Şimdi Ara

Silkroad sistem gereksinimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
3.068
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar benim pcde 512mb var. ve silkroadı 512mb ramla oynamak tam bi işkence.yarın inş. 1gb ram daha ilave edicez.. fakat merak ettiğim şey

bnm ram DDR.. tam anlamıyorum bu işlerde ama DDR 2-3-4 falan var .doğal olarak bunların performansı daha iyi..

1.5gb DDR RAM olursa pc de ve özellikle oyunda performans artarmı ? en azından 5dk teleportta beklemek istemiyorum yada ??? hatası gelmesin, geleceksede daha az olmasını isterim..

• umarım yarına kadar bi cvp gelir sizler den ..
  • Bilgisayarın işlemci hızı ve ekran kartın düşük değilse, sorun yaşamazsın.
  • Üst Konu Sistem Gereksinimleri Bakmadan Konu Açmayınız Yahu.
  • rem 512 bile olsa eğer ghz düşük değilse ve ekran kartında iyiyse tamamdır ama ram 1 gb ekran kartı yada ghz düşük olursa o zaman bile takılabilir...
  • oha ddr 4 yok :)

büyük ihtimalle seninki ddr1 dir.. 2 ise dua et :) Onu öncelikle bi öğren, 533 mhz bir ram al. ( 533 destekliyodur anakartın umarım onuda öğren )

ramdan önce ekran kartında iyi olmalı. benim masaüstü pc 'm ilk zamanlarda 1 gb tı ama ekran kartı iyiydi, full kalitede açıyordum oyunu 2gb yaptım gözle görülür birşey değişmedi.. yani sroda ekran kartın çok önemli.. En az ati x1600 veya Nvidia 8400 GT modellerinden biri lazım fiyatları uçuk değil sıfırını 100 liraya bulabilirsin. Ekran kartından sonra işlemcide çok önemli.. p4 işlemci fazla zorlanmaz diye düşünyorum altıysa kötü.. bahsettiğim masaüstü pc mde AMD Athlon 3500 vardı işlemci.almak istesen çok çok ucuza bulabilirsin daha iyisini hatta..

bence yapmışken tam bir yenileme yap :) ben 1 gb ile 2 gb arasında fark göremedim ama sen 512 den 1 gb arasındaki farkı mutlaka görürsün onu öncelikle söylyim ;)

• sen elindeki 512 rami ver

2x1GB al paşa paşa kullan tabi işlemci 2.8+ ekran kartıda 256+ ise

Ram Satılır bu arada 1GB DDR 400 Mhz 60YTL
  • Laptop İçin; Vista İse En Az 2 Gb Ram
    Xp İse 1 Gm Ram.
    Min : 512 Ekran Kartı.

Normal Masaüstü İçin En Az 1 Gb Ram
    512 Ekran Kartı.
  • çift çekirdek
    2bg ram
    9600 gt 512mb ekran kartı ama hata verdi oda 1 kere
  • ekran kartını değiştirmen ve remi 1gb+ yapman ?? ni çözer bence 64 bit ekran kartı lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.