Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

SilverStone' dan yeni fanlar: FM121 ve FM82

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
33
Cevap
0
Favori
3.093
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    288 Mesaj
    fan deyince itisinden almak lazım ama hem ucuz yollu hem de isimizi gorecek bisiyler yokmu ?
    |
    |
    fan deyince itisinden almak lazım ama hem ucuz yollu hem de isimizi gorecek bisiyler yokmu ?
    |
    |
    ZİW®O

burda fm82 yok hatta fm121 de yok siz aldıgınızda fm82 varmıydı
    |
    |
    Cpu için 120' lik fan düşünen arkadaşlara,"Titan Siberia"'yı tavsiye ederim.Artısı,hem cpu hemde anakartı soğutabilmesi.
    Heat sink ile beraber geliyor.
    Bayağı araştırdım,fiyat performans olayı gayet güzel.
    Özelliklerini Firebal sitesinde görebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dejavu_srkn -- 5 Temmuz 2005, 19:31:30 >
    |
    |

Orjinalden alıntı: Ty®

ZİW®O

burda fm82 yok hatta fm121 de yok siz aldıgınızda fm82 varmıydı

Biz istanbuldan aldık bu 12cm'liği

Kadiköy-yazıcıoğlu-2kat sgy'den
    |
    |
    || Intel i7 9700K @ Corsair H115i RGB Platinium|| Asus Maximus Hero Z390 || Corsair 32GB Dominator RGB 3200Mhz || Corsair 680X || Nvidia MSI RTX 2080 Gaming Trio X || 27" Dell S2716DG G-Sync || 512GB Samsung 850PRO & 1TB 850Evo|| WD Blue 5 TB || Corsair AX 1500i || @ || Creative SoundBlaster Zx - Logitech Z-2300 || Logitech G910 Orion Spectrum || Corsair K70 MK2 + PBT Keys @ Corsair MM300 & MM800 ||
  • Yarbay
    6554 Mesaj
    bana fm82 lazım o yokmu gerci baska bir model tavsiyesi geldi bir arkadastan ama yinede bulursam degerlendiririm izmirde bulamam galiba...
    |
    |
    fm8 çok iyi model hyper6 ile çok iyi perf alınır onda.
    |
    |
    Core2Duo E6300|Asus P5B Deluxe AP WI-FI|2x1GBTwinmos DDRII667|Sapphirex1900xt|2x250GB Seagate7200.10 16mb|Asus DVD-RW 1603P3S|Samsung 997MB|A4techx750|SilverStone Temjin|FSP Epsilon 700W|Logitech x230|
  • Yarbay
    44889 Mesaj
    benim de adam gibi bir fana ihtiyacım yoksa işlemci yanacak
    |
    |
    12147 Mesaj
    Ya bu FM82 banada lazım oldu

Nerden bulucaz
    |
    |
    || Intel i7 9700K @ Corsair H115i RGB Platinium|| Asus Maximus Hero Z390 || Corsair 32GB Dominator RGB 3200Mhz || Corsair 680X || Nvidia MSI RTX 2080 Gaming Trio X || 27" Dell S2716DG G-Sync || 512GB Samsung 850PRO & 1TB 850Evo|| WD Blue 5 TB || Corsair AX 1500i || @ || Creative SoundBlaster Zx - Logitech Z-2300 || Logitech G910 Orion Spectrum || Corsair K70 MK2 + PBT Keys @ Corsair MM300 & MM800 ||
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalinden alıntı: Schwarz_Mamba

Şimdi şöyle cevap vereyim, Enermax,Silver gibi güç kaynakları kendi fabrikalarında özel olarak üretilmekte. Kalite çizgileri bellidir ama tagan örneğin 2 yıl öncesine kadar çok iyiyken şimdi başka fabrikada ürettirdiği için kalite çizgisini koruyamadı ve çok kötü ürünler çıkarmaya başladı, belki de kasitli olarak daha fazla kâr amaçlı malzemede eksiklik oldu, orta kullanıcı için tagan bir fark yaratmaz çünkü rail sistemleri peak load vs. gibi değerleri zorlamazlar, asıl profesyonel kullanıcı neden enermax ya silverstone ya da zippy gibi ürünlerin daha kaliteli olduğunu bilirler. Someone ın sorusuna gelince açıkçası o bahsettiğin zamanlarda avrupa standartlarına uygun üretilmekle beraber türkiyenin bu standartların gerisinde olduğunu biliyoruz, o açıdan sorun buradaydı ancak talep arttıkça ürünler buraya uygun üretilebilir.

+1 evet arkadasa katiliyorum cunki ben silverstone zeus kullaniyorum arkadaslar hollondaya gittigimde almistim ve simdiye kadar okadar elektirik kesildi bilmemne oldu problem yasamadim ben antalyada yasiyorum ant.yi bilen bilir burda ufak bir yagmur yagsa elektirikler sapitir hemen ....
    sadece benim uyuz oldugum bu kaliteli fanlarida guc kaynaklarina kullanmamalari kardesim bir taktim muazzam bir ses fanda gerci fan kontrolu var ama genede ses yapiyor ufak bir calismayla cooler master la bir degisiklik yaptim ve simdi cana vargibi silver"i tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kane -- 26 Ağustos 2005, 18:28:09 >
    |
    |
    En doğru, en hakiki tarikat, medeniyet tarikatıdır MUSTAFA KEMAL ATATURK

• Yüzbaşı
    541 Mesaj
    evet bu fanlar nihayet gelmiş teknoramada rastladım inanılmaz bir dizayn+sessizlik en çok satılan fanlardan biriymiş görevlinin söylediğine göre
    incelemk isteyen arkadaşlarda bakabilir:
    http://www.firebal.net/asp/show_stock.asp?Product_ID=sst-fm82

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lejyonerome -- 6 Ekim 2005, 13:29:26 >
    |
    |
    valla firebal dan baktım görevli sessiz demiş ama en düşük ayarda sessiz bu fan.. max. ayarda 3800 devirde olduğu yazıyor özelliklerinde. bide 40 dba yazıyo. bu fan max. çalışırken evi terk etmek lazım..
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: Charon_Death

100 CFM üzerinde her fan seslidir ama 100 cfm veripde en sessiz olanı silverstone minimum ve orta değerde verilen hava akımına bakıcaksın

Dün aldım FM121 i
    masanın üstünde ç.aalıştırdım..
    son hızda yerinde durmuyor fan
    ama çok güğrültülü..
    800rpm de ise eski fanımla aynı performansta ama sıfır ses...
    |
    |
Reklamlar
SEO
haberler
son dakika
google reklamları
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,294
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.