Şimdi Ara

Sinema biletinin yarısı ininal'dan! 20-24 Kasım 2019 tarihleri arasında ininal Kart ile sinemada 30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
566
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sinema biletinin yarısı ininal'dan! 20-24 Kasım 2019 tarihleri arasında ininal Kart ile sinemada 30 TL harca 15 TL kazan! Detaylar:https://bit.ly/2D15Hrs iptal: ININAL yaz 3525'e gönder. Mersis: 0326027968500019 B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sadece 15 ₺ indirim veriyor. Yarın Frozen II'ya gitmek için alayım dedim ama 5 ₺ kart ücreti, 2 ₺ aylık ücretle kartı alınca 32 liralık iki bileti 25 ₺'ye almış oluyorum. Değmez gibi.
  • Herşeye ücret alıyor insan kartına para atarken bile komisyon ödemek ister mi yaa. BkmExpress ile para yolladım 1liradan fazla komisyon istiyor. İyiki 1 kuruş atmıştım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • izzet43 kullanıcısına yanıt
    Papara kart 31 aralık ayına kadar her hafta 25 tl ye kadar yarısını iade ediyor. Hem de ücretsiz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: qzwxec

Sadece 15 ₺ indirim veriyor. Yarın Frozen II'ya gitmek için alayım dedim ama 5 ₺ kart ücreti, 2 ₺ aylık ücretle kartı alınca 32 liralık iki bileti 25 ₺'ye almış oluyorum. Değmez gibi.
    değmez tabi hocam. ama adam olmayı öğrenecek bu ininal. nasılki papara beleşe döndü, bunlar da dönecek. ya da batacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.