Şimdi Ara

Silkroad Private Serverler Hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Uzun süre önce oynadığım ve gerçekten de yıllar geçse de modasını kaybetmeyen Silkroad Online Private Serverlerine tekrardan başlamak istiyorum ama bir türlü karar veremedim. JollyGame Bsilkroad Mı ? Yoksa JoySro Hazar - Mitra mı ? Çok kararsız kaldım. Bsilkroad'ı da oynadım JoySro Hazar'ı da ama aralarında Joysro hazar çok fazla yeniliği ile servere girildiği anda kendisinden soğutuyor gibi hissediyorum ve GM lerin başına buyruk serverde dolaşmaları vs. de can sıkmıyor değil tabi bu bir ön yargı. Bsilkroad serverine girdiğinde bir çekiciliği yok değil çünkü zamanın Black Pearl'ı MySro'su gibi çok kafa karıştırmayan sakin bir alt yapısı olan ve sürekli bir rekabet ortamı olan bir server ama her 2 serverde de atı alan Üsküdar'ı geçmiş tabiri söz konusu. Açıkcası ben bir miktar para yatırarak (1000-1500TL) bu 2 serverden birisine başlamak istiyorum. Tabi aklınızda türk server olarak bu 2 serverden daha iyi bir server önerme şansınız varsa onuda değerlendirmek isterim. Çok kararsızım ve yardıma ihtiyacım var . Yorumlarınızı eksik etmeyin. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

• dostum öncelikle yatırmak istediğin miktar büyük bi para oyun için hiç gerek yok ama illede oyunda bir yere gelmek istiyorsan 100 tl gibi miktar yeterli olacaktır. Bsilkroad ve Hazara başlama oyun aldı başını gitti parana yazık olur ben şuan Electus oynuyorum gayet dengeli oyun bi araştırmanı tavsiye ediyorum
  • joysro hazar oynuyorum. her ne kadar yönetim berbat, oyuncuları kaçıran olsada 125 cap oyuncu popülerliği ile yıllar geçsede yaşlanmayan sw. bunlara para kaptırma derim. günde 1 fgw gir eğlen parayıda sağlığına harca, sağlık hepsinden önemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sempatik141 -- 22 Haziran 2019; 0:9:3 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.