Şimdi Ara

SİLLLL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
26
Favori
16.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

The Last Of us, Red Dead Redemption, Uncharted, Beyond Of Two Souls, Gran Turismo, The ORder,BloodBorne,Gta 5, God Of War ve daha gelecek olan niceleri.

Konsol

Klavye&mouse <3 <3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Polene Alerjisi Olan Arı -- 19 Mart 2015; 11:13:10 >
  • Hayırlı olsun. Yalnız kablolar çok dağınık, ya toparla orayı ya da ışığı kapat görünmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun öncelikle kıskandım desem yeridir kabloları gizlediniz mi tamamdır bu iş

• Harika duruyor bence ve Diablo <3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ee daha ne olsun beya

• Millet dışarda geziyo eğleniyo arkadaşlarıyla sende bütün paranı pcye ver tek başına otur

Güle güle kullan
  • Kardeşim çok güzel yapmışsın tebrik ederim.
    bende yeni 4000 TL toplama yaptım çok güzel oldu inşallah herkes yapar kimsenin gözünde kalmasın.

Negatif yorumcular ; yahu adam yıllardır içinde kalmış hayallerini sizlerle samimi bir şekilde paylaşmış bunu niye bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum.
  • Hayırlı olsun... Güle güle kullan.
  • Güzel mekan olmuş. Allah komşu , dost , akraba çocuklarından korusun
  • L0NEW0LF kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederm hocam ürünlerini gormek isterim gule gule kullan.

• Şu sosyallikten dem vuranlar birde konuşabilseler, dermanlarını anlatabilseler de bizde okusak-anlasak "sosyal" kelimesini vurgulama amaçlarını...

Sosyal'i üniversite sınavında coğrafya soruları ile tanıyan, kraniyal sinirleri gelişmemiş kişilikler sosyallikten dem vuruyorlar.

Hayır nedir sosyallik ?

Sosyal olup ne yapacak adam ? PC'de oyun oynayacağına kahvede pişti mi atsın ? Evde istediği gibi izleyebileceği filmi boş muhabbet insanların bulunduğu, kafası leğen gibi olan tiplerin, orada bulunma amaçları tamamen makara kukara olan tiplerle sinemaya mı gitsin ?

Starbucks'a gidip bir adet white chocolate mocha içip dünya üstünde ki entelliği mi tanımlasın ? Berberde memleketi mi kurtarsın Hasan ağabey ile beraber ...

Meyhaneye gidip kutusu 4 lira olan biranın, içine işenmiş bardağına 10 kağıt verip duman altı bir şekilde kibariye mi dinlesin ?

Yada üniversite kantininde hatunları kessin yine çok değerli arkadaşları ile ? Yada sürüklensin bir hatunun peşinden 5-10 yıl (ki kendisi evli imiş) ...

Arabasına binip İstanbul trafiğinde kanser olsun ? 10 dakikalık yolu 2 saatte gitsin ? Ailesi ile beraber sokakta ne idüğü belirsiz meskenlerde eşek eti yedirsin çocuklarına ?

Ki saydıklarımın hiçbirisi için engel yok... Haftada bir sinemaya gidersin. Gerçekten değerli 2-3 dostun vardır, haftada bir oturur adam gibi bir mekanda deneyimlerini paylaşır 1 bardak kahveni içersin.

Hayır her gün sinemaya mı gideceğiz, starbucks'tan çıkmayacak mıyız, evde okuyabileceğimiz kitabı gidip kütüphanede mi okuyacağız ne yapacağız anlamadım ki. Nedir yani bu sosyallikten vurulan dem ? Nedir bu 2-3 alet edevatı yan yana görünce "araba alırım" , "sosyalleş" martavalları, boş lafları.

Gidin bir neogaf'ta sistem paylaşma topiclerinin altına bakın. Bütün mal varlığınıza ölmüşlerinizin kefenini de satıp ekleseniz göremeyeceğiniz şeylerle millet fink atıyor.

Sizde sosyalleşin anam sosyalleşin. Çünkü imkan yok. Evde bir şey yok, hatta ev yok. Adam gibi TV yok, PC yok, konsol yok, iş yok, dişi kişi yok, okul berbat, hobi yok, aidiat mantığı yok ... Gidin sokağa, sosyalleşin AVM'lerde. Burger King'te boş masa arayarak sosyalleşin.

