Şimdi Ara

Sınav için 12.sınıfta dershaneye gitmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
23
Cevap
1
Favori
8.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu hakkındaki fikirlerinizi merak ediyorum. Ailemin durumu çok iyi değil orta denilebilecek bir türk ailesi yani beni gönderebilirler ama tabi maddi açından sıkıntı olur benim şahsi fikrim kesinlikle istemiyorum çünkü kendi başıma daha iyi çalışıyorum. Şu an 11.sınıfım ben normal devlet okulunda okuyup yanında eğer olursa okul kurslarına gitmeyi düşünüyorum sizin fikriniz nedir her türlü öneri veya fikre açığım.

• yazın kendin çalışıp bakarsın o zaman kendin daha iyi karar verirsin.
  • yazın bir dershanenin kursuna gitmeyi düşünüyorum tyt için iyi olur zaten her türlü kendim yazın tyt çalışıcam dershanede ki tyt planı aklıma da uydu ancak normal okul zamanı bir kez dershaneye gittim denemek için ve sanırım 2.dersin sonunda çantamı alıp çıkıp eve gelmiştim :/
  • 12.sınıfta okula da dershaneye de gitmicem.
  • BeforeIforget B kullanıcısına yanıt
    imkanım olsa bende gitmem de ailem açığa hiç sıcak bakmıyor
  • gitme aşırı aşırı iyi bi dershane değilse hiç gerek yok dershane eskiden çok önemliydi artık internetten her şeyi halledebiliyosun deneme için bi yerle anlaşabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopervA

imkanım olsa bende gitmem de ailem açığa hiç sıcak bakmıyor
    Ben ngeççcem.Okul bana zaman kaybettiremez artık.
  • Ben ilk dönem gittim, ikinci dönem bıraktım. Eğer konuları tek başına öğrenebiliyorsan, hızlı ilerleyip konuları erken bitirme planın varsa dershaneden uzak dur. Ben 7 günlük tatile kadar 12 bitirmiştim, dönem sonuna kadar dershanede her gün 3-4 saatimi kaybettim.

Kendin öğrenebiliyor ama evde çalışamıyorsan kütüphaneye gidebilirsin. Alışınca çok güzel oluyor.

İyi yayınların sınavını yapan bir kurumla anlaşmak senin için oldukça faydalı olabilir. Hatta öğrenci seviyesi de biraz yüksek olsun, senden yüksekler görünce çalışma isteğin artar. Maalesef benim kurumumda seviye kötüydü, bu yüzden içime istemsizce rahatlık girdiği dönemler oluyordu.
  • Bir dershaneyle anlaş sadece denemelere git, koparabilirsen soru çözümü kopar. Onun haricinde dershane işlerinden uzak durmani öneririm hem yorucu hem maddi yük. Getirisi ne dersen ben bir şey göremiyorum. Salacak gibi olursan kütüphaneye koş yeter ki bırakma dershane felan önemli değil.
  • Dershanesi acil, apotemi gibi yayınları veren var mıdır bilmiyorum ama bizimkiler kolay yayınları verdi ki bunun amacı şu olsa gerek: çözemeyip bize patlamasınlar.

Öğrenciyi kandırırlar, trigonometri anlattı birisi 3 derste bitirdi aklımda kalan tek şey: bunları geçen seneden hatırlıyorsunuz zaten çok kısa tekrar edelimm.

Benim için fiyaskoydu. Tabi ki düzgün dershaneler olacaktır hatta kayseri için öneri verebilirim ama çevremdeki 5 kişiden 4 ü memnun değil.
  • Sen bir konuyu evde 2 saatte halledersin, konu kopmaz. Orada 2 haftada hallederler. tenefüs olur konu kalır, sohbet olur konu kalır. Sınıfının nasıl olacağını da bilemiyorsun kumar oynamak gibi dershaneye gitmek.

2 arkadaşım açığa geçti dershaneye devam etti ikisi de devamsızlık hakkım olsa dershaneyi bırakır okula devam ederdim dedi.

Bunun tersi örnekler de mevcut ama sen bilirsin tabi ki.
  • Bir de buradaki hocalar alınmasın ama bazı hocalar gevşek oluyorlar benim gördüğüm kadarıyla. Sonuçta para veriyorsun devlet memuru gibi değil, hatta laubaliliğe kaçan gevşeklikler de oluyor. Kafanız uyuşmazsa o ders senin için bitiyor, burda uyuyum evde çalışırım demeye başlıyorsun.
  • Dyrax kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevabınız için sağolun
  • cvngvxr00 C kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam cevap için sanırım dediğim gibi yazın tyt için gidicem ama normal okul zamanı dershaneye gitmeyi düşünmüyorum hem artık internetteki hoca sayısı da iyice artmış durumda kütüphane üyeliğim de var en kötü okul çıkışları oraya giderim
  • quote:

Orijinalden alıntı: nopervA

teşekkürler hocam cevap için sanırım dediğim gibi yazın tyt için gidicem ama normal okul zamanı dershaneye gitmeyi düşünmüyorum hem artık internetteki hoca sayısı da iyice artmış durumda kütüphane üyeliğim de var en kötü okul çıkışları oraya giderim
    Yazdım seni, yazın beni bul yardımım dokunabilir.
  • asla gitme kardeşim ölü zaman kaybı çok pişmanım keşke bırakabilsem
  • cvngvxr00 C kullanıcısına yanıt
    o zaman bir arkadaş ekleyebilir miyim hocam seni :D
  • fikrin için sağol hocam bende sanırım gitmeyeceğim zaten pek istemiyordum da emin oldum
  • 12.sinifim ve herkes geldiğine çok pişman
  • abi baban o parayı önüne koysun desin ki olum sınavı kazan yaz boyu bu para senin yemin ederim daha iyi sonuç elde edersin
    biz yanıyoruz sen yanma bari kardeşim
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.