Şimdi Ara

SilkRoad Online SS (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
30.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Lan ağlıyacak seviyeye geldim arkadaş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şehitkamil -- 1 Şubat 2016; 23:12:19 >

• Tam 11 yıl oldu ne günlerdi be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın medeni hukuk vizesi var ve ben ilk sayfaya bakıp hüzünleniyorum
  • Ağlıcam ulan şimdi. Tam da Silkroad' a başladığım tarih. Şimdi bi private de kasıyoruz 3 kişi ama eskisi gibi tat vermiyor. iSRO da 111 lik char var indirmedim bile...
  • vay anasını sayın seyirciler yıllanmış içki gibi, şimdi o tat yok.
  • Oha konuya bak ağlıyacam :(
  • okul hayatımın içine sıçtın ama o eski günleri çok özledim silkroad çokkkk :( akıp giden 14 yıl
  • Bu konu kesinlikle arşivlenmeli. Bu konuda Silkroad oynamış insanların hepsinin aynı duyguları paylaştığı görseller ve yorumlar var. Hele ilk sayfalar tüm yorumları okudum duygulandım gerçekten. O dönemler bu oyunu oynayanlar çok şanslılar. Ben 80 cap dönemine yetişebildim Taklamakan açıktı. Ama oyunda eu ırkı yoktu. Şuraya bak yaa mob'ların altında levelleri yazmıyo, Job bölümünde 3 mesleğide aynı anda yapabiliyosun. Duygulandım yaa geçmişe yolculuk gibi konu resmen. Bu konu arşivlensin sakın silinmesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _WaNHeLSiNG_

Bu konu kesinlikle arşivlenmeli. Bu konuda Silkroad oynamış insanların hepsinin aynı duyguları paylaştığı görseller ve yorumlar var. Hele ilk sayfalar tüm yorumları okudum duygulandım gerçekten. O dönemler bu oyunu oynayanlar çok şanslılar. Ben 80 cap dönemine yetişebildim Taklamakan açıktı. Ama oyunda eu ırkı yoktu. Şuraya bak yaa mob'ların altında levelleri yazmıyo, Job bölümünde 3 mesleğide aynı anda yapabiliyosun. Duygulandım yaa geçmişe yolculuk gibi konu resmen. Bu konu arşivlensin sakın silinmesin.
    kesinlikle katılıyorum. arşivlenmeli. ilk heycanlar, bir neslin ilk mmrpg'si... arşivlenmeli asla silinmemeli.
  • bir bayan olarak asla anlayamadığım bir oyun.
    erkek arkadaşım bir süre evden çıkmadı bu oyun yüzünden zar zor kestim bağını :D
  • Halen daha oynuyoruz sen düşün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 14 yıllık konuya bak be, duygulanmamak elde değil..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.