Var olan düzende, elinde avucunda olmayanı da tükettirmek adına "consume-obey-die" mantığı ile kendisine ait bir alanı olmayanları kapitalist sistemce tutuklama yöntemi. Bizimkilerde sosyalleşmek diyor işte ona.

O değil adam hanımı ile de istediğini yapıyordur, ayağına yemeği de geliyordur, o sisteme tüketebildiği para olduğuna göre burada sosyallik martavalları altında yazılanları tek günde yapabilecek imkan ve kapasitesi de vardır zaten.

---------------------------------------------------------

Konuya gelince; helal olsun hocam. Kendine ait bir köşe oluşturmanın (ama oyun, ama kitap, ama müzik için) değeri paha biçilemez. Sana, sadece sana ait.

Not: O monitör nedir öyle , en kısa zamanda şöyle sağlam bir monitör ile görmek istiyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freshmind -- 20 Mart 2015; 8:01:23 >

• Koltuk marka model?

• @freshmin <<< sizi tebrik ediyorum erinmeden detaylı bir şekilde yazmışsınız bende yazacaktım ama bunlara laf anlata anlata parmaklarım ağrıdı artık
  • Bizler çok zengin değiliz yıllarca çalışıp kendi ayaklarımız üstünde kimseye muhtaç olmadan yaşayan insanlarız. bunca çalışma ve emek sonunda kendi imkanlarımızla böyle bir sistemi toplayıp burda samimi gördüğümüz kişilerle paylaşmak güzel bir duygudur diye düşünüyorum.

ASUS H97-PLUS İntel H97 Soket 1150 DDR3 1600Mhs HDMI&DVI ANA KART H97-PLUS
    İNTELCORE i5 4460 soket 1150 3,2GHs 6MB Cache 22nm İŞLEMCİ
    KİNGSTON(4+4) 8GB HyperxSavage RED DDR3 1600MHs CL9 PC RAM
    SEAGATE 3,5" 500GB barracuda Sata 3,0 16MB Cache 7200Rpm HARDDİSK
    SAPPHİRE R9 280 DUAL-X GDDR5 3GB 384Bit AMD Radeon DX11.2 EKRAN KARTI
    COOLER MASTER RC-K350 600W MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
    ASUS23.6" VN247H GENİŞ EKRAN LED MONİTÖR
    GOLD MASTER Comet-D2 USB 5+1 CH SES SİSTEMİ
    AİRTİES 5650 v2 TTNET MODEM
    CREATİVE SB Tactic 3D Alpha Mikrofonlu Oyun Kulaklığı
    PHİLİPS SPN1052B/62 3m 5 li Beyaz Priz Çoklayıcı
    SLX-301 HDMI dan HDMI Kablo 1.5M

• freshmind kullanıcısına yanıt
    Hocam harika yorumlamisin cok teşekkür ederim inan calisiyorm sabahtan aksama kadar kafam balon gibi oluyo 2 saat oyun oynuyorm evde butun sinir stresimi aliyor. Arada tabiki disari cikiyoruz esimle geziyoruz kahve iciyoz ailelerimize buyuklerimize gidiyoruz. Anasini satim sanki varya 40 saat pc basindaymisim gibi yorumluyorlar ayar oluyorm bu benim hayalim hobim tutkum ulan adamlar ulkeyi soyuyorlar kimse onu gormez adam tofasa 10 milyar verip modifye yapar.hobi die dunyanin bir ucundan diger ucuna eski bozuk para toplamaya gider bi dunya para verir biz bi pc topladk millete giren cikan ne anlamadim yorum yapma zorunlulugu yok kardesim beyen yada beyenme ama saygili ol ve once konuyu anla. Tekrar teşekkür ederm hocam

• aksesuarlar bilgisayardan pahalı
  • L0NEW0LF kullanıcısına yanıt
    Güzel toplamisin hocam canavar gibi. Aynen kendim calisiyorm kendi parami kazaniyorm kendm aliyorm ben ve esim sorun yapmzken millete noluyor anlamis degilim

• Hayırlı olsun hocam

Kablolar daginik duruyor toplarsan daha iyi olur.ayrica modemi daha uzak bir yere tasi bence radyasyon fazla yeme sagligin için

• Çok güzel olmuş hocam. İyi eğlenceler

• klavye ekranı için tablet nedir anlatırmısın
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.