Şimdi Ara

Sınava kadar deneme netlerim deneme değerlendirme-analiz-(netler çakıldı) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
9
Favori
3.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim geçmiş olsun. İltihap derken? Geçici bir şeydir umarım. Sıkıntı yok inşallah?
  • bugraramoglu kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum vallahi 4. sınıftada olmuştu o zamanda 2 gün serum Yemiştim neyseki bu sefer dve yolladılar yarın iyi olursam başlarım umarım çalışmaya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Endemik 1i de ekler misin toptan karşılaştırayım, maşallah bu arada durumun çok iyi nazar değmesin ☺️

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok büyük geçmiş olsun öncelikle. Umarım başarının, aklının ve emeğinin karşılığını alırsın.
    Bu arada ders ders netlerimiz çok benzer. Ama ben 15'e yakın fen yapıyorum biliyorsun sayısal çıkışlıyım. Benim de hedefim ygs5 te 30k

• @LazKızıı
    37.50tr
    33.75 sosyal
    25.75 mat
    2fen teşekkür ederim ama çokta iyi değilim sanki Endemik 1. Gece çözdüm ondan mat biraz işlem hatası oldu daha yüksek gelebilirdi aslında

@SheIsLawyer hayırlısı bakalım teşekkür ederim lys çekmesi rahat oluyor bizde o yüzden sıkıntı yok hep tm olunca fen çalışmak çok sıkıyor bi ara başladım ama yok bana gelmez diyip bıraktım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 17 Şubat 2016; 15:07:47 >
  • Endemik 3. Deneme eklendi

@LevonSerkis haklıymışsın gereksiz saçma idi 3. Deneme üslü mutlak ve fonksiyon soruları zordu ama çok güzeldi diğerleri ise bence saçma olmuş bildiğin el ile say diyor bittikten sonra geri dönesim bile gelmedi 28.75 geldi bariz düşüş var

• quote:

Orijinalden alıntı: Lykke..

Endemik 3. Deneme eklendi

@LevonSerkis haklıymışsın gereksiz saçma idi 3. Deneme üslü mutlak ve fonksiyon soruları zordu ama çok güzeldi diğerleri ise bence saçma olmuş bildiğin el ile say diyor bittikten sonra geri dönesim bile gelmedi 28.75 geldi bariz düşüş var

Yine 28.75 iyi yapmışsın benim baya kötüydü.4.denemesi de bir hayli kolay ben bile 29-3 yaptım.Gereksiz bir deneme olmuş bence endemik sınavla alakası pek yok ya bir şey kazandırmadı bana şahsen. Ben de 3.denemede senin gibi baktım bu ne lan dedim salak saçma sorular dönüp uğraşmadım bile. Dün özel ders hocama sordum o bile uğraştı çözerken 1-2 tane soruyu salak saçma bir deneme olmuş.

Şimdi fem11'liye başladım bende ilk denemesini çözdüm türkçeden batırdım ya bayadır paragraf çözmüyordum hamlamışım 29-11 TR geldi. 33-7 sos 27-5 mat 6-5 fen geldi. Türkçe hariç beklediğim gibi geldi ama türkçeden çok kötü yaptım. TR'yi 33-34 bandına çekebilirsem çok güzel olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LevonSerkis -- 18 Şubat 2016; 15:15:13 >

• LevonSerkis L kullanıcısına yanıt
    Türkçe anlık değişen bir ders bence sabah 35 yapıp öğlen 28 yaptığım çok oldu benim
    Dertlenme yani fem 11li ilkide zor zaten kolay değil pek

• Fem 3 lü 3. Denemesi eklendi

• Ben de buraya yazayim hocam konuyu yukarda tutmuş oluruz. Bugün 2. denemesini çözdüm fem 11'linin.

TR:33-6 (3y 1b dil bilgisi)
    Sos: 32-7
    Mat:26-6
    Fen:9-2

Toplam 96 net sanırım.

Türkçe ve sosyali 1-2 net daha yükseltirsem matematiği de 27-28 yapabilirsem çok güzel olacak. Dil bilgisi çalışiyim bari 1-2 gün.
  • Fem 3.denemede 1 net fark atmışsın bana :) İnsallah gercek sinavda da böyle netler yapariz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lykke.. kullanıcısına yanıt
    Netlerin tm için gayet güzel tebrikler. Yalnız birşey kafama yatmadı; çözdüğün denemelerde matematikte senden hep 3 4 net fazla yaptım ama 345te max yaptığım mat netim bile 27 iken sen nasıl 32 ye yakın yaptın?

• @LevonSerkis yaz dostum sıkıntı değil

@HukukkcuKız
    Umarım zaten ygsde böyle yapsak 15 20 bin geliyor

@Gauss Batlamyus teşşekkür ederim dostum

345 7boş 1 yanlış geo full mattada 7 boş bıraktım bilemiyorum belki sen femlere alıştığın içindir Ben bu yıl ilk defa adam akıllı fem denemesi çözüyorumda
    Bilemem yarın bir gün 2. Denemesini çözecem onda 25 net yapar çıkarım geçersin benissksjsudwuqmnsjs
    Ya bilmiyorum nasıl yaptım ama ben yapamadığımı boş bırakırım elemem diğer denemelerde biraz işlem hatasından 3 4 soru kaçırdığım oluyor mesela bugün kü fem 3lüde 5 yanlış işlem hatası dikkatsizlik hani bunlarda beni biraz düşüren kısım 345 te işlem hatam çıkmadı belki ondan diğerleriyle aynı istikrarı devam ettirdim bilemicem valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 19 Şubat 2016; 16:40:26 >

• Endemik 2 de fen çözmeme rağmen 102 netim mi ne vardı Bir Tmciye göre o net çok iyi. Tabii 3.üncü endemikte 133 yaptım
  • Viktor Reznov kullanıcısına yanıt
    3.matematiği çok daha zordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lykke.. -- 19 Şubat 2016; 18:45:21 >
  • Zaman 4 eklendi

• Fdd 8li eklendi

• Bugun fem11li 4.yü çözdüm en yüksek netimi yaptım 104 net geldi.

Tr:33-6
    Sos:30-8 (felsefe ve din çok zordu)
    Mat:28-1 (Geometri 1 net)
    Fen:17-1

Son 3 denememde Türkçeyi 33-6 yaptım dellenicem. Bu denemede de doğru yapıp yanlış işaretlemişim 1 soru.
  • Lykke.. kullanıcısına yanıt
    Dostum niye fen çözmüyorsun? Valla yazık ediyosun kendine. Bak biraz biyoloji ve kimyaya bari 10 15 net gelsin. Hiç yoktan iyidir. Çok zamanını da almaz.

• @LevonSerkis bende yarın fem 11li 2. Çözecem istersen birlikte çözelim sen hangisini çözeceksen yarın onu çözeyim bende

@Gauss Batlamyus dostum şu aralar 0dan konu çalışması yapacak psikolojide değilim kendimi çok kötü hissediyorum odtü Bilkent elveda olmuştu selçuk hukukta lisede arkadaşlarımla okur gibiyim rüyamda falan hep bunları görüyorum durduk yere ağlıyorum falan keşke zamanında bakaydım ama geçti artık kimya biyoloji kitaplarım bile duruyor ama ben mental açıdan kendimi yeterleri göremiyorum maalesef

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.