Şimdi Ara

###SİLKROAD REHBER BÖLÜMÜ### (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
1
Favori
188.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu forumu seviyorumSevilmiyecek gibi deil.Valla süpersiniz.Emeğinize sağlık.Elleriniz dert görmesin.Çok işime yaradı gerçekten çok sağolun.
  • heretic bu yazı için kaç saat uğraştın? çok süper olmuş teşekkürler.
  • PEKİ BU PET NASIL ALINIYO MESELA BİRİ MAYMUN FELAN ALIYO BİRİ BANA ANLATSIN
  • [simage][/simage]
  • Onu item malldan silk ile alıyosun gerçek para karşılığı kredi kartıyla alabilirsin
  • ya bilgiler süperde mesela glavie skillerinde hangi kitaba kadar açmamız gerekir falan onlarıda sölesedin dahada gzl olurdu
  • güzel olmş eline saglık
  • güzel olmuş..

• quote:

Orjinalden alıntı: Apply_Poison

peki arkadaşlar ben okcuyum ve her level atladığımda 2 str 1 int. veriyorum bu sizce doğru mu?(su an lvl 4 üm)

okçuların full strg olması daha iyidir zannımca. karışık carlar pek iyi olmaz.
  • yüksek lvlere geldiğinizde horse taşıyın ve bir kaç mal alın yerden kendi npc thiefleriniz çıkmadan bir trader bulun (tek yıldızsa) ve onun yanında ilerleyin.sizin thiefiniz ona dalacaktır ve oda onu kesemeyeceği için ya devesi yatacaktır yada ikisi birden :d.

tek yıldız kervan yaparken yukarıdaki durumla karşılaşılırsa ölmek kaçınılmaz bir durummudur ?
  • eğer yatırıcağın adam senin theif lerini kesemez ölürse kaçınılmaz

ama adam senin tiflerini kesebilecek kadar iyiyse oradan ayrıl derim bn sana
  • ya eskiden kaç lvda ne kesmeliyim diye bi topic vardı o nerede?
  • Çok teşekkürler, paylaşım için
  • çok ty
  • Ben birşey sormak istiyorum.Oyunda farklı şeylere kullanabilimemiz ve itemlere + basabilmek için kullandığımız ELİXİR'i pazar hariç nereden satın alabiliriz veya nasıl yapabiliriz.Bana tablet kullanması sıkıcı geliyor o kadar elementi toplamak.Ama sonuçta tabletlerde çok fazla işime yarayacak olanları düştü bunlarıda değerlendireceğim ama esase sorum ELİXİR pazardan satın almak haricinde nereden temin edebilirim yada nasıl yaparım...
  • kervan nasıl çekerim bana baştan bi anlatcak biri warmı.
    oyunda yeniyim lvl 25 arkadaş verdi accountunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: p@zzini

kervan nasıl çekerim bana baştan bi anlatcak biri warmı.
    oyunda yeniyim lvl 25 arkadaş verdi accountunu

ya kervan için önce special shoptan trader bayrağı alıcaksın.onu giyceksin.sonra gidip atçıdan kervan için at veya deve alcan.At hızlıdır ama canı azdır devede yavaştır daha çok mal alır canı çok fazladır..Sonra aldığın deveyi veya atı sağ tıklayıp çantadan çıkartıcan.Bu arada tavsiye aldığnız attan veya deveden 2 tane alın biri yedek olsun bide x-large pot al yine atçıdan kutu şeklinde bi resmi var en az 10 tane al.sonra yine special shoptan bayrağı aldığın dedenin yanından kervan malı alcaksın.Ama alttaki yıldıza çok dikkat et 1 yıldızı geçmesin 1 yıldızı geçerse normal thiefler saldırabilio buda kesin yatman demek.Sonundada aldığın malları yine special shoptaki mal aldığın yere verceksin.Eğer janganla dw arasında yaparsan emin değilim ama 3 katı hotanla jangan arasında yaparsan 6 katı para veriyo olması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa07 -- 5 Mayıs 2007; 4:05:39 >

• ya skill sıfırlarken blade to galavie yada glavie to blade olabilirmiyim
  • ya bişi sorabilirmiyim.Eldorado server inde tg saat kaçta çıkıyor?

lütfen yardım
  • ya üyelik için onaylatmak gerekiyormu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.