Şimdi Ara

SilkRoad Online SS (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
2
Favori
30.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes thief kasıyo bende hunter olam sizi avlarım
  • Arkadaşlar ben yeni başlamak istiyorum acaba nerden indircegimi ve nasıl bir oyun oldugunu anlatırsanız sevinirim
  • Eveeeeeeeett beyler bu günüm baya olaylı geçti özellikle son saatleri

Demiştim bu gün benim keşif günüm diye...Atladım atıma gezdim işte ss lerimden bazıları...

Dev bir bandit(korkudan daha fazla yaklaşmadım)

SilkRoad Online SS

Sonra kafaya koymultum hotan'a gidecektim ama hiç dönüşü düşünmemiştim...hotana gittim para bitti...re-spawn point i de salak gibi gittim donwhang a verdim...para btince kendimi öldürttüm...ama yinede jagana dönmeye param yoktu...kaldım donwhang ta...sonra ne mi oldu ss lere bakın...

Abi hotan da benden başka ileri zekalı yokher yer bana ait...
     SilkRoad Online SS

global sitede de böyle bir ss görmüştüm hep merak etmiştim orayı...işte ss im

SilkRoad Online SS

hotandaki en basit yaratık

SilkRoad Online SS

hotan ın iç mekandan bir örnek(görüldüğü gibi kimse yok benden başka)(neden? Çünkü ben çok ileri zekalıyım )

SilkRoad Online SS

sonra tekrar dışarı çıktım...aklıma geldi re-spawn pointi downhag a ayarladığım öldürttüm kendimi...elemanlar ata bitane bana bitane soktu...bo kadar kolay

SilkRoad Online SS

sonunda donwhangtaydım ama jagan a dönmek için 5k gold a ihtiyacım vardı vakat bende 347 gold vardı...Eşyalarımı satmayı düşündüm ve herşeye baştan başlayacaktım...yumrukla mısır koçanı kesecektim ama sonra kıyamadım...ve aklıma KO daki dilenci veletler geldi...hiç sevmesemde yaptım...

5000gold pls I am not turn back jagan

SilkRoad Online SS

bidaha gidermiyim???

HAAAAAAAAAAYIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRR

• beyler lvl ler ne alemde hadi hızlı kasın bir an önce guild kuralım =) 19um ben şimdi atilla olm istanbul harbiden varmı :S ben ilk defa duyuyorum da anadoludan geçen baharat yolu değilmiydi ??
  • quote:

Orjinalden alıntı: YvZ_YaVuZ

beyler lvl ler ne alemde hadi hızlı kasın bir an önce guild kuralım =) 19um ben şimdi atilla olm istanbul harbiden varmı :S ben ilk defa duyuyorum da anadoludan geçen baharat yolu değilmiydi ??

SilkRoad Online SS
  •  SilkRoad Online SS

buda benim karakterim
    yanlız bişi farkettim swordlar az vuruyo
    glavie açın bence
    görevleride yapın ii exp werio
    çok kolay lvl atlanıo 1 buçuk gün sonna 20 olurum

bide arkadaşlar bo skillerde force die yer war
    ona werirmiyiz ayrı olarak?
  • GEÇEN DE WHİTE TİGER AVLIYORUM BİDE NE GÖREYİM GİANT

SilkRoad Online SS

DAYANAMADIM DALDIM

SilkRoad Online SS
  • quote:

Orjinalden alıntı: Action_Boy

Haha bende lvl 8 im okçuyum Troydayım 1 saat önce ^^^^CRAZY^^^^ İle karşılaştım

Sen online olunca Pm at bbenim nick: Action_Boy

kuzenin charla oynarken karşılaşmıştık kendi charım _C_R_A_Z_Y_
  • valla oyun cok guzel ve cok da begendim bu online oyun kac mb ?
  • Arkadaşlar okadar yazmışşınız ama bu oyunu nerden indircez?Vede boyutu nedir?
  • quote:

Orjinalden alıntı: MU cuk

Arkadaşlar okadar yazmışşınız ama bu oyunu nerden indircez?Vede boyutu nedir?

www.silkonline.net ama indirmeden önce account alman gerek boyutu ise yaklaşık 500mb diyebilirim
  • pach var mı peki varsa boyutu ne kadar
  • var galiba ama launcherdan en fazla 2dkkada indiriyo fazla sorun yaratmaz bendede şimdi yeni indirdim hata veriyodu şimdide setupu açarken message string error diyor
  • bugun internet cafede yuklemisler ve oynadım az da olsa lvl 2 oldum.
  • oyunu yeniden indirdim setupu açarken message string error oyunda 30 k param var düzeltene 10k nolur yardımm
  • ya skill leri nası acıyoz bi resim li anlatım yapacak var mı????
  • Beyler bu oyunu ii bilen biri msn ini versin bana veya burda oyunu dataylı bi şekilde anlatsın daha yeni yüklüom oyunu
  • quote:

Orjinalden alıntı: RAGEs

işte arkadaşlar lvl 8 charım , yeni silahım ve özelliklerim

abi pisişik absorbe ye bakın(phy. balance) normal attack la gelen damagelerin %87 sini absorbe ediyorum

SilkRoad Online SS

işte yeni silahımla berserk moda geçmişken

abi damage ye bakın bi seferde 248 koydum yaratığa

hiyeaayyyyyt ülen varmı bana yan bakan??? oyarım şerefsizim

SilkRoad Online SS

alttaki skilleri nasıl yaptın?

• Arkadaşlar ben knight online oynardım arada sırada SilkdRoadı arkadaşım övmüştü malum knight online çok bozuldu.SilkRoad gerçekten güzele benziyor .Kaç tane ırk var?
  • ırk falan yok lvl 20 olduktan sonra ya thief ya hunter ya da trader olacan kalanınıda başkası anlatsın bide silkroad.exe dosyasını nerden bulabilirim indirmek için link olarak koyarsanız sevinirim!
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.