Şimdi Ara

Sims 3 Para Kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
10.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süre aradan sonra oyuna tekrar başladım. Oyunun çok fazla müdavimi değilim. O yüzden bir sorum vardı.

Şimdi mesela bir meslek seçip onda kariyer yapıyoruz. Örneğin ben orta gelirli bir aileye sahibim. Eğer Sim'im bir müsik starı olursa ya da ne biliyim bir şekilde ünlü olursa geliri en fazla ne kadar artıyor? Yani ben şimdi orta düzey bir eve sahibim. İleride bu evi bir malikaneye çevirebilecek kadar para kazandırıyor mu bu ün?

Teşekkürler şimdiden.

• hiç ünlü olmadım ama askerliğin, polisliğin ,doktorluğun son kariyerine doğru yani level 10 a doğru benim süper villam vardı para da baya çoktu hele evlenir çocuk ypaarsan ileride çocuklar 3 katlı villa da yşaarlar
  • muzik kariyerinden gunde 3000 kazanabilrsin 2 konser vermek sarıtyla,tabi sana tavsiyem ressam olman eger su puanla aldıgmız ekstra resim yeteneginide secersen bir tabloyu ortalam 4 bine satar gundede 4 tane rahat yaparsın.ayrıca arada senden 10-15 tablo birden isteyen ek gorevler olucak onlardanda 100bin ile 150bin arası para alabilrsin.
  • ressamlık daha karlı görünüyor o zaman. Birde ressam olan bir karakter yaratıyım bakalım onda nasıl olacak.

teşekkürler bilgiler için.
  • Başbakan ol günlük 2124$ geliri oluo kendim oynuyorum
  • Ben Sporcuydum kariyerde ilerlemek baya uğraştırdı ama sonra efsane oldu ve baya fanlarım oldu
  • bence en iyisi kitap yazmak az bi çalışmayla haftada 50000 kazanıyosun en önemlisi şehirdeki binaları satın almak hiç çalışmadan 150000
  • Bence En İyisi Hile
  • motherlode yaz kurtul
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zadoba44

Bence En İyisi Hile

• Bencede hile

______________________________________________________________________________________________

legomatik

• quote:

Orijinalden alıntı: WhiteSword

bence en iyisi kitap yazmak az bi çalışmayla haftada 50000 kazanıyosun en önemlisi şehirdeki binaları satın almak hiç çalışmadan 150000

Benim marketim ve spor salonum var ama onlardan nasıl para toplayacağımı bilmiyorum yardım eder misin?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.