Şimdi Ara

Şimdilik Beklemede... Herkese Teşekkürler...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son yorumumda da belirttiğim gibi piyasadan 2 aylığına ayrılıyorum herkese teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 27 Mart 2015; 19:08:52 >

• Up
  • bende de 25 tık hazır.
    Bende araç bulamıyorum. civic bakıyorum 2004-2006 arası ama 30 dan aşağı satılanların çoğu pert kayıtlı yada değişeni çok fazla.

Buradan da bulabileceğimi sanmıyorum.
  • peki sizce 10000TL-15000TL arası arkadan yada yanlardan hasar kayıtlı araç ne de olsa piyasa değerini kaybetmiştir diyerek alınır mı? Ne dersiniz... Elbette kişiye kalmıştır ama sizlerinde görüşü önemli
  • Ben bulaşmamaya çalışıyorum. Allahtan bir mani çıkmazsa da almayacağım.

Adamın kendisi zincirleme kaza felan yapmıştır, kendi başına gelmiştir o zaman alırım, ama "benden önceki sahibi sigortacıyla anlaşmış 30 binlira almış", yok "sigortacının oyununa geldik" felan hikaye bana göre.
  • peki sizce bu kadar hasarlarlı olan araç alınır mı sizce?
    1.Hasar kaydı 04/07/2009 Tarihinde 638 TL
    2.Hasar kaydı 20/10/2011 Tarihinde 1047 TL
    3.Hasar kaydı 28/05/2013 Tarihinde 5809 TL
  • quote:

Orijinalden alıntı: shapsgh

peki sizce bu kadar hasarlarlı olan araç alınır mı sizce?
    1.Hasar kaydı 04/07/2009 Tarihinde 638 TL
    2.Hasar kaydı 20/10/2011 Tarihinde 1047 TL
    3.Hasar kaydı 28/05/2013 Tarihinde 5809 TL

7500 tl hasar kaydi ciddi bir rakam ben sayet 4_5 bin olanlarina bile onyargiliyim ilerde satarken basin agrir yinede karar senin
    Bu arada alinti yapacagima yanlislikla pm den yazdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok teşekkürler değerli yorumlarınız için...
    Edit: Bu arada önce kafamda olan hasar miktarını düşürdüm şimdi de tamamen hasarsızını arıyorum hehe
    Ayrıca 2012 model 20000km' de 1.2 benzinli polo trendline 30000TL fiyat sizce nasıl ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 16 Mart 2015; 19:10:26 >
  • quote:

Çok teşekkürler değerli yorumlarınız için...
    Edit: Bu arada önce kafamda olan hasar miktarını düşürdüm şimdi de tamamen hasarsızını arıyorum hehe
    Ayrıca 2012 model 20000km' de 1.2 benzinli polo trendline 30000TL fiyat sizce nasıl ???

Super fiyat al 5 yil bin 100 bin kmde yine 30 a satarsin 2001 lerini suan 19-20 ye rahat satanlar var

• çok sağol hocam sende olmasan kimse yazmıyor bana Allah işini rsat getirsin :) bu arada sen hangi arabalara bakıyorsun kulağımız gözümüz açık olsun ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shapsgh -- 17 Mart 2015; 14:50:01 >
  • Merhaba,

Aslında araç çok ama biraz şans ve kriterlerden kaynaklı.Aralık ayında sıfır eski kasa 2013 model astra vardı bayide 44.000 istiyordu.Orta sınıftı galiba...İkinci el araç aldıktan sonra kafadan lastik akü bakım eksper noter derken 2.000 TL masrafın oluyor.Hani bayilerde olan zam gormemis 2014 araçlar daha mantıklı gibi...tabi temiz 2.elde bulabilirsen o daha iyi.

• aynı dert bende de var. gecen yıl arabayı sattığıma pişmanım şimdi adam gibi araba yok
  • zaten kararımı değiştirdim sanırım artık cruze a yöneliyorum... Aracı dün bir arkadaş vasıtasıyla deneme fırsatı buldum 124hp olanını böyle bir konfor yok... Haa piyasadan çekilmişler yok şöyle yok böyle hiç umrum değil artık... 2008-2011 arası megane focus fluence vs gibi, üstelik 90000-ve üzeri km de arabalara istenen paraları gördükçe şuanda piyasada değerinin karşılığını verecek tek araç bence cruze... Tabi oda piyasadan çekilmemiş olsa bu olmazdı ama...
  • Otomatik cruzelar nasil acaba

• üniversitede bir hocamızda var otomatik cruze bigün gidip deneme sürüşü isteyeceğim. Benim kullandığım manuel vitesti ve iyi kaçıyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

quote:

Super fiyat al 5 yil bin 100 bin kmde yine 30 a satarsin 2001 lerini suan 19-20 ye rahat satanlar var

Hocam satıcı (doktor) aracın resimlerini koymamıştı ilk ilana çıktığında... Sonra baktım ilan kalkmış... Hemen aradım bende kaçırmıyım diye arabayı. Arkadaş "resim ekledim onay bekliyor ilan" dedi resimlerle birlikte fiyatıda 30000 den 30750 ye çıkardı kafadan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

quote:

Hocam satıcı (doktor) aracın resimlerini koymamıştı ilk ilana çıktığında... Sonra baktım ilan kalkmış... Hemen aradım bende kaçırmıyım diye arabayı. Arkadaş "resim ekledim onay bekliyor ilan" dedi resimlerle birlikte fiyatıda 30000 den 30750 ye çıkardı kafadan

Hocam boyle araclari buldun mu basip gidiceksin sen yine ara tahminim 29 bine iner o araci siz arayin ben o ilanin 30 bin tl iken fiyatini gormustum ozaman nunaranizi almistim dersin guncel ilani bimiyorum dersin son fiyatini sor kafana yatarsa git gor araci dedigi gibi ise 29 bine birakirsa kacirma

• Zaten arabada küçük çaplı kazalar boyalar çıktı Allahım sen büyüksün...
  • shapsgh S kullanıcısına yanıt
    10 liraya ne alıyosunuz hocam pert de olsa, araç toplanmışsa problem yok, tekeri dönüyorsa araç araçtır. İdeal rakamdan iskonto tahminlerim ve olmasını düşündüğüm; %30 önden(ama sağlam hasarlı-şaseler eğikse); %15 yanlardan(direkler eğikse,işlem varsa); %10 arkadan hasar fiyatı düştüğünde araçlar alınır satılır. Var mı düşünceleriniz?
  • kronikyorgun kullanıcısına yanıt
    gittiği yol parası yanına kar kalır, 29 düşünürse... Çok arayan oldu bi anda muhtemeldir ki... O da bi anda satacağını sandı ilk fiyata, takip et, araç içine sindiyse en yüksek verenden 200 tl fazla verecem de, gönlünü çal...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.