Şimdi Ara

Şimdi de titanyum Nokia 3310 geliyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
1.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şu seviyeye bak ya. Terbiye görmedin mi ufaklık sen?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

şu seviyeye bak ya. Terbiye görmedin mi ufaklık sen?

Artık trollere böyle. Adam gibi konuşun laleler! Kamile bak. Yazdığın mesaja bak "ufaklık", bir de seviyeden bahsediyon.

Kaybol. Blokladım şimdi seni. Boşuna o b.k ellerinle cevap yazma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uza hadi boş yapma. Yallah

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Telefonun orjinal hali zaten titanyum gibi sağlamdı 3 parçaya bölünse bile tekrar tekrar birleştirip kullanılıyor du buna ne gerek vardı şimdi. Hâlâ eski tas eski hamam eski Nokia ve Microsoft un yaptığı hataları tapıyorlar yine batacak da bu sefer temelli gömülecek.

• Nokia kendini tekrar piyasadan gitmeye hazırlasın :))

• N91 gibi ses veren cihaz yok piyasada, HTC M8 kullaniyorum yanindan bile gecmiyor. Elektronik parcalarda ses bildigin les gibi oluyor.

808 gibi fotograf ceken cihaz yok. Yillarin teknolojisi Xenon diger cihazlarda yok. Cift tonlu led flas yaygin bu ara; ancak bir Xenon degil.

Android, iOS var; ancak Symbian'in 1000 mAh ile yaptigi isi yapamiyorlar. Gunu tamamlayamiyor cihazlar biraz kurcalayinca. Guclu islemciler, RAMler ile zar zor ayakta duruyor sistemler. Ona ragmen surekli bir cokme halindeler.

Nokia'da sebeke problemi hic cekmedim; ancak simdiki cihazlarin bir kismi GSM ozurlu. Cekmeyen telefon akilli olsa ne olur o da ayri mevzu.

Sektore zamaninda yon vermis bir firma icin burada simdiki teknoloji ile ahkam kessek bile bazi izler silinmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia efsanedir herzaman ve efsane kalacak benim için n91 ses kalitesi,8800 şıklığı,ngage özel oyunlu olan daha daha ne modeller vardı onun için efsanedir benim için gelelim günümüze inşallah tekrar iyi bir yer edinir piyasada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ersins58 -- 5 Mart 2017; 14:0:24 >
  • Velev ki satma amaçlı değilde reklam amaçlı üretilmiş olsun. Adam gibi bişey çıkaramazlarmıydı diye insanın aklından geçmiyor değil.. Görülen o ki Nokia'nın üst düzey telefonları ortaya çıkmadan bazı şeyler anlaşılmayacak.

• danGerfuLL kullanıcısına yanıt
    Şu N91 hep uhte olarak kalacak içimde sanırım. M8 dediğin cihaz 24-bit dac'a sahip diye biliyorum. V20'den HTC 10'dan falan iyi mi acaba bu N91'in ses kalitesi? Olmadı alacağım bir tane N91.

• M8 icin konusacak olursam. Yuksek seste bozulma yapiyor. Ozellikle elektronik muzikte tizler cizirdiyor. Basslar da vurmasi gerektigi gibi vurmuyor; tok degil de dagilarak geliyor hissi uyandiriyor. Boomsound'u kapatinca ses kalitesi fena olmuyor; ancak bu sefer de yuksekligi dusuyor.

N91'de ise yuksek seste bu sorunlar yok. Mesele de bu zaten.

• Fantastik kullanıcılar için fantastik bir cihaz..
    Nokia sevdalısı alıcısı çok olur diye düşünüyorum ama :)

• Eski Nokia 3310 almak isteyen var ise,

https://www.youtube.com/watch?v=pxmX-2ESzss
  • nokia 3310 efsane yıllarca kullandık taş gibiydi
  • Arkadaşlar daha önce tanıtılan 3310'dan farkı varmı özellik olarak titanyum modelinin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Delverano -- 6 Mart 2017; 22:14:1 >
  • Retro akımı yaratmaya çalışıyorlar heralde .Teknoloji ileriye işler , modamı olm bu .d

• Selamlar, bir çok arkadaşım ticaretle uğraşıyor ve telefonlarla oyun oynayacak bir ortamları yok, onların istediği uzun bir batarya ömrü ve uzun saatler konuşma .Emlakçı bir arkadaşım çıktığı an alacağım ,günde 2- 3 kez şarj yapmaktan bıktım dediğini biliyorum.Yeni 3310 belli bir kesime hitap ediyor, bende hala konsept olan 41MP Zeiss kameralı Nokia 9 'u bekliyorum.Bence Nokia doğru yapıyor, toplumun her kesimine hitap edecek ürünler çıkarıyor. Bir şans vermekte fayda var.

• wifi olmadıktan sonra boşa
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.