Şimdi Ara

SimCity 2013 – % 80 Türkçe Yama | Türkçe Oyun Merkezi (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
8.000
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    faydalı olabildiysek ne mutlu bize, bizleri takip etmeyi unutmayın bizim için yeterlidir iyi oyunlar dilerim ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: persia41

faydalı olabildiysek ne mutlu bize, bizleri takip etmeyi unutmayın bizim için yeterlidir iyi oyunlar dilerim ...

Öncelikle Türkçe yamayı bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Benim bir sorum olacaktı. Şimdi bu türkçe yamayı Simcity 2013 Deluxe edition versiyonuna yüklemek istiyorum ve artı olarak Cities of tomorrow diye bir eklentisi de var. Yama acaba bu versiyonda sorunsuz olarak çalışır mı?
  • İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    o tür paketlerde yama denenmedi.. + simcity'nin her güncellemesinde yama sorun verebilir bu yüzden güncel olmayan sürümü kullanmanızı tercih ederiz
  • Hocam başarılarınızın devamını dilerim.

Oyunu bir süre oynadım. Ortalama bi İngilizcemde var ama, Türkçe tadı farklı oluyor
  • Clementha kullanıcısına yanıt
    saolasın hocam tabiki dilimizin tadı ve yeri ayrıdır .. Desteklerinizi esirmegeyin =)
  • quote:

saolasın hocam tabiki dilimizin tadı ve yeri ayrıdır .. Desteklerinizi esirmegeyin =)

Son versiyonunun güncellemesini merakla bekliyorum. Aylardır girmiyordum, oyunu oynamama bir sebep olacak sanırım
    tesekkurler
    inşallah bakalım şimdiden iyi oyunlar dilerim
  • Şu oyunu güzel kılan nedir acaba bana biraz sıkıcı geliyo
  • bu kişisel bir durum bu tür durumlar hiçbir zaman tartışılamaz herkesin fikrine saygımız sonsuzdur =)
  • quote:

o tür paketlerde yama denenmedi.. + simcity'nin her güncellemesinde yama sorun verebilir bu yüzden güncel olmayan sürümü kullanmanızı tercih ederiz

Ben az önce denedim. 10 numara çalışıyor yama. Hiç bir sıkıntısı da yok. %100 yama ne zaman çıkar acaba? Heyecanla bekliyorum...
  • İstanbul Beyefendisi kullanıcısına yanıt
    % 100 yaması için ufak bir ekip toplamam gerekiyor sadece ben yapıcaktım ama başa çıkılacak gibi değil .. grubu toplarsam devam ederim =)
  • Harita Büyültme yaması fln yok mu bilen varsa söylerse iyi olur
  • bu kadarı bile iyi
  • Aynen hocam oyunu hiç bilmeyenler için ideal bir yama haline getirdim ..
  • Çok teşekkürler, %100 yama ne zaman gelir ?
  • yukarıda yazdğm gibi % 100 yaması için ufak bir ekip toplamam gerekiyor sadece ben yapıcaktım ama başa çıkılacak gibi değil .. grubu toplarsam devam ederim
  • Çok teşekkürler hocam hemen indiriyorum :)) bayağıdır oynuyorum oyunu ilk çıktığında almıştım her şeyini çözdüm ama türkçe olması da güzel olacak şimdi :))
  • eyvallah .. iyi oyunlar dilerim =)
  • Arkadaşlar ben yükleyince türkçe yamayı. Oyun güncellemede hata veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.