Şimdi Ara

Sinav senesi kilo sorunsali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sinav senesi kilo alanlar varmi???90 kiloya dayandik nasil vercez dimdi bunlari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 12.sınıfta 8kg,hazirandan bugüne 10 kg aldım. :) 90 olmusum bende sıkıntı yok sınav bitince veririz
  • Her bulduğunu yersen tabi kilo alırsın sana önerim beslenmene dikkat et ve günde 20dk egzersiz yap

• 11 sonu 63.
    Gecen yil 90.
    Su an 85 3.yildayim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uruk-Hai

11 sonu 63.
    Gecen yil 90.
    Su an 85 3.yildayim

Nasıl oldu bu hocam? Ne yediniz günde mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaglemanınOgrencisi

Her bulduğunu yersen tabi kilo alırsın sana önerim beslenmene dikkat et ve günde 20dk egzersiz yap

Reis bildigin bir diyet programin var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Uruk-Hai

11 sonu 63.
    Gecen yil 90.
    Su an 85 3.yildayim

Hocam iyi kilo almisin boy kac?

• quote:

Orijinalden alıntı: helixSNAA

12.sınıfta 8kg,hazirandan bugüne 10 kg aldım. :) 90 olmusum bende sıkıntı yok sınav bitince veririz

8-9 ayda aldigini 2-3 ayda vermek mantıklı bir şey mı sence? yapamazsın yapsan bile çok kötü çöker vucudun

• Benim liseye girişim 88 çıkışım 145 siz ne konuşuyonuz olm. Mezun senemdeyim. 140 kiloyum şu an. Bir ayda 5 kilo verdim. Üniye kadar zayıflamam lazım biraz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-00B482800 -- 4 Aralık 2017; 18:32:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liseye giriş 39 kilo
    Çıkış 41 kilo
    Şimdi mezunum 42 lerde geziyorum
  • Naber Patron kullanıcısına yanıt
    Boyum 1.78

Ilk senemde 63ten 73e ciktim,stres ve hareket azligindan.

2.senemde 73ten 90a ciktim stres ve hareketsizlik artti,antidepresan kullandim o da iyice kilo aldirdi.

3.senemde bu yaz 1 ay fitnessa gittim 5 kilo verdim,4 aydir ayni kilodayim.Antidepresani biraktim, epey oldu.

Ne yiyordun sorusuna sunu soyleyim 65 kilolardayken de her seyi yerdim ama surekli futbol oynardim,asil sorun hareketsizlik yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACIT

quote:

Orijinalden alıntı: EaglemanınOgrencisi

Her bulduğunu yersen tabi kilo alırsın sana önerim beslenmene dikkat et ve günde 20dk egzersiz yap

Reis bildigin bir diyet programin var mi ?

Tam olarak diyet programı değil ama karbonhidratı olabildiğince azalt protein yağ ağırlıklı beslen biraz ketojenik diyete benziyo ve abur cubur yerine kuruyemiş falan ye

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Benim liseye girişim 88 çıkışım 145 siz ne konuşuyonuz olm. Mezun senemdeyim. 140 kiloyum şu an. Bir ayda 5 kilo verdim. Üniye kadar zayıflamam lazım biraz.

Bro 140 lik biraz obeziteye kacmis sanki

• 82.5 olmuşum ben de yav vermek lazım

• quote:

Benim liseye girişim 88 çıkışım 145 siz ne konuşuyonuz olm. Mezun senemdeyim. 140 kiloyum şu an. Bir ayda 5 kilo verdim. Üniye kadar zayıflamam lazım biraz.

Düzenli spor yaparsan 6-7 aya 105-110 kgya dusersin hocam. Ünide devam et filinta gibi olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: kingboy14

quote:

Düzenli spor yaparsan 6-7 aya 105-110 kgya dusersin hocam. Ünide devam et filinta gibi olursun

Ben çok hızlı kilo veriyorum hocam. 4 ayda 27 kilo vermişliğim vardır. 6-7 aya benim de amacım 100-110 arasına düşmek. Spora pek vakit yok sınav da yaklaştı. Evde ne yapsam onu da bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ACIT

quote:

Bro 140 lik biraz obeziteye kacmis sanki

Obezim zaten bro. Kurtulmaya çalışıyoruz, bakalım.

• Bir ben mi zayıfladim , mezun yılımdayim 1 yılda tam 10 kilo verdim.

• Spor yapmazmasınız duba gibi olursunuz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evde öylece hareketsiz oturmak kilo aldırıyor ama çıkıp da spora gidecek motivasyon yok bende zaman da yok zaten.Mezunken kilo alırsınız derlerdi harbi alınıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.