Şimdi Ara

SİLVERMON PVE GUİLD KARİSİK _PARAMİLİTER_

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
713
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaslar silvermoonda aly olarak güzel bi guildmiz var hem lvling hem tot msv fln yapiyoruz.
    Raid icin 500ilvl yeterli taktikleri anlatiyoruz türkçe ts serverimiz fln var.
    Gelecek arkadaslar hem sohbet muhabbet hem aksamlari raid partysi sorasi pvp partisi fln güzel vakit geçiyor.
    İletisim: Yujinn - Nidamaster - Gabriél - Araf. Trade paramiliter guild fln yazin zaten birisi denk gelir.

• gözüm ağrıyor baya bir, piramitliler okudum bir an mavi ekran verdim kusuruma bakmayın, progressinizde başarılar, bol lootlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eywallah tesekkurler. Oyuna donmeyi falan dusunen olursa tam o kivamdayiz 12/6 Durumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bi1ReD

Eywallah tesekkurler. Oyuna donmeyi falan dusunen olursa tam o kivamdayiz 12/6 Durumu.

benim evladimdan uzak durursaniz kivaminiz bol serbetli olsun duasi alirsiniz :D
    durumuya selamlar, Allah kolaylik versin :)

gecmis olsun memocan :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laiyaaa -- 22 Mayıs 2013; 2:41:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: laiyaaa

quote:

Orijinalden alıntı: Bi1ReD

Eywallah tesekkurler. Oyuna donmeyi falan dusunen olursa tam o kivamdayiz 12/6 Durumu.

benim evladimdan uzak durursaniz kivaminiz bol serbetli olsun duasi alirsiniz :D
    durumuya selamlar, Allah kolaylik versin :)

gecmis olsun memocan :)

sağ ol abla, forumu facebooka çevirdik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katilan arkdaslar var daha cok adama ihtiyacimiz var bu hafta heroic baslicaz ins. hem taktikleri ogrenmek hem progres almak isteyen arkdaslari bekliyoruzzz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.