Şimdi Ara

silkroad 90-95 lwl arası eniyi char uygun fiyata

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 90-95 lwl arası en iyi char 98 lwl i bile alıyo 5 yıllık geçmişim ve birsürü charım var ama oyunu bıraktım satın almak isteyen olursa satışını paypal üzerinden yapıyorum.
    e postam : mertd_96@hotmail.com
    facede bulabilirsiniz adım : mert DİLBER
    face msn: mert.d.96@hotmail.com
    en az 200 tlye satıyorum.

Silkroad Online , server: Venus , Crazy_BL4D3_ 91 Level FF ve 10 dg full +5 set blue ve full +5 10 dg blue takılar, çar Cold,Fire,Bicheon skillerini kullanıyor ve full STR EN ÖNEMLİSİ DRESS İ İÇİNDE VERİYORUZ. 90-95 Level arası en iyi çardır.

paypal satın alma linkini koyamıyorum bu yüzden satın alma linkine vereceğim sitenin anasayfasından ulaşabilirsiniz. aynı zamanda resimler bölümünden charın fotolarınada ulaşabilirsiniz
    http://www.mmc-rater.tr.gg NOT: satın alma işlemi gerçekleştikten sonra bir siteye yönlendirileceksiniz orada charın id'si şifresi ve bulunduğu server yazacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maacger -- 11 Mayıs 2012; 23:40:40 >

• böyle konu mu olur yaw verdim 200 tl ver charı
  • satın alma işlemi bittikten sonra bi siteye yönlendiriliceksin o sitede yazıyo id şifre ve bulunduğu server. zaten bütün iletişim bilgilerimi verdim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.