Şimdi Ara

Silverdan çıkmanın metodları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
1.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ben çok fazla oyun atamıyorum malesef çalışmamdan ve aileden ötürü. Derecelide nadir atıyorum. Geçen sezon s5 den s1 gelmiştim. O sıra 1-2 ay giremedim. Yeni sezona geçildi. Bu sezonda maçları kardeşim bi arkadaşına vermiş o atmış s4 düşürmüş bizi . ( O kadar küfür ettim ki çocuğa. )
    Bende şimdi s2 olmak üzereyim. Fakat geçen sezona oranla neredeyse her oyn afk var. Afk olmasa bile bazen takımda birisi kötü oynayınca herkes adama bağırıp çağırıyor falme yapıyor ee adamın moral çöküyor daha kötü oynuyor. Buna bi çare bulmamız lazım. Duo meselesine gelince duom yok çünkü düzgün adam bulamıyorum.
    Yani dostlar lafın kısası ne yapmak gerek bu cehennemden çıkmak için. Elom 1.400. Solo q yaparak mı çıkılır ne yapılır bilmiyorum ?

• Sejuani , Fiddlesticks , Amumu bunlarla jungle oyna ganglar iyi gitmese bile tfleri kazandıran faktör olursun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhyenax

Sejuani , Fiddlesticks , Amumu bunlarla jungle oyna ganglar iyi gitmese bile tfleri kazandıran faktör olursun.

Hocam not alıyorum. Başka tavsiyeniz varsa ? Yeni meta hakkında açıkcası bi fikire sahip değilim. Support metası nasıl ? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
  • Menzili yüksek adclerden birini al supun çok kötü oynamıyosa lane ini kazanırsın zaten (burası senin oynamana kalmış) ve tflerde seni kimse korumazsa menzilin yüksek olduğu için sıkıntı çekmezsin özellikle cait aldıysan en azından ben adc oynarken böyle yapıyorum duon yoksa kesinlikle kaçma mekanizması olmayan adc alma çünkü her sup totemleme yapmaz gank yiyince kill verirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tank metası var qnq. Soloda Sion-Maokai-Hecarim, jungleda Sejuani-Gragas ile oyun taşıyabilirsin, ayriyeten Nunu da popi şu an. Supta Janna-Leona-Thresh-Nautilus popüler seçimler.
  • Nautilus kurtarır tahminen Jungle için alırsan daha yararını görürsün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Haruna Rei

Menzili yüksek adclerden birini al supun çok kötü oynamıyosa lane ini kazanırsın zaten (burası senin oynamana kalmış) ve tflerde seni kimse korumazsa menzilin yüksek olduğu için sıkıntı çekmezsin özellikle cait aldıysan en azından ben adc oynarken böyle yapıyorum duon yoksa kesinlikle kaçma mekanizması olmayan adc alma çünkü her sup totemleme yapmaz gank yiyince kill verirsiniz

Anladım hocam çok saolun baska önerileriniz varsa alabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Tank metası var qnq. Soloda Sion-Maokai-Hecarim, jungleda Sejuani-Gragas ile oyun taşıyabilirsin, ayriyeten Nunu da popi şu an. Supta Janna-Leona-Thresh-Nautilus popüler seçimler.

Nautilus bikac defa karsima geli sup olarak. Muhteşem tankliyodu . Bu aralar shende sup aliyolar önerirmisiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

quote:

Tank metası var qnq. Soloda Sion-Maokai-Hecarim, jungleda Sejuani-Gragas ile oyun taşıyabilirsin, ayriyeten Nunu da popi şu an. Supta Janna-Leona-Thresh-Nautilus popüler seçimler.

Nautilus bikac defa karsima geli sup olarak. Muhteşem tankliyodu . Bu aralar shende sup aliyolar önerirmisiniz ?

Shen hmm.. Valla tauntu sustaini güzel bir ultisi var. Ama denemek lazım denemeden bir şey diyemem.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Miyav Miyav

quote:

Shen hmm.. Valla tauntu sustaini güzel bir ultisi var. Ama denemek lazım denemeden bir şey diyemem.

Oldu hocam çok saol

Baska tavsiyedi olan var mi ?

• Seju vi Liss oyna 1 haftada çıkarsın

• Rengar oyna

• feedleyen ibişlerı olduğu sürece biyere çıkamazsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saranghapanida -- 27 Nisan 2015; 16:49:52 >
  • Ben gümüşten Shen,Akali,Talon ve Amumu ile çıktım.Akali ile şu anda nasıl oynarsn bilemem ama bu şampiyonlara bak.Shen'i topta oyna.
  • saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    Mesajini editle yoksa ban yiyeceksin.

• saranghapanida S kullanıcısına yanıt
    bunu diyenler genelde flame yapıp feedliyolar
  • Zeoxi izle

• En iyi oldugun heroyla oyna bence. Ben lee ile jungle oynayip oyunu erkenden domine ederek ciktim mesela. Solotop tryndamare, jungle master yi, udyr ile sürekli push yaparak ve solo dragon, duo baron yaparak da oyun tasiyabilirsin.

• Dedikleri gibi senin tek yapman gereken şey kule almak adc oynarsın karşı rakip öldü sonra senin hemen kuleye yogunlaşman lazım ilk 15 dkikada 2 kule alırsan 20 dakikkada bot u yararsın ondan sonra 25 dakikkada oyun biter tf ye felan gerek kalmaz ben öyle cıkmıştım halende öyle devam ediyorum tek yapman gereken kulelere odaklanman nasıl olsa her oyun 1 kişi feedliyor veya trollüyor gibi düşün.
  • Miyav Miyav kullanıcısına yanıt
    Kısa ve öz; Supportla adcni kastırırsın, jungle ile bütün takımı. Counter jung yapıp karşı jungleri oyundan düşür hem kasıl hem rakibi 4v5 oynat...yada herhangi bir lane e iki kill aldır orası yürür zaten sen diğerlerine bak

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.