Şimdi Ara

Sınava kadar deneme netlerim deneme değerlendirme-analiz-(netler çakıldı) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
9
Favori
3.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lykke..

@LevonSerkis bende yarın fem 11li 2. Çözecem istersen birlikte çözelim sen hangisini çözeceksen yarın onu çözeyim bende

@Gauss Batlamyus dostum şu aralar 0dan konu çalışması yapacak psikolojide değilim kendimi çok kötü hissediyorum odtü Bilkent elveda olmuştu selçuk hukukta lisede arkadaşlarımla okur gibiyim rüyamda falan hep bunları görüyorum durduk yere ağlıyorum falan keşke zamanında bakaydım ama geçti artık kimya biyoloji kitaplarım bile duruyor ama ben mental açıdan kendimi yeterleri göremiyorum maalesef

Hocam 5.yi çözücem yarın sabah güzel olur beraber çözersek ve fen kesinlikle başla çalışmaya. Ben yarın simetri kimya alıp sınava kadar bitirecem hiç olmazsa zamanım kalırsa "keşke fen çalışsaydım" demiş olmiyim diye bakıcam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• LevonSerkis L kullanıcısına yanıt
    👌 yarın çözelim ben 9 10 gibi başlarım 12 gibi eklerim herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 22 Şubat 2016; 19:23:29 >
  • Fem11li 5i çözim mi bende yarın :)

Şimdi 345 ileri düzeye başlıyacam çok korkuyorum :(

• tamam brütüsler yarın fem 11li akanze

valla onu alamam elimde bir sürü deneme var sene sonu baya fakirleri sevindircem bide onu alamam yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benide ekleyin fem 11 li 4. Yü çözücem mf yim
  • ImStalker kullanıcısına yanıt
    4 kişi knks knks çözüyos

• quote:

4 kişi knks knks çözüyos

:D kapışıcazz asdhfg
  • 11linin kaçıncısıno çözecez ?

• @ImStalker 5li çözelim en üstteki arkadaş 4.yu çözdü diye bilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 22 Şubat 2016; 21:34:17 >
  • İlk 5 ni çözdüm ben. Yarın 11linin 6. sını çözcem 9.30 gibi. Unutmazsam editlerim buraya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen 4.yü bugün çözdüm 5.yi yarın çözücem. Sabah bi dershaneye gidicem ben de akşama doğru çözerim yarın. Coğrafya sorularım birikti gideyim onları soriyim diyorum.
  • Bana farketmez 4. Deneme biraz daha kolaymış o yüzden dedim :D
  • 5li çözelim o zman zaten en eziğiniz benim dertlenmeyin

@erotikbrokoli ertesi günde 7 yi çözelim

• quote:

5li çözelim o zman zaten en eziğiniz benim dertlenmeyin

@erotikbrokoli ertesi günde 7 yi çözelim

Mütevazi adam take it easy

• En ezik benim yarın kanıtlıycamm :D şimdi 5 i çözcez demi
    aynen

• Naptınız mat ve türkçede çok zaman harcadım ben :/ TR 26 SOS 10.5 MAT 28 FEN 32.5 5 dk erken bitirdim optik olmadığı için :D
    Ya ben şimdi çözdüm sos ve matematikte batırdım ya en kötü matımı yaptım nerdeyse.Matematikte inanılmaz zaman kaybettim hiçbir soruyu tek seferde çözemedim ilk 4 soruyu yapamadım en başta falan kötü oldu o yüzden.Strese girince de 2 tane işlem hatası yapmısım 5. Ve 15. Soruda.Gereginden fazla yanlış yaptım bu sefer matematigi yükseltmem gerek

TR:37-3
    Sos:29-11
    Mat:24-7
    Fen:8-4

Tarih ve felsefeden çok yanlışım çıktı bu sefer de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LevonSerkis -- 24 Şubat 2016; 13:18:40 >
  • Senin türkçe iyiymiş ya 37-3 nedir ben türkçede sıçtım matdada öyle dikkatimi toplayanadım heralde matematiği çok zaman alıyor ya en az 55 dk gidiyor ve boşlarda var baya :/ bugünde 4. Yü çözdüm tr ve mat bitti acsyip sırtım ağrıdı yarıda bıraktım birazdan bitiricem 70 dk sürem vardı sos ve fen kaldı
    Ya bilmiyorum türkçesi o kadar zor gelmedi bana fem11linin bir de her deneme aynı tarz soru ya alışıyor insan. Benim türkçe 30 dk civarında bitiyor da matematik 60-65 dk sürüyor boşlar da cabası nedense hızlanamadım bi türlü ya.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.