Şimdi Ara

Sınava girecek ve girmiş (sınav bitti artık) olan abiler ablalar Keşke ve iyikileriniz ? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
4
Favori
2.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

imza. daha ağır, daha garanti, daha çok soru görerek bitirmiş olsaydım keşke.

• pansehie22 kullanıcısına yanıt
    Çalışmaya 12.sınıfın başında başladım, arada çok boşladım. Ha iyi bir lisede okudugumdan matematiğim fena değildi i, hobim olmasından sebeb ise tarihim çok iyiydi. Coğrafyayı ise genel kültürümden sebeb ölü iken bile 3 d 2 fln yapıyordum. Felsefe de genel kültür, din kültürü ise dindar olmamdan sebeb zaten hep kolay geliyordu. Başladığımda tytde 70-75 yapıyordum, su an ise çıkmıs sınavları çözüyorum. tyt 2018 107.25 msü 2018 108.5 tyt 2020 (135 dakika da çözdüm) 102 geldi. Problemler için bir şey dinlemeye gerek yok bence, şıklardan gitme usulünü öğrenmen 100 video izlemeye bedeldir. Bol bol problem çöz ama düzenli problem çözme muhabbetleri falan bana boş geliyor. Ayt'yi geçe bırakma.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Öneriler için sağ olun hocam, hedef neresi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke , keşkelerim olmasa

• Keşke çalışma moduna Eylül başında girseydim belki en hard denemeleri daha çok çözerdim.

Keşke deneme kurumunu iyi secseydim.Keske tyt fizik çalışsaydım.

İyi ki çok fazla deneme çözmüşüm.

İyi ki en iyi şeyleri sona saklamamışım.

İyi ki cikmislarin lazım olanlarını çözmüşüm.

İyi ki bir an olsun çalışmaktan vazgeçmemişim

İyi ki uzunca bir süre herkesten uzak tek ilerlemişim

• Keşke dershaneye gitmeseydim
    Keşke ayt mat denemeye erken başlasaydım
    Keşke çıkmış sorulara daha erken baksaymışım
    Keşke fazla kitap almanın çalışmak olduğunu sanmasaydım
    Keşke sosyalden kitap almasaydım deneme yetiyor
    Keşke netlere çok kafa takmasaydım
    Keşke daha iyi çalışsaydım

• Deneme kurumunuz neden iyi değildi?

• pansehie22 kullanıcısına yanıt

Aslında Mersin'de en iyilerin gittiği bir kurum(Sayaç)lakin katılmadan önce 345 yapicaz apotemi yapicaz supara endemik şu bu yapacaz lakin tüm sene boyunca paraf ve alt yayınları yapıldı haliyle bu denemeler de hani çok kotu degil ama çok iyi de değil.Paket denemeler bu denemelere nazaran daha kaliteli olduğu için saçma oldu.Rekabet açısından epey iyilerdi ancak rekabet için Türkiye geneli sınavlar var zaten,ben bu denemeler için kaydolup istediğimi alamadım

• Anladım hocam sağ olun. Bende de öyle bir durum var. Gittiğim kütüphanenin çok yakınında bir dershane var ama çok fazla rakipçi bir ortamı olduğunu düşünmüyorum, deneme başı 7.5 alıyor. Onun dışında yaptığı denemeler:çap, yayın denizi bazen özdebirmiş. Anlaşmalı olduğu yayınları yapıyorlarmış. Diğer bir dershane ise baya rakipler var. Deneme başı almıyorlar sanırım ücreti ama aylık ne kadara fiyat bilmiyorum, söylemediler. Kütüphanemden 30 dk felan uzakta. Zamandan kaybedebilirim diye yakınımda olan 2,3 dk felan sürer varmam, ona gideyim diyorum. Sizce? Adanada oturuyorum bende hocam.

• up. Sınavdan sonra da alayım düşüncelerinizi

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.