Şimdi Ara

Sınav Kağıdına Bakmak İçin Dilekçe

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
12.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İngilizce öğretmenin sınav kağıdımı göstermek istemeyince böyle bir şey yapıp yapamıyacağını öğrenmek için MEB'i aradım, bana lise öğrencisiysem okul yönetmeliğine velimle beraber bir dilekçe vermem söylendi. Dilekçe için internette biraz bakındım ama örnek bi dilekçe bulamadım. Sınav kağıdıma bakmak için yönetmeliğe ne tür bir dilekçe yollamalıyım? Biri örnek verebilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi debrara_ -- 30 Mart 2015; 18:05:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şu sınıfın şu numaralı öğrencisiyim, şu tarihte yapılan şu dersin şu sınavının sınav kağıdımı kontol etme&bakmak istiyorum..

Tarzında klişe bişi yazsan yeterli, hoca okuyacak lise hocası. Çok takılma hani. Yanlış kelime felan yazarım diye neyse o yaz işte.
  • sevgili hocam

sınav kağıdıma bakmak istiyorum

iyi forumlar
  • Ama özellikle "velinizle beraber" dedi konuştuğum kadın .-. Bu dilekçe velimin ağzından mı yapılmalı?

• Up

?

• Velin gelicek okuldaki müdür yardımcısı yada memura şöyle bi dilekce vericek yazılı bir halde
    xxxxxxxxxxxx lisesi müdürlüğüne

okulunuzun 12a sınıfında öğrenim gören 213 numaralı ali alicanalicik'in velisiyim.
    xx.03.2015 tarihinde 12a sınıfında yapılan 2.dönem 2.(yada1.) ingilizce sınav kağıdının tarafımıza kontrol amaçlı gösterilmesini talep ve arz ederim.
    gibi birşey yazılabilir
    sağ alta da
    veli adı soyadı
    imza
    tarih
    (tarihi üste de atabilirsiniz)
    edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pekbiumursanmaz -- 30 Mart 2015; 21:07:56 >
  • çıkar masaya vur

dilekçeyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByHsyN34

Velin gelicek okuldaki müdür yardımcısı yada memura şöyle bi dilekce vericek yazılı bir halde
    xxxxxxxxxxxx lisesi müdürlüğüne

okulunuzun 12a sınıfında öğrenim gören 213 numaralı ali alicanalicik'in velisiyim.
    xx.03.2015 tarihinde 12a sınıfında yapılan 2.dönem 2.(yada1.) ingilizce sınav kağıdının tarafımıza kontrol amaçlı gösterilmesini talep ve arz ederim.
    gibi birşey yazılabilir
    sağ alta da
    veli adı soyadı
    imza
    tarih
    (tarihi üste de atabilirsiniz)
    edit:imla

Teşekkürler bu tam da aradığım şey olmuş

• o dilekçe sonucunda senin kağıdına zümre olarak bakılır. Ders öğretmenini zan altında bırakmamak için(eğer çok fazla not farkı yoksa) aynı notu, ya da daha düşüğünü alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: insan.

o dilekçe sonucunda senin kağıdına zümre olarak bakılır. Ders öğretmenini zan altında bırakmamak için(eğer çok fazla not farkı yoksa) aynı notu, ya da daha düşüğünü alırsın.

Henüz notuma itiraz etmek gibi bi fikrim yok ama sınav kağıdını gördükten sonra belki de olur .-.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.