Şimdi Ara

Silkroad 2009-2010 Hesabımı Nasıl Geri Alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
2.289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Silkroadda 1 hesabım vardı sadece oyundaki ismini hatırlıyorum. id şifreyi hatırlamıyorum. Maili hatırlıyorum ama maili kurtaramadım o sıralar mailim saldırıya uğramıştı diye hatırlıyorum o yüzden kullanmayı bırakmıştım şimdi ise geri alamıyorum çarlarımı nasıl geri alabilirim?

• silinmiş olabilir zaten bir anlamı da yok artık kolayca 70 olabiliyorsun
  • badibatu kullanıcısına yanıt
    Eyvallah aslında önemi yok ama manevi açıdan bi önemi vardı bizim için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail olmadan pek şansın yok ben de eski charlarımı kurtarmaya çalıştım ama olmadı ya mail ya gizli soru gibi şeyler istiyor dile kolay 10-12 sene olmuş. Sadece 1 charıma girebildim. Bir de ne zaman geldiğini hatırlamıyorum login yaptıktan sonra ekran şifresi giriyorsun doğru girdiğim halde ona rağmen 2-3 charıma giremedim sadece main charıma girebilmiştim ama geriye pek bişey kalmamış, defalarca serverları birleştirmişler.
  • İki sene girilmeyen hesaplar silindi.

• Böyle bir şey de duymuştum tabii epey zaman geçtiği için unuttum sene de bir kafam estiğinde charlara girdiğim için sorun olmadı benim için ama yine de giremediklerim var tabii
  • en son 7 sene önce girmiştim hesap hala duruyo ama ne hikmetse bütün skill ağacım sıfırlanmış 329bin sp var skilleri sıfırlayıp sp olarak geri iade etmişler galiba :S
  • mabulut86 M kullanıcısına yanıt
    Hadi ya. Bende şimdi kuzenimin hesabının id şifresini hatırladım benimkisinden daha kolaydı. Ama mail falan değiştirmeye çalıştığımda hesapta olduğum halde böyle id bulunamadı falan diyo. Ama hesaba giriş yapabiliyorum enteresan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.