Şimdi Ara

Sınavım iptal olur mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu kamera sistemi doğru mu? LYS mat sınavında gözetmen bana sonlara doğru sınavın zorluğunu sordu ben de cevapladım, ayrıca arada çevremdekiler ne yapıyor diye de bakıyordum. Sınav başlamadan önce "kamera ile kontrol edilmektedir" tarzı bir şey okudu gözetmen, köşede de kamera gibi bir şey vardı. Lütfen bir şey söyleyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şikayet , kopya vb. gibi durumlar haricinde kayıtları incelemiyolar diye biliyorum
  • ++

• DayDreamerr kullanıcısına yanıt
    Umarım dediğiniz gibidir

• Adam gerekli cevabı vermiş işte niye up çekiyorsun? ÖSYM bu konuda çok net sınav başladıktan sonra kafasını hareket ettirenlerin sınavı iptal edilir falan mı yazmamız gerekiyor?
  • Benim de önümde bir kız sere serpe kağıdını çözüyordu soruları.Benim sınavım bitmişti.Öyle öne bakarken optiğini de gördüm yanlışlıkla ama hemen bakışlarımı çevirdim bir şey görmedim.Gözetmenler falan da görmedi anlık bir şeydi.Ama ben de evham yaptım bir şey olur mu diye?
  • Arkadaş cevap yazdığında sayfayı yenilemiş değildim, kimsenin cevap yazmadığını sanıp upladım, aradaki saniyelik farka bakarak da anlayabilirsiniz. Ayrıca kamera sisteminin nasıl işlediğini bilmiyorum, onu sordum. Bunun dışında aynı şeyi yaşamış olup bilgilendiren de olabilirdi. Yani dediğiniz türden bir şey istemedim

• Arkadaslar su kamera olayi nasil ya dijital saatte mi oluyor baska seyde olmuyor mu bilgi verir misiniz

• Tutanak tutulursa doğru olup olmadığını belirlemek için kameraya bakıyorlar.Yoksa tabikide 1000lerce kamerayı teker teker 135 dk inceleyemezler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.