Şimdi Ara

SINAV SİSTEMİ BU YIL DEĞİŞECEK (MEZUNLAR GELİN...)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
5.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mezunlar bu konu hakkında görüş alışverişi yapalım.
    An itibariyle eğitim danışmanı Trt Haber'de diyor ki soru sayılarında düşüş olacak.Mart ayındaki sınav Haziran'a kaydırılacak.Ezbere dayalı sistem bitecek dedi artı OBP KONUSU DEĞİŞECEK ÜNİ TERCİH EDİP BIRAKMA İŞİ KISITLANACAK ŞİŞİRME NOTLAR YÜZÜNDEN OBP ETKİSİ AZALTILMASI GÜNDEMDE. ezber bitiyormuş bak senn

Ekşide ben de entry girdim.orası bayağı karışmış durumda açın okuyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 26 Eylül 2017; 15:58:30 >

• chaos is a ladder
  • Dershanedeki hocalar değişecek diyorlar Türkçe kas dedi hatta Türkçeci :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: insancıtıp

chaos is a ladder

And only the ladder is real, rest in peace Baelish reyis...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mezunlarin icin neden gg dusunuyorsun

• mannis kullanıcısına yanıt
    Siiiit anndd drinkk pennyroyal teaaaaaaaaaaaaa ı am anemicc royaltyyyyyyyy
  • quote:

Orijinalden alıntı: mannis

quote:

chaos is a ladder

And only the ladder is real, rest in peace Baelish reyis...

aynen RIP Baelish.
  • vikingr kullanıcısına yanıt
    BEN LYSYİ BİTİRMİŞİM TÜREVİ İNTEGRALİ YAZIN FULL ONA ÇALIŞMIŞIMDIR MESELA.12deki adam çalışmamıştır ONA UYGUN DAHA KOLAY SORU ÇIKAR DEĞİL Mİ BOŞA GEÇİRİLEN YAZ? Eşit bir sınav olmaz sorular kalitesiz olur kolay olursa yığılma=2016 (edit ben öyle bişey yapmadım ama yapan mezun arkadaşlarım vardı.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alexander Moltisanti -- 26 Eylül 2017; 14:45:29 >
  • Şoyle dusun 2016 yilinda 1 soru kaciran yigilmadan dolayi cok fena cakildi, simdi o kolay mufredat calisan ikibinli , sinavda soru kacirma ihtimali olacak ama sen icinden gectigin icin her turlu zor kolay soruyu gordugun icin muhtemelen soru kacirmayacaksindir. Kisacasi bosuna calismak diye birsey yoktur

• vikingr kullanıcısına yanıt
    Hocam sen beni anlamadın :) tabiki boşa çalışmamışızdır.Ama sınav zor olmasını isteriz ikimizde değil mi? 2010 da ygs-lys ye yeni geçtikleri sınavın basitliğini biliyoruz bu sınav da öyle olacak.Boşuna çalışmadık ama saçma sistem bence yazın full ygs kasan adam ile full lys kasan adam eşit değildir bu sistemde.Millet lys haziranda diye planlamıştır kendini
  • Simdi daha iyi anlasildi

• Beyler sınav haziranda yapılacak.
  • Abi eskiden mezunlar sınavı görmüş geçirmiş nerede yanlış yaptığını görüp analiz ediyordu. Mesela ygs ye çok önem vermek çoğu kişinin düştüğü bir hata çoğu mezun tekrar yapmayacaktı bunu.

Artık herşey birbirine girmiş durumda.
  • White Death kullanıcısına yanıt
    problem sayısı azaltılacak mı yoksa arttırılıp ek süre mi verilecek? aynı kitapçıkta türev integral problem görürse millet çıldırır zaten
  • eskiden sabah ilk oturum öğlen ikinci oturum yapılıyormuş . sanırım şimdi de cumartesi ilk sınav pazar ikinci sınav gibi olacak . biraz okuyunca öyle anladım yani . büyük ihtimal soru sayıları değişecek . matematik ve türkçenin ağırlığı artacağına göre soru sayıları da artabilir . 70lerdeki öss sistemine dönülüyor yani .
  • Sözeli sayısalı ne zaman bitireceğimi lysye ne zaman başlayacağımı ygsye kadar çözeceğim denemeleri falan hepsini düşünmüştüm şimdi y*k ba**anının yapacağı açıklamayı bekliyorum :)

• quote:

chaos is a ladder

bunu diyenin sonu pek iyi bitmemişti ama!!!
  • Bence martta sinav olmamasi daha iyi olur. Iki sinav-iki kat stres.
    Benim endisem su; iki sinav olacak ard arda diyorlar da sayilsalcilar edebiyat falan cozmezler heralde? O is nasil olacak. Sadece iki sinavla sayisalci sozelci tm ci nasil ayrilacak?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi mezunlar mi daha avantajli yoksa 12 lermi gecen seneye gore

• xasger kullanıcısına yanıt
    orası sistem açıklanınca belli olacak
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.