Şimdi Ara

Sillinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.w.i.f.K -- 5 Haziran 2020; 17:46:4 >

• Hocam süperonline altyapısı var mı onu da bir sorgulayın. Süperonline altyapısı varsa tereddüt etmeden süperonline altyapısına geçin. Ha yoksa tt fiber altyapısı da güzel. Ping konusunda hız konusunda hiçbir sıkıntı yaşamazsın.Şu ana kadar 30 ping üstünü görmedim ben. Millenicom'un Turkcell Süperonline 24 mbps tarifesini kullanıyorum gayet memnunum. Aldığım hızlar aşağıda hocam. 92F9E963 bu davet kodu ile üye de olursanız 1'er ay karşılıklı bedava kullanırız. Sillinebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 5 Haziran 2020; 9:34:17 >

• Hocam mesajinizi sonradan gordum. Binada ve bolgede sadece TTelekom altyapisi mevcuttu.
  • E.w.i.f.K kullanıcısına yanıt
    100 mb taahütsüz 99 tl hocam tt altyapısı. İsterseniz taahütsüz olarak bunu değerlendirebilirsiniz.
  • Bahsettiginiz paketi aldim hocam. 100 mpbs 15 tl aylik modem ucreti toplam 115 tl
    Davet kodu belirttiniz mi hocam? Eğer belirtmediyseniz 92F9E963 Sevgi YILDIRIM karşılıklı 1 ay ücretsiz kullanırız. 1 ay fazladan para ödemeyin.Öğrenciyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-822C7A5A4 -- 5 Haziran 2020; 18:0:57 >
  • Belirttim hocam keske onceden haberim olsaydi.
    Sağlık olsun hocam. Hayırlı olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.