Şimdi Ara

Sınavda kopyayla yakalanmak??(üniversite)>> (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
1
Favori
45.833
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de kağıtla yakalanmıştım daha çömezken 1. sınıfta. Ilk vukuatım olduğu için 15 gün ve dersten 0 almıştım. Ama o cezada uygulanmadı herhalde yine derslere gidip sınavlara girdim. Sicile de işlenmedi. Sonraki sene de dersi geçtim hoca falan takmadı Allah'tan. :)
  • Arkadaşlar merhaba hort gibi olacak ama böyle bir olay yaşadım.Kimya sınavından önce bir iki tane formül yazdım koluma.Fakat sınavda hiç mi hiç bakmadım.Sınava odaklamışım yapıyorum zaten.Kolumun orası biraz sıyrılmış bunuda hoca gördü ve aldı kağıdı(gözetmen buarada bizi sever tanırda)Kimya hocamız geldi ,asistan böyle böyle anlattı.Göster dedi hafif ucundan gösterdim.neyse orda bir konuşma oldu hoca kağıda x koydu.Sınav bitiminde gözetmen hocaya sordum ne oldu hocam falan.Hoca tutanak tuttu dedi ama gönderirmi bilmem dedi.Zaten bende çekerken yakalanmadım.Hiçbir girişimim yok yani.Tutanağa bunu ekletmiş gözetmen hoca.Genelde birşey olmaz ama dedi en kötüsü uzaklaştırma dedi.sonra kimya hocasını görüp hocam sadece özür dilemek istiyorum dedim.Özür falam yok dedi.İşleme koyucam dedi.Burda ipler koptu zaten.Şimdi ne olur bana fikir verebilirmisiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Arkadaşlar merhaba hort gibi olacak ama böyle bir olay yaşadım.Kimya sınavından önce bir iki tane formül yazdım koluma.Fakat sınavda hiç mi hiç bakmadım.Sınava odaklamışım yapıyorum zaten.Kolumun orası biraz sıyrılmış bunuda hoca gördü ve aldı kağıdı(gözetmen buarada bizi sever tanırda)Kimya hocamız geldi ,asistan böyle böyle anlattı.Göster dedi hafif ucundan gösterdim.neyse orda bir konuşma oldu hoca kağıda x koydu.Sınav bitiminde gözetmen hocaya sordum ne oldu hocam falan.Hoca tutanak tuttu dedi ama gönderirmi bilmem dedi.Zaten bende çekerken yakalanmadım.Hiçbir girişimim yok yani.Tutanağa bunu ekletmiş gözetmen hoca.Genelde birşey olmaz ama dedi en kötüsü uzaklaştırma dedi.sonra kimya hocasını görüp hocam sadece özür dilemek istiyorum dedim.Özür falam yok dedi.İşleme koyucam dedi.Burda ipler koptu zaten.Şimdi ne olur bana fikir verebilirmisiniz ?

Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: orkuno99

quote:

Orijinalden alıntı: triptister

Arkadaşlar merhaba hort gibi olacak ama böyle bir olay yaşadım.Kimya sınavından önce bir iki tane formül yazdım koluma.Fakat sınavda hiç mi hiç bakmadım.Sınava odaklamışım yapıyorum zaten.Kolumun orası biraz sıyrılmış bunuda hoca gördü ve aldı kağıdı(gözetmen buarada bizi sever tanırda)Kimya hocamız geldi ,asistan böyle böyle anlattı.Göster dedi hafif ucundan gösterdim.neyse orda bir konuşma oldu hoca kağıda x koydu.Sınav bitiminde gözetmen hocaya sordum ne oldu hocam falan.Hoca tutanak tuttu dedi ama gönderirmi bilmem dedi.Zaten bende çekerken yakalanmadım.Hiçbir girişimim yok yani.Tutanağa bunu ekletmiş gözetmen hoca.Genelde birşey olmaz ama dedi en kötüsü uzaklaştırma dedi.sonra kimya hocasını görüp hocam sadece özür dilemek istiyorum dedim.Özür falam yok dedi.İşleme koyucam dedi.Burda ipler koptu zaten.Şimdi ne olur bana fikir verebilirmisiniz ?

Ona bunun onur kırıcı bir davranış olduğunu söyle.

Hocam gerçekten ciddi bir konu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• başıma geldi bu ara sınavlarda soruşturma yeni tamamlandı uzaklaştırmayı dayadılar.teşşebbüs felen demediler.d normalde kınama bekliyordum teşebbüsten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judge Magister -- 17 Haziran 2015; 18:56:11 >
  • Sınav sırasında telefonum titremeye başladığı için telefonu elime aldım.Elimde telefonla yakalandım.Telefonda hiç bir şekilde kopya açık değildi gözetmene yakalandıktan sonra kilidi hiç açılmamış şekilde dersin hocasına gösterdim tüm uygulama sekmelerini,chrome geçmişini,galeriyi vs vs(Hiç birinde dersle alakalı bir şey yok).Hoca tutanak tuttu ama ceza verirler mi bilmiyorum. Elimde telefon olması dışında bir hatam yok.Kopya cezası alırsam haksızlığa uğrarım diye düşünüyorum.Zaten sınava telefonla girmek yasak değil sadece masada/sıra altında olması yasak. (Gözetmen telefonla birlikte kağıdıma el koymadı yani sınav kağıdımı delil olarak kullanamıyorlar.)
    Umarım hoca dönemin bitmesiyle tutanağı vermeyi unutur.Sınavıma 0 verecek büyük ihtimalle onu da bütünleme ile düzeltirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 31 Aralık 2019; 20:29:36 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.