Şimdi Ara

Sinema dizi WHATSAP grubu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 aydır devam eden kitap grubunun bir yan dalı olarak sinema dizi whatsap grubunu kurduk.
    Haftalık olarak grubun modları olarak 3 ana kategori de film belirleyip izleyip tartışacagız.
    Bunun yaninda dizi film muhabbeti de olacak ve başka etkinlikler de yapacağız.
    Saygılı insanları bekleriz düzgün bir ortam olması için yöneticiler emek verecek düzeni bozanlar tutulmayacak.
    Sinema dizi grubu:
    https://chat.whatsapp.com/KguPYCQ9pTiA1HWmMUCf38 linke tıklayarak gelebilirsiniz eğer gelemezseniz pm üzerinden bana ulaşabilirsiniz.
    Kitap GRUBU:
    https://chat.whatsapp.com/5ewEgCxzw3j32HiEZbtE57

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• gereksiz
    burası zaten yeterli
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

gereksiz
    burası zaten yeterli

Bu sizin Kendi görüşünüz gelmemek sizin fikriniz ama biz grupta gayet mutluyuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zerenito

quote:

gereksiz
    burası zaten yeterli

herkes grubu sessize almıştır muhtemelen, zaten yeterince meşgul oluyoruz telefonla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

gereksiz
    burası zaten yeterli

herkes grubu sessize almıştır muhtemelen, zaten yeterince meşgul oluyoruz telefonla

Neden böyle bir onyarginiz var anlamadım.
    Katılmak istemeyebilirsiniz kabulum bu sorun yok ama grubu görmediniz o güzel ortamı gormediniz yaklaşık 1 aylık grubz ve hiç bir sorun yok yoneticiler olarak gayet güzel ilgileniyoruz.
    Ama buna karşılık bu ön yargıniz için mantıklı bir sebep bulamıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

gereksiz
    burası zaten yeterli

Neden böyle bir onyarginiz var anlamadım.
    Katılmak istemeyebilirsiniz kabulum bu sorun yok ama grubu görmediniz o güzel ortamı gormediniz yaklaşık 1 aylık grubz ve hiç bir sorun yok yoneticiler olarak gayet güzel ilgileniyoruz.
    Ama buna karşılık bu ön yargıniz için mantıklı bir sebep bulamıyorum

Eğer grup halen aktif ise girmek isterim. Sinema üzerine ve film tavsiyeleri üzerine konuşabilirim. Özelden pm atarsanız numarayı yollayım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.