldı mı bu ülkede hala şaşırıyorum.
  • Ayda 3-4 kere sinemaya giderdim kampanyalar ile (sadece bilet indirimi) girdiğim saatler de en boş saatlerden biriydi öğrencilik gereği artık gitmeyeceğim.

Hiç bir şekilde indirim kalmamış sinemanın yanında içeçek ile verdiği bilet fiyatları artık içeçeceksiz aynı bu ülkede bir gün de güzel bir şey olsun vallahi rezil bir sistem yapmışlar.

Biletlere 8 TL yazıp 20 TL kolaya vb. alan yerlere gelen yaptırımı anlarım da öğrenci indirimi vb. şeylerden ne istediler ? Böyle saçma fikirler kimlerden çıkıyor acaba topluma en ufak faydası olmayan şeyler.
  • tobepeople kullanıcısına yanıt
    ondada komşular kaçak sinema işletiyor diye ihbar eder... demedi deme...
  • Batman kullanıcısına yanıt
    Bluray varken torrent ne 1 kere al arşivinde dursun...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.