Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba forum sakinleri size danışmak istediğim bir konu var. Ben bilgisayar programcılığı bölümü okumaktayım, kullandığımız programlar sql ve visual basic. Benim notebook pc biraz eskidiği için yeni bir notebook almayı düşünüyorum. Aramızda daha bilgili olanlarımızdan yardım istiyorum. Aşağıda modelini yazdığım pcler bütçeme uygun ama karar veremedim. Sizin başka sitede başka model veya daha uygun fiyat önerileriniz varsa cevaplarınızı bekliyorum şimdiden çok teşekkürler.

Modeller ve kısaca özellikleri:
    Asus X550ln-xo069d => İntel corei5 Intel Turbo Boost Tek. (maks.)2,6 GHZ-NVDIA GEFORCE GT840M 2gb paylaşımsız-4b ram ddr3 1600mhz-500hdd.
    Asus VivoBook K451LB-WX117D =>i5-4200U - 1.6 GHz Turbo Boost ile 2.6 GHz'e kadar-Optimus teknolojili NVIDIA GeForceGT740M Paylaşımsız, 2 GB-6gb ram 1600 MHZ DDR3-750 GBhdd.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellentwarrior -- 15 Kasım 2015; 19:14:30 >

• Yardimci olabilecek kimse yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada yazdıkların için diyorum ikisininde birbirine göre artıları ve eksileri var. Sen ne istiyorsun önemli olan o işlemci, ekran kartı, hdd falan ne kadar olmalı senin için. 840m 740m den biraz daha iyi maxvell mimarisi kullanıyor zaten. 4gb ram 500 hdd bana yeter dersen tercih edebilirsin. Fakat fiyat ve isteklerini belirtirsen daha iyi yardımcı olunulabilir. Bir de sanırım asus istiyorsun oyle mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam şu ürünü sipariş ettim nasıl? Benim isteklerimi karşılar diye düşündüm fiyatıda uygun görünce sipariş ettim.http://www.pcdepo.com/dell-inspiron-3542-b51f45c-notebook
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.