Şimdi Ara

SİNEMA OYUNU (KENDİNE GÜVENENLERİ GÖRELİM ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.362
Cevap
7
Favori
23.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: .:: Death ::.

quote:

Orijinalden alıntı: obili

Sen sor hocam. Soru bulunsun. Gelirse bir hak da O ' na verilir. Anayasa da yazmıyor ya

Kendisini aldatan kocasından boşanmış orta yaşlı bir kadın kızı Manhattan'da dört katlı bir ev satın alır. Evde sığınak olarak yapılmış oda bulunmaktadır. O odadan evin her tarafı kameralarla gözlenebilmektedir ve diğer çeşitli güvenlik sistemleri bulunur. Bununla beraber, odaya dışarıdan ulaşmak mümkün değildir. Odada evin önceki sahibine ait olan 22 milyon dolar saklanmıştır. Bunu bilen hırsızlar anne-kızın taşındıkları günün gecesi eve girerler ve olaylar gelişir.

Crime | Thriller -

Güzel bir filmdi. İlk etapta hatırlayamadım. Bakalım kim bilecek Gerçi yine bizden birine kalır

• quote:

quote:

quote:

Sen sor hocam. Soru bulunsun. Gelirse bir hak da O ' na verilir. Anayasa da yazmıyor ya

Kendisini aldatan kocasından boşanmış orta yaşlı bir kadın kızı Manhattan'da dört katlı bir ev satın alır. Evde sığınak olarak yapılmış oda bulunmaktadır. O odadan evin her tarafı kameralarla gözlenebilmektedir ve diğer çeşitli güvenlik sistemleri bulunur. Bununla beraber, odaya dışarıdan ulaşmak mümkün değildir. Odada evin önceki sahibine ait olan 22 milyon dolar saklanmıştır. Bunu bilen hırsızlar anne-kızın taşındıkları günün gecesi eve girerler ve olaylar gelişir.

Crime | Thriller -

Güzel bir filmdi. İlk etapta hatırlayamadım. Bakalım kim bilecek Gerçi yine bizden birine kalır

Biliyor musun ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Crime | Thriller -

Biliyor musun ?

İzlediği film bir kaç bin olunca insanın , izlememiş olsa bile bulması pek zor olmuyor Sanırım izlediğim bir film. Ben her soruya atlamak istemiyorum

• Tahminde bulun sürekli
  • quote:

Tahminde bulun sürekli

• quote:

quote:

Tahminde bulun sürekli

Doğru, genelde kolay soruyorum ben
  • Popüler filmlerin çoğu hakkında bilgim vardır. Film arayanlara da yardımcı olmak istiyorum ama herkes KORKU hastası be kardeşim. Aksi gibi ben de bu türden nefret ederim
  • Korku güzel film türüdür ama korkutmadığı için pek etkisi yok. Bende Aksiyon pek sevmiyorum. Genelde Dram, Gerilim , Gizem , Suç izlerim
  • quote:

Korku güzel film türüdür ama korkutmadığı için pek etkisi yok. Bende Aksiyon pek sevmiyorum. Genelde Dram, Gerilim , Gizem , Suç izlerim

Korku hariç her türden izlerim. Biraz yaşlanınca dram filmleri de pek açmıyor artık. Sulu göz olmaya başladık galiba Favorilerim Gizem ve gerilimdir. İçinde bir şeylerin araştırıldığı filmlerin hastasıyım.
  • Dram en iyi türdür çünkü mimik vs herşey ustalık gerektirir..
  • Geldim bir tane soru da benden.

Filmin ana karakteri dilsizdir.Ablasına böbrek nakli yapılabilmesi için paraya ihtiyacı vardır.Parayı bulabilmek için olmadık yerlere başvurur.Ana karakter saf kalpli biri ama istemeden kirli işlere bulaşır.Film hayata dair sosyal mesajlar da içeriyor. Bayağı ağır ilerleyen bir filmdir. Suç / Dram

• Doğrudur hocam. Soruyu bekliyoruz
  • Oscar'lı oyuncu büyük ekonomik bunalımı yaşayan 30'ların Amerika'sında bir İrlanda çetesi için çalışan bir kiralık katil'i canlandırıyor..Adamın bulaştığı işler yüzünden karısı ve oğlu ölür ve bundan sonrası için bir öç alma savaşı olacak ve bu savaşta hayatta kalan diğer oğlu da onun yanında yer alacaktır..

Crime | Drama | Thriller
  • quote:

Oscar'lı oyuncu büyük ekonomik bunalımı yaşayan 30'ların Amerika'sında bir İrlanda çetesi için çalışan bir kiralık katil'i canlandırıyor..Adamın bulaştığı işler yüzünden karısı ve oğlu ölür ve bundan sonrası için bir öç alma savaşı olacak ve bu savaşta hayatta kalan diğer oğlu da onun yanında yer alacaktır..

Crime | Drama | Thriller

Keşke film arayanlar da böyle ayrıntılar verse
  • Hem kolay soruyorum hemde ipuçları gayet açık ve net
  • quote:

Hem kolay soruyorum hemde ipuçları gayet açık ve net

Makbule geçti. İndirip izleyeyim bari
  • oha ne oldu la uçmuşsunuz
  • quote:

Oscar'lı oyuncu büyük ekonomik bunalımı yaşayan 30'ların Amerika'sında bir İrlanda çetesi için çalışan bir kiralık katil'i canlandırıyor..Adamın bulaştığı işler yüzünden karısı ve oğlu ölür ve bundan sonrası için bir öç alma savaşı olacak ve bu savaşta hayatta kalan diğer oğlu da onun yanında yer alacaktır..

Crime | Drama | Thriller

• film sitelerinden alıntı yaparak yazmasak daha iyi olur. zaten google a yazınca film çıkıyor . herkes izlediği filmlerden kendi düşüncesi ile birşeyler anlatsa öyle bulsak
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.