Şimdi Ara

Sınavın nasıl geçeceği önemli değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimizden geleni yaptık inşallah iyi de olur ama ne olursa olsun bu hafta içinde ygs kitaplarımı dağıtayım ben de satacaktım tertemiz kitaplar var daha kapağı açılmamış onun yerine bi işe yarasın reserveleri alın sözüm olsun bu hafta içinde tek tek kargoya vereyim yetiştiği kadarıyla

Edit: gerçekten ihtiyacı olanlar yazsın arkadaşlar önemli kitaplar var çünkü mat soru bankaları sıfır hep az kullandığım kimya fizik bio lar var simetri ve coğrafya ve türkçe sıfır simetri var onlar gerçekten lazım olan birine gitsin istiyorum .
    Sınavdan sonra istanbula gideceğim salı akşamı tekrar şehrime döneceğim gaziantepteyim yazın siz çarşamba sabahı inşallah söz veriyorum eşit şekilde yollayacağım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enigmatiic -- 22 Mart 2014; 19:32:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: enigmatiic

Elimizden geleni yaptık inşallah iyi de olur ama ne olursa olsun bu hafta içinde ygs kitaplarımı dağıtayım ben de satacaktım tertemiz kitaplar var daha kapağı açılmamış onun yerine bi işe yarasın reserveleri alın sözüm olsun bu hafta içinde tek tek kargoya vereyim yetiştiği kadarıyla

İlk ben yazdın.
  • Reserved

• Hocam belki seneye lazım olur.

• Arkadaşlar up up bir de editliyorum burya da yazayım gerçekten ihtiyacı olan bir tmci de ayrıca yazsın kapağı açılmamış ygs coğrafya ygs türkçe simetri var kitap daha çok merak etmeyin de bu ikisi önemli kitaplar diye ayrıca yazdım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.