Şimdi Ara

silinsin (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
642
Cevap
35
Favori
21.559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
113 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: EvilArms

quote:

quote:

Eger en az 2 kisi numarasini atarsa grubu acacagim

Kur hocam ama önrü uzun olmaz

numaranı pm olarak alayım hocam konu olarakta açacağım merak etmeyin

0554 28 35 207
    Hocam size güvendim bak

beyler numaralarınızı atın grup açıyorum

hocam pm den atsaydınız ya

• şu an sırf bi değişiklik olur diye ehliyete başvurcam. araba kullanacağımdan veya çok acele ihtiyac olduğundan değil ama monoton hayatımıza bir renk gelir belki.
  • son 5 gündür bende böyleyim bir de yarın staja başlıcam resmen benim için yaz bitti onun içinde bunalıma girdim ruh halim çöktü bu foruma psikolog şart
  • quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

quote:

Orijinalden alıntı: MeeeE2002

kulaklığını tak,atla bir otobüse rastgele bir yerde in ,sonra ilk gelene tekrar bin ...gün boyu bir yolculuk yap iyi geliyor benden söylemesi.

Hocam bunu denemessem Allah belami versin.Efsane fikir. Aslinda şu an karsima birisi ciksa ne bilim beni kacirsa bise olsa da hayatimda bise deisse bi atraksiyon olsa ne guzel olur. Vallahi kotu durumdayim. Gerci konustukca beterin beteri de cikiyor

bu durumun da böyle avantajları var işte kaybedecek birşeyin olmuyor rahat oluyor kafa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

0554 28 35 207
    Hocam size güvendim bak

beyler numaralarınızı atın grup açıyorum

hocam pm den atsaydınız ya

Valla unuttum hocam sildim mesajı
    Grubu açınca bişeyler yazın hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam sende yine birşeyler var. sendeki bunalım normal insanlarda olan şeylerden. 5 günlük diyorsun. biz kaç zamandır çekiyoruz bu derdi. biz hayatın sillesini doğarken yemişiz gardaş. tobe ya
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    bendeki durum şu; staj olmasaydı bütün yaz antalyada olacaktım sırf az bişey tatil yapabileyim diye finallerde kastım çalıştım bütlere kalmadan 25 haziran gibi antalyaya geçtim tam sosyal hayatta kıpraşmalar oldu 13ünde geri döndüm 14ünde staja başladım şimdi bayram olduğu için 5 gündür bu asosyal ruh halindeyim kalan günlerde köle ruh halindeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 31 Temmuz 2014; 0:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

bendeki durum şu; staj olmasaydı bütün yaz antalyada olacaktım sırf az bişey tatil yapabileyim diye finallerde kastım çalıştım bütlere kalmadan 25 haziran gibi antalyaya geçtim tam sosyal hayatta kıpraşmalar oldu 13ünde geri döndüm 14ünde staja başladım şimdi bayram olduğu için 5 gündür bu asosyal ruh halindeyim kalan günlerde köle ruh halindeyim

hocam konuştukça benim moralim bozuluyor bende oda yok. boşver sen keyfine bak. senin hayat gzel.
  • Yak bir sigara.

• quote:

Orijinalden alıntı: stxanger

aynı sorun yıllardır bende de var.Kendimi müziğe verdim.Cahil barzo değiliz gerekirse muhabbetin kralı da var ama bende bulamadım nedenini.Ateistler gelsin bunu açıklasın

adamsın kardeşim. kaderdaşımsın. ama ben kendimi bişeye veremedim. sıkıntı orda. ya da oyun bağımlısı oldum o da olabilir.
  • hocam valla hala evlilik ve bu durumu üzerinden atamadıysan sıkıntı kronik olabilir. üniden sonra birşeyler olması gerekirdi bence. Allah kurtarsın hepimizi
  • Hiç bir şeyi gözünde büyütmiyeceksin,Eyvallah demeyı bılırız bız.Bir şeylerden imtihanımız olacaktır buna seısımızı cıkaramayız.

Tavsıyem şudur ki , akışına bırakın ama bırakın derken kontrolu bırakmayın demek istediğim ilk adımı biraz sız atın hiç bir şey kaybetmiyeceksınız emin olun
  • herkese yorumları için teşekkürler. konuşmak isteyenler devam edebilir. burda gördüklerimi deneyerek 1 aylık bir deneme sürecine giricem. konuyu hortlatırım. iyi geceler
  • bende böyleyim
  • Bende biraz öyleyim ama yemek yemeyi çok severim zayıf oldugum halde. Tek takıl. Yeni filmmi çıkmış zaten evdede kendin izliyosun git sinemaya tek izle. Açsın yakından yemek söylemek yerine gidip al en azından dışarı çıkmış hava almış olursun dışarda zevk alacağın birşey bulunca bilgisayar falan umrunda olmayacak. Dışarıda zevk alacağin birşey düşün. Halısahada bilgisayar aklına geliyormu ?
  • quote:

quote:

quote:

Hocam riva etsem bu mesajı siler misiniz sakata gelmeyelim

• Peki ya ben?Hiç arkadaşım yok.Facebookda konuşacak yok whatsapp kuruyorum züğürt tesellisi olsun diye kimse yok kayıtlı 24 saat evdeyim anlatırken kendime açıdım lan
  • Ön yargılı olmayın 2 dakikanızı verip okuyun derimhttp://goo.gl/xbrqHH
  • Al bendende o kadar :(
    Bu yil tanistigim arkadaslar ve bir yilimi gecirdigim arkadaslarla dert falan paylasilmaz, o ciddiyet yok. Onlarla takilasim da gelmiyo senin dedigin gibi.

Su an memleketteyim ve burdaki arkadaslari Ankara ya tasimak istiyorum. Keske oyle bisey olsa. Tam aradigim tipler. Yeri gelince dertlesiyoruz, egleniyoruz. Ancak hafta sonu Ankara'ya gidecegim bide o zaman gorun beni :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreavi

Bende biraz öyleyim ama yemek yemeyi çok severim zayıf oldugum halde. Tek takıl. Yeni filmmi çıkmış zaten evdede kendin izliyosun git sinemaya tek izle. Açsın yakından yemek söylemek yerine gidip al en azından dışarı çıkmış hava almış olursun dışarda zevk alacağın birşey bulunca bilgisayar falan umrunda olmayacak. Dışarıda zevk alacağin birşey düşün. Halısahada bilgisayar aklına geliyormu ?

10 numara tespit. Tesekkurler.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.